Намирате ли време да сте заедно със съпруга си?

  • 3 268
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 161
Такива като нас,които не са постоянно заедно,ценят повече всяка обща минута.Абсолютно си посвещавам времето на мъжа си,когато се прибере.Сега е тук,дори в момента се чувствам виновна и не добре,че открадвам време за писане.Дори децата минават на заден план.Ами направо не ме интересуват и ги забравям.Те в момента са ми потенциални съперници,защото нали трите си делим един мъж...Нямам търпение да заминем след няколко дена само двамата.Тогава ще е само мой.

# 61
  • Мнения: 589
 Почти непрекъснато сме заедно,когато не сме на работа.За това съм си мечтала,това ми се случи- всичко заедно да правим. Домакинска работа, пазаруване, разходки- все заедно. Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 43
Честно казано не ме бърка дали ще сме навън или в къщи но  и ние нямаме много време един задруг.случвало се е вечер като се прибера от работа дори само да си кажем добър вечер и това е,а на мен ми се иска да прекарваме поне 2 часа заедно но.... той става посред нощ и си ляга вечер много рано.А почивните ни дни се разминават и така.Дано малката като порасне се промени всичко,но дали ние няма да сме изморени вече?

# 63
  • Мнения: 171
 Simple Smileние с мъжа ми работим заедно , но и тои все мрънка ,абе въобще с тези мъже няма управия...така е в рутината на ежедневието Whistling като се пенсионирате тогава... Hug

# 64
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Правим всичко възможно да изкарваме максимално време заедно.
За съжаление, това са предимно почивните дни.

И на двама ни работата е много динамична, свързана  с доста служебни ангажименти в извън работно време, пътувания, обучения и т.н. Работната ни седмица е разграфена по минути- кой кога да вземе детето от градина (никой не ни помага), да пусне пералня и т.н.

Няколко пъти в месеца вечер викаме гледачка и разпускаме, стига да не сме прекалено изцедени от рАботното ежедневие...

 

# 65
  • софия
  • Мнения: 2 140
Много рядко имаме време един за друг.Но правим всичко възможно напоследък да сме заедно и да си обръщаме повече внимание.

Общи условия

Активация на акаунт