Колко често си миете косата??

  • 3 763
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 317
Два пъти седмично.

# 61
  • Мнения: X
Поне 2 пъти седмично,на по-голям интервал не изтрайвам,но ако можех-с удоволствие.Иначе

Мъни, извинявай за въпроса, но правилно ли съм разбрала-миеш си косата 1-2 пъти месечно?. newsm78
Цитат
и съпругът ми си я мие с тая честота,но му е дълга до кръста,много гъскта и освен това не се омазнява и не поема миризми като моята.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 4 969
През 2-3 дни

# 63
  • Мнения: 24
Веднъж на 2 седмици. Случва се и по-рядко /до веднъж на 4 седмици/. А чрез често миене я бях докарала до през ден-мазна, гадна...
А, как успя да я свикнеш и за колко време?

# 64
  • София
  • Мнения: 587
Сега зимата през 2-3 дни,но лятото почти всеки ден.Знам , че не е много полезно,но.......красотата изисква жертви.Това обаче с миенето през 2 седмици и повече не го разбирам............

# 65
  • Мнения: 1 798
@7of9 не,не съм казала,че не си взимат душ,казвам просто,че са нечистоплътни.Тялото ти ухае на сапун,а косата ти на изпотено и на наслагани парфюми.Душ без да си измиеш косата е образно казано като да си измиеш ръцете без сапун.
Не съм съгласна. Crossing ArmsКосата всеки си я мие, когато реши.Аз я мия вече 2 пъти в седмицата, защото /може би заради дължината , не знам/ ми се струва, че по-бързо става мръсна.
Но ДУШ си взимам 2 пъти на ден....Нечистоплътна ли трябва да се водя?!?!?
http://72.14.203.104/search?q=cache:iPgg-0ewdq8J:www.infotel.bg/ … ;ct=clnk&cd=3

Последна редакция: ср, 01 фев 2006, 14:39 от Danissa79

# 66
  • София
  • Мнения: 2 958
През 3 дни. Толкова максимум издържа.
Знам ,че не е хубаво на често,защото се изтощава.

# 67
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Веднъж на 2 седмици. Случва се и по-рядко /до веднъж на 4 седмици/. А чрез често миене я бях докарала до през ден-мазна, гадна...


 Scream Scream Scream

# 68
  • Мнения: 2 759
  Всеки ден, много ясно.. След измиване й слагам течни кристали, експресен спрей-балсам и оформям с маска (къдриците). На следващия ден просто не съм се сещала да я мажа отгоре с по още един слой, ами първо си я измивам.. Понякога наистина ме мързи да го правя, обаче като си взимам душ просто... как да кажа... абе не разбирам как мога да си измия лицето и тялото без да си намокря косата... Вие шапка ли слагате?  newsm78
   Усмивчица, както ние с теб се чудим на всички, които си мият косата веднъж в седмицата, така пък те се чудят на Мъни    Mr. Green

# 69
  • Мнения: 3 537
2 пъти седмично си мия косата и ми е достатъчно.Иначе колкото по-често се мие,толкова по -бързо се омазнява.

# 70
  • Мнения: 1 259
Веднъж на 2 седмици. Случва се и по-рядко /до веднъж на 4 седмици/. А чрез често миене я бях докарала до през ден-мазна, гадна...


Аз вече я мия веднъж месечно,но ако вали си събирам вода и така подпомагам растежа й Mr. Green

# 71
  • Мнения: 5 500
Вредно, не вредно през два дни, т.е. понеделник, сряда, петък и така....

# 72

Общи условия

Активация на акаунт