какви кремове против стрии да използва бременната жена?

  • 116 512
  • 245
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 62
Аз не съм ползвала никакви кремове и през двете си бременности и нямам стрии. Мисля, че си е до човека- доста жени се мажат с какво ли не и пак имат, така че зависи дали кожата ти е предразположена към образуване на стрии.

# 106
  • Мнения: 1 132
Мажех се от време на време с едно олио на Веледа- нямам стрии.Едва ли е от мазането обаче. Кожата ми просто не е предразположена към образуване на стрии.

# 107
  • Мнения: 177
От както съм забременяла се мажа с три вида мазила -  крем против стрии на "Дева", масло против стрии на "Икаров" и олио или на Джонсън или на Нивеа. Сега съм 7 месец и не се бях мазала само два дни. Днес сутринта като се изкъпах (мъжо е инструктиран да прави проверка  за стрии Thinking) Гледа, гледа и  Shocked На дупето по три бройки от двете страни и на гърдите пак по три.
Напълняла съм с 5кг. и пак се нацепих.
Така че и с каквото и да се мажеш си е въпрос на кожа. Peace

# 108
  • Мнения: 594
Аз бях много доволна от обикновените масажни кремове (български), които продават в аптеките  Peace Важното е да се омазнява кожата, за да може да стане по-еластична при разтягането по време на бременност.

# 109
  • Мнения: 2 334
Най доволна съм от олиото против стрии на Икаров  Peace

# 110
  • Мнения: 267
Най доволна съм от олиото против стрии на Икаров  Peace
от днес започнах и аз да се мажа,кога да чакам резултат,в смисъл той  в какво се изявява - в събиране,из1езване или побеляване на лилави стрии  newsm78,дано имам по - бързо ефект  Praynig

# 111
  • Мнения: 177
Най доволна съм от олиото против стрии на Икаров  Peace
от днес започнах и аз да се мажа,кога да чакам резултат,в смисъл той  в какво се изявява - в събиране,из1езване или побеляване на лилави стрии  newsm78,дано имам по - бързо ефект  Praynig

Прочети три публикации по- нагоре. Grinning

# 112
az su6to sum dovolna ot bebe6koto olio na Djonsan - nqmam strii i cenata e dobra

# 113
  • Мнения: 267
Най доволна съм от олиото против стрии на Икаров  Peace
от днес започнах и аз да се мажа,кога да чакам резултат,в смисъл той  в какво се изявява - в събиране,из1езване или побеляване на лилави стрии  newsm78,дано имам по - бързо ефект  Praynig

Прочети три публикации по- нагоре. Grinning
ooooh! на мен ли го казваш,знам че нищо не помага и ако кожата ти нее еластична забрави,на мен целия ми задник се нацепи,просто досега доста мнения изчетох относно този на икаров (той е за вече появили се стрии ),дали могат да станат бели или да се свят малко,а не да изчезнат - такова животно нема   newsm53

# 114
  • София
  • Мнения: 327
Аз съм доволна от Мама Дона на Чико.

# 115
  • София
  • Мнения: 869
ласувам за Мустела с 2 ръце
нямам една стрийка а по принцип кожата ми е ултра суха

# 116
  • Мнения: 267
ласувам за Мустела с 2 ръце
нямам една стрийка а по принцип кожата ми е ултра суха
КАК да не ви завиди човек  smile3518 и аз се мазах с мустела,но резултат нямашееееее

# 117
  • Мнения: 22
И аз и всичките ми познати бременни сме се мазали с Elancil на Galenic. Много е добро - на никоя не е излязла нито една стрия, много меоблекчаваше, коагто започваше да ме сърби коремът - носех си кремчето дори на работа и когато ме досърби се мажех. Много съм доволна.

# 118
  • Мнения: 98
Аз съм с Авент и съм доволна.По принцип и преди да забременея имах стрии и се страхувах,че положението ще стане още по-зле,но досега кожата ми не се е нацепила изобщо. Явно кремът наистина действа Peace

# 119
  • Мнения: 77
Цоп и аз да се разпиша тук, аз ползвах Мустела 9 месеца /цялата серия/ и съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт