Виенето на свят симптом на бременност ли е?

  • 11 656
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 654
Зравейте!
С мъжа ми правим опити.
Последният ми цикъл беше на 27,12,2008 г.и още ми е рано за тест.
Нямам други симптоми, освен виене на свят и това,че ме болят гърдите.
Много ми е странно.
Ходя на иглотерапия за отслабване, но доки казва,че не може да е от иглите.
Не оставам гладна.Кръвното ми е 120/80.
Просто като се изправя или слизам по стълби ,или са загледам в нещо далечно, ми се вие свят.
Не съм припадала.
Какво мислите?

# 1
  • Мнения: 3 211
може.
аз втория път от много рано имах симптоми-прилошаваше ми, чувствах немощ, виеше ми се свят. и ние правехме опити и бях сигурна, че съм бременна.
щом и кръвното ти е добре.
дано да си бременна, щом го искате Hug

# 2
  • Мнения: 3 294
И аз имах такъв симптом , преди да разбера че съм бременна , като излизах на разходки и непонятно за мен ми се виеше свят . Дано е това което желаеш  Peace

# 3
  • Мнения: 636
Миличка, много ти е рано да имаш симптоми. Ако има бременност, то тя е на 3-4 дена. Дано да имаш успех!

# 4
  • Мнения: 3 268
На мен ми се вие свят от време на време преди цикъл или като не съм пила течности.На теб обаче пожелавам да е от друго.Скоро ще разбереш.

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Правите опити за детенце пък ходиш на иглотерапия за отслабване  Crazy Малко несъвместимо ми изглеждат двете желалия  Wink т.е. да си вталена или да станеш мама  newsm78
Виж кои са ти приоритетите  Hug няма лошо да водиш здравословен начин на живот но не и да "натоварваш" организъма си с диети или иглотерапия за отслабване  Rolling Eyes


Иначе изкчакай още няколко дена и си направи тест , така ще знаеш със сигурност  Peace


Стискам палци

Успех   bouquet


# 6
  • Мнения: 7 723
Миличка, много ти е рано да имаш симптоми. Ако има бременност, то тя е на 3-4 дена. ...
Което ще рече, че плода (ако има такъв)
все още не се е транспортирал до матката.
От друга страна, обаче и хормона ЧХГ, който се отделя
при наличието на бременност още не е достигнал
до такива стойности, че да дава отражение на какво и да било.

Искренно се надявам, обаче при тебе да е така Peace

# 7
  • Мнения: 3 092
Съжалявам, но и аз мисля че още ти е твърде рано за симптоми , но ти пожелавам да си бременна  ! Hug

# 8
  • Мнения: 9 441
Рано е още за симптоми на бременност!!! Peace

# 9
  • Мнения: 27 524
Рано е, да. Обикновено, когато се иска и чака забременяване, от самовнушение почти всички симптоми са налице  Crazy
Стискам палци да стане  Hug

# 10
  • Мнения: 2 090
И аз имах такъв симптом , преди да разбера че съм бременна , като излизах на разходки и непонятно за мен ми се виеше свят . Дано е това което желаеш  Peace
Успех  bouquet

# 11
  • BG
  • Мнения: 1 900
Не е предпоставка за бременност.Причините може да са много.

# 12
  • Мнения: 1 554
 аз така разбрах,че съм бременна беше много необичайно да ми се вие свят и напрегнати гърди Peace успех Hug

# 13
  • Мнения: 6 713
При мен беше симптом Wink

# 14
  • На топло...
  • Мнения: 584
Рано е, да. Обикновено, когато се иска и чака забременяване, от самовнушение почти всички симптоми са налице  Crazy
Стискам палци да стане  Hug

Подкрепям Peace!

... До десет дена вече ще знаеш с теста. Отпусни се и се наслаждавай на това, което имате сега само двамата с любимия. Мечтай и мисли положително! Има време за всички симптоми!
  bouquet

# 15
При мен със втората бременност усетих  много рано (1 седмица след "опита") симптоми -силно виене на свят+умора, което друг път не съм усешала. Може и да е нямало връзка, а може и да... Дано всичко се развие както го искаш.Успех!

# 16
  • Мнения: 617
аз така разбрах,че съм бременна беше много необичайно да ми се вие свят и напрегнати гърди Peace успех Hug
и аз така.
Успех

# 17
  • Мнения: 2 334
На мен почти през цялата бременност ми се виеше свят.Успех  Peace

# 18
  • Мнения: 1 006
И аз бях така още преди да разбера,че съм бременна.Не предполагах,че съм бременна и даже мислех да ходя на преглед,да видят дали не съм болна от нещо.

