106 минути в НЕМСКОТО добре балансирано Wii Fit общество

  • 13 675
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 945
Ванче, аz имам на Fisher Price, ето таzи тук . А zа Wippe... мъжът ми го поогъна и така хлапето направо си лежеше. Пак на Fisher Price имам едно, най добрия подарък, който сме получавали. А в крайна сметка като го носиш на ръце, а и като го носиш в кърпата гръбчетата им не са прави. Моята акушерка ме предупреждава да не я слагам повече от 2 часа в кърпата.
Колкото zа спането, на таzи въzраст спят около 13 до 16 часа на дан. Ти май си случила на малкоспящо дете. А книгата се каzва Jedes Kind kann schlafen lernen и я препоръчвам горещо. Ина толкова много полеzни неща zа това колко спят децата, по колко пъти на ден, колко дълго и т.н.

Зима, ти пита zа zастраховката. Вzеми си по добре zа повечето пари. Ако някой пострада поради твоя вина, то парите от евтината може и да не стигнат.

Серди, дано се оправяте бърzо.

# 46
  • UK
  • Мнения: 3 959
Таня, диагноzата я поставиха на баzа на кръвната картина, силно увеличен брой на левкоцитите плюс още нещо си, както и по симптомите (в случая температурата) и подутите жлеzи. Сърфи, и аz се питам дали няма друго име на бг.
МГМ, помня аz как се иzмъчи сестра ти... При Малик усложненията са вече на лице под формата на бактериална гнойна ангина. Дано да zадържим положението поне да се се влошава, щото ще подивея. Къса ми се сърцето дато го гледам таzи малка нещастна купчинка човек, който лежи свит на дивана и скимти. И не мога и не мога да му помогна.
Ох... Sad Sad Sad

# 47
  • Мнения: 7 605
Ван4е, бих вzела дървена акт. гимнастика тип трапец, като на таzи снимка http://www.pickin.de/Heimess739220.kl.rot.jpg При4ините са, 4е 1. може да се промени висо4ината и 2. можеШ да смениШ игра4ките. Ние имахме едно на ФП и не останахме доволни, zаЩото игра4ките бяха високи zа детето и трудно ги хваЩаШе, дори се нервираШе  Laughing  Ето такова беШе http://cgi.ebay.de/Fisher-Price-Spiel-und-Erlebnisdecke-Babygym_ … #ebayphotohosting И дурги игра4ки не можахме да ка4им.... Та zа това, твърдо zа дървено такова  Peace

А книгата zа спането е много спорна (по то4но предложените в нея методии). Ако въведеШ zаглавието в гугъл, Ще намериШ много контра аргументи. Знам колко е гадно когато бебето не спи добре, много добре го zнам, но те са оЩе малки, нормално е да не спят хубаво. Има сънливи бебета, други пък имат нужда от пове4е блиzост. Водете се по децата  Peace

Серди, ужас, милото детенце  Sad

Милена след обяд яде само плодове, я банан, я круШа, я ябълка. В момента не яде много, 2 кътници я мъ4ат  Confused

# 48
  • Мнения: 71
Цитат
Ох, искрено ме разсмя.  Joy Joy Joy. Това за тройно критичен ли го броиш? .
въобще не  се  съмнявам че  ще  има  и  по критични ,за това и аз си  се  надсмях,зарязах  парцала  и   си  направих  и  чай  макар  и  да  не   кърмя - наистина  помогна    bouquet мерси  Котарана , а и   май  ще  намаля  кафето! т.е. готвя  се  за  манастир ,като  спра  и  с  псувните   със  сигурност   съм  вече с уредено място  Wink

# 49
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Ъхмм...ако на някоя от колежките-кърмачки и дотрябва помпа, имам 1 ръчна Амеда, стои си в опаковката и се чуди защо ли съм я купила Crazy

Хе, момента с пастора и стриптизьорката и аз го видях Laughing

# 50
  • Мнения: 3 521
Аууу, забравих да се похваля че съм на диета Crazy

 Shocked Точно сега ли, бе Ванче?! Зима е, грипаво времесе задава , лед навсякъде ти ограничава движението...хич не ми се вижда  подходящо. Thinking

Серди, много мъчно ми стана, но дефакто жлезистата треска сама си отминава. Освен нещо за Т. друго няма какво да му помогнеш. За бактериалната инфекция - дано АБто скоро да подейства. Голямо гуш и на двамата Hug.

mayarm02, аз пък ти препоръчвам Мон Шери Laughing.

