какви кремове против стрии да използва бременната жена?

  • 116 640
  • 245
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 294
Ползвах бебешко олио на Джонсън с лавандула , но явно действието му е доста повърхностно и реших да сменя , Взех си един крем на Юсерин с уреа 10 % , добре действа , но не ми харесва как мирише и една приятелка ми даде Мустела , засега сържа с нея . Нямам признаци за стрии , по принцип моята кожа е доста еластична , но знае ли човек  Rolling Eyes

# 166
  • Мнения: 15 379
По съвет на моя приятелка, която е дерматолог и практикува в Германия - къпане с Линола Фетт - олио за баня и след това намазване (моля да не ми се смеете!) с крем Дунавски вълни, производство на Арома е. Резултатът е, че нямам нито една стрия, а успях да кача почти 30 кг. по време на бременността.

# 167
  • Мнения: 370
Аз се мажа с олиото на Икаров и си правя масажи с малко по груба ръкавица.Мислех да си купя Мустела понеже тук четох страхотни отзиви за нея,но в аптеката ми препоръчаха да не я ползвам.Била пълна с химии.Човека не ме познава и предпочете да ми даде по евтиния продукт,явно има защо.Олиото на Икаров дори ми облекчава сърбежа,който имах по гърдите Heart Eyes

# 168
  • София
  • Мнения: 1 139
Използвах обикновеното олио на Джонсън,беше едно от най-неароматните и затова се спрях на него,тъй като имах непоносимост към всякакви миризми на сапуни,прахове,парфюми,дезодоранти и т.н.Доволна съм,нямам нито една стрия,но според мен е въпрос до кожа,а не до мазила Peace

# 169
  • Мнения: 370
Наистина всичко си е до кожата.Една приятелка се маза с олиото на Джонсън и се нацепи цялата.Аз се мажа само,за да не се обвинявам после,че нищо не съм направила.

Пинк,нищо лично Hug

# 170
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
аз до сега изхабих една опаковка кремче на българска роза,сега привършвам кремчето на дева,с него се мажа сутрин а вечер с бебешко олио на джонсън,за по натам мисля да си взема на мустела ,тъй като много ми го нахвалиха,макар цената му да е висока -дано има ефектnewsm12

# 171
  • плевен
  • Мнения: 643
Когато бях бременн се мажех само с бебешко олио-всеки път си вземах различни за да опитам.Нямам никакви проблеми и сега след раждането-никакви стрии

# 172
  • Мнения: 221
аз още не съм се мазала с нищо /29г.с./ по корема нямам,само по гърдите ми излязоха,но според мен с каквото и да се мажеш то си е до типа кожа Peace

# 173
  • Мнения: 641
аз се мажех с масажното масло против стрии на Икаров,с мас,и с бебешко олио.
редувах ги.
мажех се сутрин и вечер,понякога и по обед.
нямам нито една стрия.
но пък може да е от това,че не съм качила мн.кг. само +9.5
и все пак,зависи от еластичността на кожата.

# 174
  • Мнения: 1 167
И при двете бременности се мажех веднъж дневно с Мама Дона на Чико. Нямам нито една стрия, но това си е до кожа.

# 175
  • Мнения: 594
Аз ползвах крема на Мустела, но най-вече един български масажен крем от аптеката (при първата бременност също ползвах български масажен крем). Според мен не е толкова важно какъв точно е крема, а по-скоро да омазнява достатъчно кожата, която при бременност се разтяга много.

# 176
  • Мнения: 1 796
Аз използвам Кокона и Майка,беше ми препоръчан от познати и от аптекаря.

# 177
  • София
  • Мнения: 9
Аз ползвам лосиона на Бюбхен и засега сам доволна newsm78

# 178
  • Мнения: 23 290
Ползвах олио на Авент,имам малко срии.Сега се мажа с бебешко олио.

# 179
  • Мнения: 668
Според мен всичко си зависи от самия тип кожа, ако имаш тънка, нееластична кожа с каквото и да се мажеш не би помогнало. Иначе аз се мазах с Аvon, при мен ефект никакъв. Може би наистина с мас най добре.

Общи условия

Активация на акаунт