Чирпан - 5 /Пет/ Дано да ни е на късмет!

  • 17 197
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • софия
  • Мнения: 757
AIR  hahaha
На всички утре пожелавам незабравим празник!
Като бяхме тази събота на Търново си направих аз подаръка...купих си слъчеви очила Vogue, една чанта от Дика и яке от там.
А общ подарък утре...ще си купим нов матрак! Mr. Green

# 271
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
А общ подарък утре...ще си купим нов матрак! Mr. Green
Старият не става ли Mr. Green Whistling

# 272
  • Мнения: 925
AIR, не мога да си представя, че имаш нужда от диета, като си те спомням отпреди Laughing Вярно, че са минали към има-няма 20 години, откак играехме заедно, ама все пак Simple Smile А и Iniici тогава беше мъничка и слабичка, а сега е голяма и слабичка hahaha
Благодаря за линка към диетата  bouquet
Аз торта се глася да правя за утре, а за диета говоря Joy

# 273
  • Мнения: 11
Здравейте мами  bouquet
Аз скоро не съм писала,ама малко проблеми около мен,но ще се оправя!
AIR пожелавам ти много успехи и дано да намериш нова и незабравима любов,да те очакват само весели мигове и много приятни изживявания  bouquet
Кухнята ми се прави с пълна пара и като се върна ще е напълно готова.И ще почвам да готвя вкусни манджи. smile3521 newsm64  food002 1dishes eat cook cook
А за утре на всички пожелавам да си изкарат страхотно и да бъдат най-влюбените на света 1dating married luvbed Heart Eyes txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart  loveuuu
Целувки на всички скоро с надявам да се видим и да си поприказваме на воля и дано дано да е на кръчма Drunk

# 274
  • Мнения: 11
И аз искам този режим Mr. Green newsm39

# 275
  • Мнения: 58
Диде хубаво е стихчето -малко полюбопитствах Simple Smile
Весел празник на всички-кой каквото празнува

# 276
  • Мнения: 58
Честит празник на всички влюбени ! Повече усмивки на лицето и любов в сърцето

Честит празник и на всички Трифоновци!

# 277
  • Мнения: 286
Честит двоен празник и от мен мили момичета,нека всеки празнува този който му е на сърцето Hug

# 278
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Честит празник и от мен!!!Хайде да си пожелаем повече усмивки с любимия човек ,нека си обръщаме повече внимание един на друг,и не на последно място изпепеляваща и завладяваща ЛЮБОВ!!!!!

# 279

Общи условия

Активация на акаунт