Някой претапицирал ли е холова гарнитура

  • 9 342
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 14
Еха-а-а-а ако няма такива като теб - светът щеше да бъде доста по-смотан!!!!!!!!!!
 СТРАХОТНА СИ!!!!!!!!!!!!!!
От мен - късмет във всичко!!!!!!!!!!!!!
Благодаря bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu  bouquet  bouquet

# 31
  • Мнения: 245
Балонка Надувкова , моля за координати и аз/ако е за София/ ,защото искам да махна тъпия дунапрен и да сложа латексов матрак и да претапицирам  дивана.
Благодаря предварително.

# 32
  • Мнения: X
Момичета, бихте ли ми пратили и на мен координати на лични?  Praynig

Благодаря!

# 33
  • Мнения: 384
Може ли и на мен някой да прати координати за София?  Praynig

Благодаря!

# 34
  • Мнения: 32
Ще съм благодарна, ако и аз получа контакти в София  Hug.

Котката съсипа изцяло кожените подлакътници на диваните, но какво да се прави... любовта към животните изисква жертви  Peace

# 35
  • Мнения: 901
И аз моля за координати за претапициране на лични.

# 36
  • Мнения: 5 228
Аз скоро претапицирах една двойка - 80 лв. е трудът, отделно го ремонтираха, сложиха му нови крачета, две възглавници - излезе около 350 лв. с хубава дамаска, много добре стана. Нямам телефон на тапицерите, но мога да бясня къде е ателието. Намира се на ул. Черковна, като се тръгне от кръстовището с Оборище в посока Румънското посолство, по десния тротоар,  на петдесетина метра след кръстовището е, до тапицера има едно синьо магазинче за хранителни стоки. Много добре работят, там продават и дамаски.

# 37
  • Мнения: 5 918
Какво е "такер" ?

# 38
  • Мнения: 901
Такерът е уред, който слага скоби около кабел например, за да го фиксира за стената, или пък това, дето се използва, за да фиксира като с телбодчета дамаската за мебелите.

Ето ти линк http://www.ivil-i.com/files/novus.pdf.
 

# 39
  • Мнения: 1 209
Здравейте ,
И аз моля за координати на добър тапицер на лични. За София става въпрос. 3ка+2 фотьойла. Ама да работи добре, че съм капризна и знам какво искам.
 Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 930
Много ви моля, дайте ми координатии и на мен....искам да претапицирам кухненския ъгъл.

# 41
  • Мнения: 34
Може ли координати на лични за плевенския майстор на тапицерии  Praynig

# 42
  • Мнения: 3 922
Момичета, някой може ли да препоръча тапицер в Пловдив? За диван и два фотьойла става въпрос.

# 43
  • Мнения: 601
Аз съм от Варна и се интересувам от добър тапицер който да работи с кожа.
Искам да си претапицирам дивана с изкуственна кожа, но се чудя дали е удачно. Знам,че има идоста добри като качество изкуствени кожи, но нищо повече. ако някой има опит с тапицерските кожи нека да сподели  Praynig
Също ще сменям и ватата. Доколкото разбтах силиконовата е най-устойчива.
Мерси.

Общи условия

Активация на акаунт