Виенето на свят симптом на бременност ли е?

  • 11 655
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 139
И при мен беше първи симптом.
След като на няколко пъти ми се случи,взех да си мисля за бременност.
Така и се оказа.
Успех Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 6 011
Дано всичко се развие както го искаш!
Иначе - да, при мен е симптом и двата пъти, просто много ми пада кръвното.

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
При мен определено беше симптом виенето на свят.

# 33
  • Мнения: 187
И при мен беше така! Още първите дни усетих виене на свят и първоначално си мислех, че може да ми е паднал хемоглобина (вегетарианка съм) или кръвното! Ходих на лекар по други причини и ми измериха кръвното, което се оказа нормално! Това беше доста притеснително и се замислих за кръвни изследвания! Но след няколко дена теста се оказа положителен (направих го доста рано). Според мен не е задължително, но е възможно да се появи световъртеж... Иначе стискам палци, да видиш двете чертички, много е вълнуващо!

# 34
  • Мнения: 1 045
Възможен симптом ,но не задължителен.Аз не съм имала никакви симптоми до 6-ти месец,след това вече се виждаше с просто око че съм бременна Mr. Green

# 35
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Много е рано за симтоми,а виенето на свят може да е симтом на много неща,не само на бременност,изчакай да си направиш тест и ще разбереш.
Стискам палци причината да е бременността! Peace

# 36
  • Мнения: 192
Въобще даже не е рано за симптоми - още на следващия ден след зачеване могат да се появят отвращение към цигари  (и т.н), замайване и каквото там се сетиш - както стана с мен втория път...ДАно е станало, пожелавам ти го!!!!!

# 37
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ами и през двете ми бременности не ми се е виело свят.
Но стискам пълци при вас да се е получило.

# 38
  • Мнения: 2 609
При първата ми бременност това беше симптом. Притесних от какво е, тъй като се появи се доста време преди да ми закъснее и да си направя тест. Това си беше и единственото неразположение през цялата ми бременност. Laughing
Пожелавам ти да е точно това! Peace

# 39
  • Мнения: 1 512
При мене беше симптом на бременност, но на по-късен етап.Дано и при тебе да е така.Успех.

# 40
  • Мнения: 1 558
Не е задължително да е симптом за бременност,но дано да е така.В крайна сметка един тест ще ти ккаже със сигурност.Успех Peace

# 41
  • Мнения: 1 428
На мен не ми се е виело свят.Но дано да си бременна.Ще стискам палци.

# 42
  • Мнения: 654
Най- интересното е, че не ми се вие свят постоянно, а предимно сутрин и вечер..

# 43
  • Мнения: 199
Незнам ама с това "не оставам гладна" и" правя опити за отслабване с иглотерапия" имам чувството, че не си бременна (симптомите се появяват месец след забременяването), а по-скоро е здравословен проблем...
Дано всичко е ОК и скоро се похвалиш с добра новина, но все пак наблегни на здравето си и това на бъдещото ви дете.  bouquet

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Искренно ти пожелавам да си бременна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт