какви кремове против стрии да използва бременната жена?

  • 116 590
  • 245
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 494
Аз ползвах какво ли не, и въпреки всичко ми излязоха и то много, така че е Божа работа.

# 121
  • Мнения: 7
Цитат
И миналата бременност, и сега се мажа с масажното масло против стрии на Икаров.Нямам стрии.
ooooh!здравей наде 23, и аз се мажа с маслото на Икаров, и с Мустела (редувам ги), и досега нямах една стрийка вече съм в шестия месец - но преди два дни ги видях грозните лилави гадорийки на гърдите.... Mr. Green

# 122
  • Мнения: 603
Всичко си зависи от кожа, и да се маже човек и да не се маже едно и също ще стане, според мен поне. Аз се мажа с Mustela по един път на ден, понякога пропускам, ще видим какво ще стане по нататък  Rolling Eyes

# 123
  • Мнения: 267
аз вече от 1 месец се мажа усърдно с Икаров ,но няма резултат,стриите са си ужасно лилави  newsm45

# 124
  • Мнения: 2 447
Според мен,ако кожата ти е предразположена към поява на стрии с каквото и да се мажеш пак ще се появят!

# 125
  • Мнения: 114
Мазах се с мустела и със свинска мас(пречистена от село) и нямам нито една! Flutter
Колкото и да зависи от типа кожа,смятам,че трябва да направим всичко по силите ни да я поддържаме и съхраняваме-все пак ще трябва и после! Naughty
Мисля че,и бадемовото масло е много подходящо,аз го изполдвам сега от време на време и съм много доволна. Peace

# 126
  • Мнения: 4 049
С кремовете се започва от самото начало. Аз ползвах на Чико и на Мустела, като този на Мустела ми мирешеше много зле  - ставаше ми лошо и всъщност затова го смених с Чико.
Така или иначе коремът ми стана голям, а стрии не се явиха  Laughing

# 127
  • Мнения: 1 322
Аз лично след 6-тия месец се мажех с домашна свинска мас.

# 128
  • Мнения: 141
Много мои приятелки ми препоръчаха Mamma Donna на Chicco. Казаха ми, че са останали много доволни. Та и аз си купих от този крем.. Намазах се веднъж и наистина остана много приятно усещане върху кожата ми. Скоро ще почвам да го ползвам по- редовно.
По принцип много зависи от кожата дали ще се появят стрии или не, но все пак като превенция може човек да се маже с нещо.
Чувала съм, че много жени са се мазали със зехтин и мас, както и с масла на Икаров.

# 129
  • Мнения: 1 740
Аз лично след 6-тия месец се мажех с домашна свинска мас.
И аз така и нямам никакви стрии

# 130
  • Мнения: 753
Първия път - мазах се от 4 навършени месеца с масажното олио на Икаров корема и гърдите, а краката с крема на Дева.
Сега - от 5ти месец се мажа с масажното олио на Хипп и сменям с крема на Дева. Нещо Икаров сега не ми понася, но и него съм си купила.
Нямах стрии и сега още не виждам, дано да остана така.
Някои мами се мажат целите. На опаковките по принцип пише как и къде се ползва мазилото.

# 131
  • Мнения: 79
Аз мисля че зависи от типа кожа
аз се мажа с Джонсън и то чат пат не всеки ден
но се надявам да не се нацепя,кожата ми е еластична,
преди няколко години качих доста кг но не ми излязоха стрии,
но сега е съвсем различно

# 132
  • Мнения: 2 015
Ползвах крем на Мама Дона.Доволна съм, но не знам, дали е от крема или кожата си ми е еластична.Не получих стрии.

# 133
  • Мнения: 82
Много е индивидуално, аз се мажех с това на Икаров, но миризмата ме убиваше, смених го с мама Дона на Чико, но от него целият ми корем се обрина в малки ситни пъпки( между другото не обвинявам самата марка, явно аз съм с по-нежна кожа, тъй като си купих и плажно мляко за бременни на Чико и отново резултата беше обрив и сърбеж), почнах да се мажа с тоалетно мляко като го редувах с мас, и така задържах до 9-тия месец и корема ми се нацепи след танците на сватбата ми  Crazy.Добре, че са само няколко мънички стриички около пъпа наподобяващи лъчи на слънце, та пъпа ми изглежда интересно.  Mr. Green

# 134
  • Мнения: 9 973
нищо не съм ползвала

Общи условия

Активация на акаунт