ГИНИПРАЛ СПЕШНО!!!

  • 10 666
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15
Здравейте,
аз успях да си набавя Гинипрал от Румъния и ми донесоха повече опаковки,
ако някой все още има нужда нека ми се обади на 0898 55 38 30,
аз съм от София

# 31
  • Мнения: 1 875
Има и друго лекарство срещу контракции, казва се PRE-PAR, aктивната съставка е ritodrine hydrochloride. говорете с лекарите си за него.  Проблемът е, че също го няма в България.
Ето листовката му, ще е хубаво някой испаноговорящ да може и да има желание да я преведе.

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 17:43 от Орелия

# 32
  • Мнения: 4
moga da pomogna s ginipral.............i az go pia ,no imam v pove4e .  moje da mi pi6ite na skaipa.............kika-kika75

# 33
  • Мнения: 134
Скъпи момичета,аз вече родих Simple SmileSimple SmileSimple Smile Искам най-сърдечно да благодаря на тези от вас които се отзоваха на време и ми пратиха нужния гинипрал!Благодарение на вас сега се радвам на едно живо и здраво момиченце  Grinning  bouquet  bouquet Hug Hug

# 34
  • Мнения: 3
Ако някой търси Гинипрал ампули или табл.да се свърже с мен.0885945392

# 35
  • Мнения: 1
Здравейте!Имам един останал блистер Гинипрал 10 хапчета.С радост бих ги дала на някои.Не са много но може да сваршат работа на някои на които му трябват точно толкова.

# 36
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 754
Моля, ако някой открие как може да се поръчва от чужбина да сподели тук. Още ми е рано и се надявам да не ми се наложи, но почти е сигурно, че след серклажа ще ми го изпишат.

# 37
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Има и едни лепенки, които се лепят на коремчето при контракции, от Турция. Но не се сещам как се казваха, лекарят ми ми ги беше дал. Мисля, че бяха Нитродерм.

# 38
  • Мнения: 5
Включвам се и аз за Гинапрал.Моля ако някоя от вас има..Аз ги търсих в Турция,Гърция и Германия.Казаха че от 01.01.2014 били спряни защото били опасни за сърцето.А защо тогава лекарката ми каза да си ги търся,не знам.Като заместител ми предлагат Бриканил инжекционен разтвор

Общи условия

Активация на акаунт