Мама песен след песен реди, а Юлчето малко хич не ще да спи

  • 11 302
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 414
Ей Вики страшен е твоя мъж,какъв му е шанса да го гледаме по тв?

# 16
  • Мнения: 329
Велина  Hug
Засега дечко удържа фронта -няма Т - ще видим как ще е през ноща
алед малко ще ходим в спалнята да си гледаме Отчаяни съпруги- обожавам го този филм Grinning
Лека нощ на всички

# 17
  • sf
  • Мнения: 10 189
Иве, нямам идея.Казали му до февруари да очаква обаждане. Дано го изберат, за него е голяма тръпка.
Каза,че хлебарката имала вкус на пиле в сладко-кисел сос от китайския ресторант  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 384
Ей дано го изберат та да ни е интересно предаването.А тебе за мезе ще те вземем,хихихи.  Joy  Joy  Joy

# 19
  • Мнения: 640
Каза,че хлебарката имала вкус на пиле в сладко-кисел сос от китайския ресторант  Mr. Green
Това щото в китайските ресторанти готвят честичко с хлебарки  Joy Joy Joy
Стискам палци да го вземат  Peace Поне жертвата си я бива.
Ками, бързо да се оправя Евчето, че и на нея много й се събра  Hug
Аз да се похваля - имам си нов софтбокс към външната светкавица  bowuu Току-що ми я донесе Иван и само с него и с малкия съм правила тестове, но ми харесват резултатите за сега.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 414
А ти пиле в сметанов сос ще му готвиш,пари ще даваш,пускай го да ловува. Wink
Рени да се отчетеш със снимки,а и пред Иван.

# 21
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Честита придобивка, Рени! Със здраве и кеф да си я ползваш  Grinning

Ками, дано Ева бързо се повлиява и да оздравява  Hug

Стискам палци на Деян да го изберат за участие!

Да питам - някой да си е проверявал скоро плащанията в сайта на НОИ и също за социалното осигуряване? На мен от около месец ми дава грешка при опит да отворя страниците за тези справки.

# 22
  • Мнения: 4 300
При мен работи, сега проверих.

А преградата за легло е около метър ( леглото на малкия е 1.20).

# 23
  • София
  • Мнения: 3 414
Ради се разкашля и повърна,правих инхалация.

# 24
  • София
  • Мнения: 254
имам две питания:

Като сте водили децата на ортопед след прохождане, гледаха ли ги на ехограф?

И - ползвате ли си програмите на пералните за вълна? Защото моята е на аристон, уж много хубава, woolmark approved, или както там се водеше, и ми вади дрехите на тази толкова специална програма за вълна наполовина сухи (ненамокрени), стоят си разни петна по тях. Разделих дрехите на две, да не би да съм я претоварила, макар че не беше пълна, пак я пуснах, пак същото. Някои дрехи са мокри, други  - не. С други програми не ми се е случвало.

Дано на Ради му няма нищо сериозно!

Леле, много вкусни били хлебарките, може и Рени да е права за причината  Wink

# 25
  • Мнения: 4 300
И на двете да.
При д-р Алексиев в Горна баня водя Ники, той го гледа на ехограф.
Програмата за вълна си я ползвам най редовно, пера там пуловери ( не само вълнени, и акрилни), чорапогащници и някои по фини тъкани. С течен препарат, изпират се. Но всъшност като се замисля нямам бял вълнен пуловер, по тъмни са повечето. Иначе според мен разликата с другите е в по ниската Т- 30 грд и по ниските обороти на центрофугата. Ако ги намалиш ръчно няма проблем да позлваш и друга програма според мен.

# 26
  • Мнения: 1 098
Добър вечер!
Ками, стискам палци Евичка бързо да се оправи Praynig
Аз срам, обаче още не съм завела Дели на ортопед след прохождането. Уж за тази седмица го бяхме планували Embarassed
Марти, не съм виждала леглото на живо и незнам дали се вмъква, но искренно се надявам. А коя къщичка къде е? Ако питаш къде съм сложила къщурката- в детската стая, но има място и за легло. А по натам ще я закараме на вилата.
Дели от четиримесечен спи с нас. Много ми е хубаво да си го гушкам.
 Къпя се или докато Вили си е у нас или в присъствието на детето. С душ кабина сме, така че той си обикаля отвън пред нея без да се мокри.
 У нас му е позволено да бърка абсолютно навсякъде и като че ли вече няма интерес да вади от шкафовете, прави го много рядко.
Много, много искам Деян да влезе в Страх, ще ми е супер интересно  Mr. Green На чужд гръб и сто тояги са малко  Joy

# 27
  • Мнения: 640
Благодаря за пожеланията Simple Smile Със сигурност с голям кеф ще го ползвам.
Ето и три снимки от тест сесията -
http://progroup.org/cpg133/albums/userpics/10003/kiss.jpg
http://progroup.org/cpg133/albums/userpics/10003/pijami.jpg
http://progroup.org/cpg133/albums/userpics/10003/proba%7E0.jpg

Иве, реванширам му се - оставих го да се наспи  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 910

Добро утро!
Ками,бързо да се оправя Евичка! Hug
Мими, честита книжка!  bouquet
Рени, честита придобивка и снимките са страхотни Heart Eyes
Вики, ще стискам палци на мъжа ти Peace
Иве,дано Ради е добре и не е нищо сериозно.Hug
Цвети е спала  много малко при нас, по принцип си спи в кошарата,а от няколко месеца си спят с Дани в детската.
за къпането - къпя се или когато Цвети спи или когато мъжа ми си е в къщи.

# 29
  • Мнения: 1 098
Дели тези дни нещо започна да става 6.30- 7.00, още е тъмно по това време и аз все си мисля,че ме буди през нощта.
Днес отново ще бъдат положителни температури, което много ме радва, защото разходката ни ще бъде по- дълга.
Лек и успешен ден на всички Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт