какви кремове против стрии да използва бременната жена?

  • 116 705
  • 245
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 674
и при 2-те бременности нямам стрии.Мазах се с крема против стрии на Дева.Смятам,че всичко си е до еластичността на кожата.

# 76
  • Мнения: 7
Използвах крема на Chicco-Mamma Donna за стрии и съм много доволна.Може и да е внушение ,но е факт че нямам стрии ,а коремчето ми беше доста голямо.Родих бебче 3.700 кг. Peace

# 77
  • Мнения: 46
Момичета аз пък си купих сега Кокона и Мама а то се оказа че имало 5 вида Simple Smile аз си купих масажен крем който бил точно за това надявам се да има ефект защотото както казах имам вече някакви наченки на стрии но иначе преди да се появят ползвах редовно Дева .. и сега съм озадачена да търся ли и нещо друго ще изчакам още малко да видя дали ще продължи това нацепване и вече ще започна пак да се чудя за някакъв друг продукт  newsm78

# 78
  • Мнения: 636
С никакви. Не помагат, ако сте склонни към тях.

# 79
  • Мнения: 2 960
Мустела-9 месеца.Мазах се при втората бременност.Първия път-нищо специално.Резултата-и двата пъти без нито една стрия.Така ,че извода -всеки сам Peace

# 80
  • Мнения: 46
То май найстина и да се мажеш и да не се мажеш който е склонен да му излязат ще се нацъфка като на решето а който не е ще си има красива кожа ..

# 81
  • Мнения: 104
Всякакъв помага, даже е достатъчно да се мажеш 1-2 пъти на ден с каквото и да е мляко за тяло и балсам. На мен стриите ми се появиха по бедрата-най-вече вътрешната част, иначе може да се мажеш навсякъде където се сетиш и има повече сланинка и по корема. Често се появяват по ханша, гърдите/тук много нежно мажеш/, краката заедно със сгъвките на колената. Хубаво е преди да мажеш да се ексфолираш или поне да се изкъпеш-за да е почистена кожата и да поема по-добре, вечер също кожата е по-склонна да се подхранва, ама не преди лягане, че трябва и да диша докато спиш  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 267
 smile3514  много болна тема.Мажа се упорито с мустела двойно действие (изхабила съм около 5 опаковки ) + мас вечер,всичко вървеше чудесно,докато един ден си погледнах задните части в огледалото  smile3511,нещо ужасно - лилави гадни стрии,за сега имам само на задника,на корема и гърдите (но не е късно,още съм в осмия ).Наистина е до кожа,искрено завиждам на жените с еластична кожа,моля се поне да станат бели,та да не ги забелязвам.Ама то е нормално забременях 48 кг,а сега съм 70  #Shocked,няма какво да се учудвам

# 83
  • Мнения: 961
Може да ползва каквито кремове против стрии иска, но дали ще помогнат е друг въпрос.

# 84
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 773
Започнах още в началото да се мажа с олиото на Икаров,а после ползвах ефтини продукти-Дева,Билка и под.Никъде не ми се появиха стрии,но зависи от самата кожа.

# 85
  • Мнения: 267
за тези,които още не са се нацепили да пробват по няколко пъти седмично утайка от кафе смесена със зехтин и яко търкане в банята в/у засегнатите участъци,аз сега го правя но след дъжд качулка,иначе казват че много помага има супер пилинг ефект,може и цялото тяло да се маже,кожата става супер гладка

# 86
  • Мнения: 143
По-добре използвайте зехтин. Джонсън е изключително вреден за бременни, за бебета и дори за нормален човек. Основната му съставка е mineral oil или другото му име - paraffinum liquidium, която е остатъчен продукт от нефтената преработка и е канцерогенна. Запитайте се защо е толкова евтино това олио...  #Crazy
Пълен комплект за бременни на Мустела (за лице, хидратация на тялото и против стрии) излиза над 300 лв. и затова аз се спрях на зехтина. Най-хубаво е с животинска мазнина (масло или мас), но пък прането след това е сложно, докато при растителната мазнина няма такъв проблем.

# 87
  • София
  • Мнения: 184
Ползвах Мамма Донна, Мустела и свинска мас. Имам само три стрии, което за моята кожа си е голямо постижение.

# 88
  • Мнения: 790
На мен Икаров ми сврши чудесна работа, но и аз мисля, че си е до кожа

# 89
  • Мнения: 911
Мазах се. Започнах около 4-ия месец, съвсем обикновен  крем (искам да кажа, че беше български, не помня марката, беше оранжева опаковка) против стрии. Качих 35 кила и нито една чертичка! Обаче, независимо с какво се мажеш от значение е и кожата ти - ако си предразположена, дори скъп лосион да ползваш, ще се нацепиш. Но поне няма да ти изсъхва кожата и да те сърби.

Общи условия

Активация на акаунт