# 19
  • Мнения: 826
Не вярвам да е симптом...толкова рано Shocked
По-скоро може да ти е паднало кръвното моментно. Или просто да си станала по-рязко от леглото - случва се на всеки.
Иначе изчакай и ще разбереш Peace Успех в бебеправенето Grinning

# 20
  • Мнения: 654
Ами незнам, така да ми се вие свят без причина, дано е това, а може и психосоматично да е.
Колкото до диетата, спазвам я само докато забременея (дай Боже), естествено, защото не искам да стана съвсем слон, като миналия път (+30 Rolling Eyes).
Затова е цялата работа.

# 21
  • Мнения: 4 434
И аз имах такъв симптом , преди да разбера че съм бременна , като излизах на разходки и непонятно за мен ми се виеше свят . Дано е това което желаеш  Peace
Успех  bouquet
Дано Hug

# 22
  • Мнения: 1 919
На мен почти през цялата бременност ми се виеше свят.Успех  Peace

# 23
  • Мнения: 2 374
Много е рано за симтоми,а виенето на свят може да е симтом на много неща,не само на бременност,изчакай да си направиш тест и ще разбереш.

# 24
  • Мнения: 4 335
Май наистина не ти се трьгва на работа Wink
Н е мисля,че може да е симптом толкова рано.По скоро от стреса с предстоящото ти започване на работа и притеснението,че ще оставиш детето на баба му.

# 25
  • Мнения: 3 695
Много е рано за симтоми,а виенето на свят може да е симтом на много неща,не само на бременност,изчакай да си направиш тест и ще разбереш.
Peace
и аз мисля, че е рано, но дано да е бременност  Flutter

# 26
  • Мнения: 528
Рано е, да. Обикновено, когато се иска и чака забременяване, от самовнушение почти всички симптоми са налице  Crazy
Стискам палци да стане  Hug

 Peace
И все пак при мен беше симптом.
Искрено се надявам и при теб да бъде  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 23 097
Че е рано- рано е! Но при мен първият симптом беше именно виенето на свят, дотогава никога не ми се беше случвало, отвратително чувство.
Да допълня, че това започна да ми се случва няколко дни преди датата на очакваната мунструация...

# 28
  • Мнения: 1 629
А защо да ти е рано за тест? На мен започнаха подобни признаци след 1 -я месец. Също така много ми умаляваха краката и почти не можех да стоя изправена на едно място Peace

# 29
  • Мнения: 2 374
А защо да ти е рано за тест? На мен започнаха подобни признаци след 1 -я месец. Също така много ми умаляваха краката и почти не можех да стоя изправена на едно място Peace
ЕМи защото и е рано за цикъл камо ли за тест.Ееехх Дайчее..... Joy Wink

# 30
  • София
  • Мнения: 1 139
И при мен беше първи симптом.
След като на няколко пъти ми се случи,взех да си мисля за бременност.
Така и се оказа.
Успех Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 6 011
Дано всичко се развие както го искаш!
Иначе - да, при мен е симптом и двата пъти, просто много ми пада кръвното.

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 329
При мен определено беше симптом виенето на свят.

# 33
  • Мнения: 187
И при мен беше така! Още първите дни усетих виене на свят и първоначално си мислех, че може да ми е паднал хемоглобина (вегетарианка съм) или кръвното! Ходих на лекар по други причини и ми измериха кръвното, което се оказа нормално! Това беше доста притеснително и се замислих за кръвни изследвания! Но след няколко дена теста се оказа положителен (направих го доста рано). Според мен не е задължително, но е възможно да се появи световъртеж... Иначе стискам палци, да видиш двете чертички, много е вълнуващо!

# 34
  • Мнения: 1 045
Възможен симптом ,но не задължителен.Аз не съм имала никакви симптоми до 6-ти месец,след това вече се виждаше с просто око че съм бременна Mr. Green

# 35
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Много е рано за симтоми,а виенето на свят може да е симтом на много неща,не само на бременност,изчакай да си направиш тест и ще разбереш.
Стискам палци причината да е бременността! Peace

# 36
  • Мнения: 192
Въобще даже не е рано за симптоми - още на следващия ден след зачеване могат да се появят отвращение към цигари  (и т.н), замайване и каквото там се сетиш - както стана с мен втория път...ДАно е станало, пожелавам ти го!!!!!

# 37
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ами и през двете ми бременности не ми се е виело свят.
Но стискам пълци при вас да се е получило.