Тройнокритичният ден си имаше продължение у нас- след като се наспа Виелицата изсипа коша с току що изпраното пране на земята, защото реши, че трябва да се намърда в него. Изгоних я, скарах и се и се заех да прибирам. Зад гърба ми успяла да отмъкне 2 хавлии(естествено най-новите на JOOP, които си ги бях подготвила за сауна, но това не е за учудване). Залости се в банята и я видях как бърше тоалетната с тях и паста за зъби Rolling Eyes. "Mama, Ich muss unbedingt putzen". Изметох я от банята със строго мъмрене, изключих всички ел. уреди от щепсела и я оставих да рисува в кухнята(там няма по какво да драска). Захванах се с добре натърканата с Блендамед тоал. чиния (единственият плюс от акцията е, че поне е подсилена с дифлуорит и калции...ето така...чук-чук (сещате се за рекламата от близкото минало) Crazy . Излизам (не този път моливите и си бяха наред - нямаше надраскано по мебели и стени), буквално направих една дъга над разтвореният ми чадър и виждам, че дребната хиена го е рзпънала за прикритие - чантата ми лежи изсипана на земята, детето е начервено и говори с някого по жисиемъ, грабвам телефонът - секретарката в института на мъжът ми квичи от смях от другата страна, извинявам се, затварям, зашпочвам да търкам ярко червен long stay глос от всякакви възможни места, но нещо продължава да ме гризе - не съм виждала котката отдавна:whistle:. Запрях детето в кревата(още е с решетки - няма да ги сваля преди да тръгне на училище!!!) и започвам да подмацквам и подписвам. Котарак - йок! След 15 мин. търсене го намирам в шкафа, скрит между тоалетната хартия и кухненската ролка. Как се е озовал там - нямам идея - те седят на горния рафт, височина ок. 175 см. от пода- във всеки случай открих подозрителни петна с цвета на ФДТ ми под брадата му. Извадих го от там, осигурих му известно уединение(т.е. заключих го в тоалетната за гости) и извадих Симона от кревата. Взехме си по една Ханута за подслаждане на животеца и така. След малко се прибра Сърфов, дръпна и той едно конско на Звяра, че не бива да пипа ел. уреди в кухнята и потопява банята и отиде да я облича, че трябваше да се ходи на пазар. В един момент от нейната стая се чуват ругатни, крясъци и се извисява Нейният глас "Papa, du must aufpassen!!!WAS SOLLTE DAS SEIN?", излетявам да спасявам мъж от дете или обратното и заварвам картинка - моят човек си чопли нещо от чорапите, а детето ме уведомява - "Papa ist in Schokolade gelatscht! Sauerei gemacht! Mama muss schimpfen!"
А, бе има дни... ooooh!

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 10:31 от surfline

# 51
  • Германия
  • Мнения: 8 102
 Joy Joy Joy Joy Сърфи, извинявай, че на твоя гръб се смея, но ..просто няма сдържане така както си го описала  Laughing Laughing Laughing

# 52
  • Мнения: 3 521
Ох, Пепе и аз се подхилвах снощи като си лягах. Заспах като последната пенсионерка в 21.30 Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 1 584
Сърфи, а Симона говори ли български? Ясмин откакто съм си вкъщи проговори много, ама сега подозирам, че тръгне ли всеки ден при гледачката ще се обърнат нещата.

# 54
  • Мнения: 3 521
Говори, когато я притисна и когато сме сами. И то доста добре. Когато има някой в стаята, който говори немски - забрави.
Обаче когато и се карам на български реагира светкавично, което не може да се каже за ситуациите, когато я навикваме на немски.
Явно интонацията на родната ни реч е доста заплашителна в ушите и. Twisted Evil Mr. Green

# 55
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
добро утро,

Сърфи благодаря ти много, развесели ме страхотно с твоите разкази hahaha
не ти е скучно Mr. Green

аз като дете бях много креативна и бях решила, че трябва да измисля как като влезеш в тоалетната да се пързулнеш и директно да седнеш на тоалетната чиния.
изливах шапоани и балсами и мажех по пода. ама тънко и те бързо засъхваха Mr. Green
банята и тоалетната бяха в едно помещение bowuu
при първото къпане майка е направила шпагат Laughing

# 56
  • Мнения: 7 605
Сърфи  Joy  zаЩо ли не се питам, на кого се е метнала раzбойни4ката, оЩе помня историята zа Маги бульон във ваната  Joy  Май трябваШе Роня да я кръстите  Wink

Ау, аz zабравих, на най добрият приятел на СаШо му се роди Щерка онzи ден, Матилда  Thinking  Утра купувам мат`риял  Wink zа една торта от памперси и другата събота отиваме да ги видим (и свекървини  Confused ).

# 57
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Лелеее, Сърфи,  Mr. Green Mr. Green Тежко ти - от сега става весело у вас  Crazy Crazy

# 58
  • Мнения: 7 605
Току Що по радиото каzаха, 4е zапасите гаz в Германия били ве4е само 50%  Shocked Да се притесняваме ли?  Confused (ние сме иzцяло на гаz  Confused )

# 59
  • Мнения: 434
Сърфи, в университета има стипендии за креативност - дай да запишем Симона направо за третия кръг, тя предварителните вече ги е прескочила  Mr. Green. Аз помня боята за яйца в шампоана, така че не се ядосвай, тя продължава просто семейната традиция.
Мерси за споделеното, оправи ми се настроението както ми беше омърлушено тая сутрин. Да я нацелуваш от мен, пък ако един ден ти омръзне да бършеш, дай я насам, ние обичаме Беснейковци.
Татянка, мерси че попита вчера - Хана оздравява (малкото /още/ не се е заразило). Още малко кашля, но вече е много нарядко и от днес е на детска градина. Изфиряса сутринта с такъв ентусиазъм, че се почувствах пренебрегната и изоставена. Какво да правя като имам само две ръце - с едната играя на дартс, рисувам по стъкло, редя пъзели, с другата държа малкото на цица, не мога да заместя цялата група в ДГ. Но и аз имах не тройнокритичен, а два-три тройнокритични дни. Пишете ме в групата.

Имаме ли новини от Гея? Как са с малката?



Общи условия

Активация на акаунт