София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (5)

  • 52 226
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Нови искър
  • Мнения: 253
http://arlekino.info/
Цитат
-Транспорт от врата до врата
5 лв./ ден  допълнително към таксата за транспорта

# 76
  • Нови искър
  • Мнения: 253
Здравейте и от нас!
Много ви благодаря за пожеланията!
Маринка , браво ! Много се радвам !  bouquet Стискам палци всичко да е наред. Лека и безпроблемна!
Ето малко снимки от нас
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=334935
Ха здравейте моля, честито бебче и от нас Евгени, Слава и Бети .
много поздрави на Ганчо и алекс.

# 77
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! Аз съм нова във форума,но се радвам че ставам ена от вас! Аз от скоро живея в Надежда 1, бл 102 и имам сериозен проблем! Обръщам се към вас,защото все още не познавам тук никой! Имам съмнения за бременост,въпреки че тестовете са ми отрицателни и искам да отида при добър генеколог в района,но нз къде! Имам записан час за клиника Фемина при Д-р Димитрова,но чак за 27.03.2009г. Вие може ли да ми препоръчате някой? Благодаря ви предварително и дано скоро се засичаме по парковете

# 78
  • София
  • Мнения: 39 766
В 8ма има два гинеколога. Не ги препоръчвам.
Да, при Димитрова се чака доста. Аз си констатирах бременността при д-р Ковачева. Частният й кабинет е близо до Подуене. Час можеш да си запишеш седмица напред, т.е. най-вероятно следващата седмица ще й е заета.
Ако искаш пиши ми на ЛС да ти дам адрес и телефон.

След мъничко ще те добавя в 1вият пост.

# 79
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
elito_8602, здравей и добре дошла!   bouquet
Моя гинеколог е във Военна болница, доволна съм - ходя при него от 5г., той следи и двете ми бремености. Ако те интересува, ще ти пратя координати на лични.   Peace
За съжаление, не знам добър гинеколог по-близо.  Sad
Успех!  Hug

# 80
  • Мнения: 245
Здравейте,
Трябва ми частна занималня в Надежда с добра учителка. Моят първокласник хич не му се учи не знам какво да правя.

# 81
  • Нови искър
  • Мнения: 253
Здравейте,
Трябва ми частна занималня в Надежда с добра учителка. Моят първокласник хич не му се учи не знам какво да правя.
в 101 няма ли до колкото знам от позната там има и то е до към 18/30 часа но ще разпитам по подробно и ще ти кажа иначе за частна в района няма

# 82
  • Мнения: 75
anmary благодаря за изчерпателния отговор. радвам се че отзивите за 38одз са толкова добри, зощото е сред фаворитите ми- най- близо до вкъщи е и има уроци по пулване. това че изнасят  представленията и гостуват артисти в градината също ми хареса. дано го приемат в нея детето. а летни и зимни лагери организират ли?
didolina от мартенките съм, но не пиша, само като статистика присъствам. Димитър е роден на 5 март 2008 във втора градска с планово секцио (седалищо прилежение) при дежурния екип, педиатър и мое джипи ни е др константинова (8дкц). разходаме се ralli_and_beti, която също е от мартенкския отбор и още две майки. вчера бяхме на рд в кубчето в 6та част, до входа на парка. там е най-широко и цените са по- ниски в сравнение с новите клубове в надежда 1 и 2. ако искаш подробносто или координдти кажи

# 83
  • София
  • Мнения: 39 766
grubby летни лагери в 38ма не са правили. Имат договорни отношения с Марина спорт. Ски у-ща има. Дияна я имаше на снимка на стената в градината (младо скиорче) Simple Smile
Плуването е от 2ра група. Смятат, че децата в 1ва са малки. Ако се съберат достатъчно желаещи, може да се направи група.
Дияна се научи да плува Simple Smile
Ските също са от 2ра група.

Марина спорт изпращат писма, имат и летни лагери.

# 84
  • Мнения: 62
Момичета, имате ли вода? При нас в "Свобода", вода НЯМА от 6 сутринта, вече ще откача! Знае ли някой, какво е станало?

# 85
  • София
  • Мнения: 39 766
Цитат
Спирания на водата
Ремонтни работи днес
В момента в София няма вода в следните райони

Свобода

ул. Народни Будители, ул. Николай Чудотворец, ул. Петко Д. Петков
09:30 - 15:30авария

# 86
  • Мнения: 11
grubby, и аз пиша мнооооого рядко вече. Но чета от време на време - да си "сверявам часовника".  Сега видях, че ще организират национална среща.
И нашият педиатър е д-р Константинова.  Peace
Благодаря ти за инфото за клубчето в 6-та част. Ще отида да го видя. Въпреки, че още се чудя дали изобщо да правим РД в клуб. newsm78

# 87
  • Мнения: 62
Цитат
Спирания на водата
Ремонтни работи днес
В момента в София няма вода в следните райони

Свобода

ул. Народни Будители, ул. Николай Чудотворец, ул. Петко Д. Петков
09:30 - 15:30авария

Благодаря. Надявам се, че ще си спазят срока, вече не се издържа  Confused

# 88
  • Мнения: 61
Здравейте! Отдавна не съм писала, но таткото ни се разболя и от ходене по болници и т.н. не ми остана време да пиша, но ви чета. Толкова хубави новини в нашата тема! Добре дошли и на новите мами  Hug
Видях, че сте обсъждали детска ясла "Арлекино" в Обеля. Може ли някой да сподели мнение. Едва ли ще се доредим до държавна ясна и затова ми се иска да събера информация за частни ясли в нашия район.
Весел уикенд!

# 89
  • Мнения: 212
Здравейте,
Много ни заглъхнала темичката...
Аз се сетих да погледна на първа страница, че ме глождеха съмнения...
АнМари, моля те изтрий Мандаринка и Рут, не отдавна се преместиха от Надежда 4.  Wink
Иначе при нас всичко е наред, пу-пу - да не викаме дявола, малката е здрава и ходи на ДГ.
Аз се чувстам много изморена, след работа тичам да я взема, и докато се завъртя вкъщи малко и направо съм труп. Отделно не спя добре (щот ставам по сто пъти до 00)... С нетърпение чакам да мине още 1 месец и да се пооправя малко, да живна...
Приятен ден ви пожелавам, и спорна нова седмица!

Общи условия

Активация на акаунт