# 38
  • Мнения: 2 609
При първата ми бременност това беше симптом. Притесних от какво е, тъй като се появи се доста време преди да ми закъснее и да си направя тест. Това си беше и единственото неразположение през цялата ми бременност. Laughing
Пожелавам ти да е точно това! Peace

# 39
  • Мнения: 1 512
При мене беше симптом на бременност, но на по-късен етап.Дано и при тебе да е така.Успех.

# 40
  • Мнения: 1 558
Не е задължително да е симптом за бременност,но дано да е така.В крайна сметка един тест ще ти ккаже със сигурност.Успех Peace

# 41
  • Мнения: 1 428
На мен не ми се е виело свят.Но дано да си бременна.Ще стискам палци.

# 42
  • Мнения: 654
Най- интересното е, че не ми се вие свят постоянно, а предимно сутрин и вечер..

# 43
  • Мнения: 199
Незнам ама с това "не оставам гладна" и" правя опити за отслабване с иглотерапия" имам чувството, че не си бременна (симптомите се появяват месец след забременяването), а по-скоро е здравословен проблем...
Дано всичко е ОК и скоро се похвалиш с добра новина, но все пак наблегни на здравето си и това на бъдещото ви дете.  bouquet

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Искренно ти пожелавам да си бременна  Hug

# 45
  • Мнения: 4 335
Авторката няма ли да се включи и да каже,стига ни е дьржала под напрежение Wink

# 46
  • Мнения: 641
На мен ми се вие свят от самото начало на бременността та чак до сега(8 месец),но според мен е много рано да мислиш,че си бременна.Пожелавам ти го от сърце EFP.
Но да знаеш,че и от отслабването се вие свят и то много.

# 47
  • Мнения: 4 447
Може, може, Нали по филмите като почнат
да припадат, значи, че вече са бременни.

 Mr. Green

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Всичко е възможно Peace

# 49
  • Мнения: 3 695
Може, може, Нали по филмите като почнат
да припадат, значи, че вече са бременни.
 Mr. Green
Joy

# 50
  • Мнения: 654
Авторката няма ли да се включи и да каже,стига ни е дьржала под напрежение Wink
благодаря за загрижеността!
Нямам новини още, ще пиша за резултата на 25- ти!
А за отслабването- аз съм оттслабнала 8 кг. за 3 месеца, което не ми се вижда прекомерно много, за да ми се вие свят чак..
Но знае ли човек..

# 51
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Доколкото знам, нормално е да се сваля по половин килограм на седмица,  така че може и отслабването да е причината, но искрено ти пожелавам резултат от теста, какъвто ти искаш Hug

# 52
  • Мнения: 2 622
 И двата пъти когато забременях имах симптоми доста преди датата на цикъла.Пожелавам ти да си бременна Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 5 079
Да, както и на ниско кръвно.

# 54
  • Мнения: 641
Обръщам се към авторката на темата.Аз също отслабнах 8кг за 3 месеца и искам да ти кажа,че не само,че ми се виеше свят ами даже ми ставаше и лошо та накрая щях да се разболея.Като започнах да свалям та няма спиране.Едвам се оправих.Дори не съм сигурна дали съм се оправила,защото съм в 32гс и съм качила няма и 7 кг.
Пази си здравето и много внимавай с това отслабване,че води до вманиачаване и болести.
Успех във всичко.

# 55
  • Мнения: 2 803
Може, може, Нали по филмите като почнат
да припадат, значи, че вече са бременни.

 Mr. Green

Peace

# 56
  • Мнения: 57
Миличка, много ти е рано да имаш симптоми. Ако има бременност, то тя е на 3-4 дена. Дано да имаш успех!

аз също съм на това мнение Peace
успех и от мен  Hug

# 57
  • Мнения: 7 474
Внушението е голяма работа  Laughing
Дано стане по-бързо.

# 58
  • Мнения: 654
Внушението е голяма работа  Laughing
Дано стане по-бързо.
Дано!

# 59
  • Мнения: 4 335
Е ще чакаме новините на 25-ти,дано да са такива,каквито ги искаш Wink

# 60
  • Мнения: 654
За съжаление ми дойде.
Ще чакаме добри новини другият месец Praynig..
Благодаря ви за подкрепата..

# 61
# 62
  • Мнения: 654
Е, все пак не се предаваме.
Правим се секс с мъжа ми без презерватив, но няма да се вманиачавам, защото миналия път, с дъщеря ми, ми отне 6 месеца сериозни опити и се получи тъкмо когато се бях предала вече..
Не губя надежда- това е най- важното!

# 63
  • Мнения: 3 092
Късмет ! Grinning

# 64
  • Мнения: 4 335
Стискам палци другия месец да се похвалиш  bouquet

# 65
  • Мнения: 3 268
За съжаление ми дойде.
Ще чакаме добри новини другият месец Praynig..
Благодаря ви за подкрепата..
Хайде дано скоро се сбъдне желанието ти за бебе,но другия път не пускай тема предварително,да не ти е уроки.

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 99
Съжалям,знай че ще стане когато най-малко очакваш.Моето бебе го чакахме повече от две години и аз всеки месец имах виене на свят.Не се вторачвай много.Успех,дано стане по-скоро.

Общи условия

Активация на акаунт