Взеха малкия Хитлер от родителите му

  • 7 829
  • 131
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 268
Да,имаме очи,видяхме с тях останалите и до днес газови камери,в които под предтекст,че влизат да вземат душ са били убити милиони бебета,жени и деца!На  хитлерчо лично бих му подпалила всяко косъмче от педераските мустачки приживе,ама като се замисля,по-добре че не съм го срещнала,може би сега нямаше да съм жива!
Много ми хареса това мнение.С удоволствие бих ти правила компания в подпалването на мустачките.Иначе не съм фен на евреите,дори никак.Но че Хитлер е бил чудовище смятам няма кой да отрече.

# 76
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 247




Да,имаме очи,видяхме с тях останалите и до днес газови камери,в които под предтекст,че влизат да вземат душ са били убити милиони бебета,жени и деца!На  хитлерчо лично бих му подпалила всяко косъмче от педераските мустачки приживе,ама като се замисля,по-добре че не съм го срещнала,може би сега нямаше да съм жива!
Много ми хареса това мнение.С удоволствие бих ти правила компания в подпалването на мустачките.Иначе не съм фен на евреите,дори никак.Но че Хитлер е бил чудовище смятам няма кой да отрече.

Нареждам се на опашката  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 14 654
Темата да не се превърне в "за и против Хитлер"  Grinning Той няма нищо общо с това, че някакви идиоти смятат името на едно дете за причина родителите му да бъдат лишени от родитески права. Учудена съм колко хора смятат като тях.

# 78
  • Мнения: 3 268
Янечек,името на детето се дава от неговите родители,нали?Според теб психически здрав родител ще даде ли такова име на детето си?Ти би ли дала това име на детето си?Ако някой го направи,значи има нужда от лечение и детето не трябва да е близо до този човек.Поне докато се оправи,ако изобщо се оправи.Само болен мозък може да дамгоса така детето си за цял живот.

# 79
  • Мнения: 14 654
Стефани, това че някой е "болен мозък" не го прави непременно лош родител. На мое дете не бих дала името Хитлер, но това означава ли, че съм "здрав мозък"?

# 80
  • Мнения: 4 841
Само болен мозък може да дамгоса така детето си за цял живот.

По никакъв начин обаче не е по-болен от родители, кръстили децата си Бруклин, Слатина, Куин, Исус и т.н.

# 81
  • Мнения: 3 268
Една идея е по-болен. Grinning

# 82
  • Мнения: 1 217
Темата да не се превърне в "за и против Хитлер"  Grinning Той няма нищо общо с това, че някакви идиоти смятат името на едно дете за причина родителите му да бъдат лишени от родитески права. Учудена съм колко хора смятат като тях.
Ама разбира се,какво общо имат някакви си изгорени,малтретирани,или просто разстреляни стотици хиляди души!!! Аз даже се чудя как повече хрисими хорица като него не са кръстили децата си с името му! Такъв благороден човечец значи,ама направо се чудя на акъла на тези "идиоти",които предпочитат кръстят децата си на район в Америка,пък подминават с толкова лека ръка адолфчо.
Да,имаме очи,видяхме с тях останалите и до днес газови камери,в които под предтекст,че влизат да вземат душ са били убити милиони бебета,жени и деца!На  хитлерчо лично бих му подпалила всяко косъмче от педераските мустачки приживе,ама като се замисля,по-добре че не съм го срещнала,може би сега нямаше да съм жива!
Много ми хареса това мнение.С удоволствие бих ти правила компания в подпалването на мустачките.Иначе не съм фен на евреите,дори никак.Но че Хитлер е бил чудовище смятам няма кой да отрече.
Радвам се,че би ме подкрепила мила Стефи!!! Hug Колкото  до третото изречение,как да ти кажа,и евреите сигурно не са фенове на такива като теб,така че да не ти пука!!!

# 83
  • Мнения: 3 268
Преди седмица даваха по телевизията филм за Аушвиц.Страшно е само да си представи човек какво е било.Освен изброените от Имелда,в кюпа са били и гейовете.За това не се говори много,но и хомосексуалистите са убивани и горени в камери от фашистите.В темата искам да се извиня,ако с моето изказване за евреите съм обидила някого.не съм искарла да прозвуча антисемистки.

# 84
  • Мнения: 4 555
На мое дете не бих дала името Хитлер, но това означава ли, че съм "здрав мозък"?
Класичски пример за женска логика  Mr. Green


И да, почти винаги ако си "болен мозък", си и лош родител. Понякога си дори направо опасен.

# 85
  • Мнения: 14 654
Залитате в доста погрешна посока, която ще доведе не до нещо друго, а до ключ. Нищо де, и без това не е особено ценна.

# 86
  • Мнения: 3 268
Посоката зави към концлагерите.Ама нищо де,то и без това по темата няма какво толкова да се каже още.

# 87
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
началото
продължението

 

# 88
  • Мнения: 4 555
Посоката зави към концлагерите.Ама нищо де,то и без това по темата няма какво толкова да се каже още.
Просто да се неначудиш на отфопика. В заглавието се споменава Хитлер, в темата се разисква дали е нормално едно дете да е кръстено на най-известния носител на това име и как се отплесна темата към някакви концлагери, дето изобщо нямат връзка с всичко това...

# 89
  • Мнения: 35
Ами явно са искали да бъдат забелязани хората..Можело е да поръчат торта само с ЧРД Адолф Grinning
Интересно дали ще му сменят името на малкия Адолфчо. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт