За електрическите метли /подочистачки/-мнения

  • 28 811
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 527
Не е от България за съжаление за това не писах марка.

# 16
  • Мнения: 13 512
Майка ми не се разделя с такава от 2години.
добре,че беше сестра ти , да ви отвори.
Наистина съм много доволна и аз от нея, вече 2 години.

# 17
  • Мнения: 272
Майка ми не се разделя с такава от 2години.
добре,че беше сестра ти , да ви отвори.
Наистина съм много доволна и аз от нея, вече 2 години.
  Днес станах горд притежател на тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09042061

  Благодаря на всички  bouquet

# 18
  • Мнения: 6 039
Хайде честито!
Ще ме споменаваш с добро!  Party

# 19
  • далечно
  • Мнения: 1 029
честито. и да споделиш впечатления.

Аз след като инвестирахме в разнообразие от домакински уреди свързани с почистването, обмислям вариант чистачка да ни помага поне 2-3 пъти месечно   Tired омръзна ми да си разходвам уикендите в чистене  Crossing Arms 

# 20
  • Мнения: 152
A*D*I*R, може ли отзиви? Лека ли е и става ли поне малко да обере едри боклуци от килим?

С здраве да си я ползваш и у вас все да блести  Laughing

# 21
  • Мнения: 836
Как се зареждат батериите на тази подочистачка?

# 22
  • Мнения: 13 512
Как се зареждат батериите на тази подочистачка?
с кабел в мрежата

# 23
  • Мнения: 272
Прахосмукачката е страхотна, много е лека и обира всякакви боклуци/нищо не остава/. Нямах търпение да се зареди и да я изпробвам. Много съм доволна. Как не съм се сетила по-рано да се сдобия с такава Thinking
  За всички  bouquet

# 24
  • Мнения: 836
Благодаря за отговора, monda!

Замислям се и аз за такава покупка.

# 25
  • Мнения: 152
monda, а тази батерия има ли някаква продължителност на живот  newsm78? Когато се зарежда батерията има ли индикация, че е заредена, в смисъл има ли някаква опасност да се презареди или нещо подобно ......?
От доста време търся нещо, с което леко и бързо да обера след ядене или игра на дребният и май това е варианта за мен Simple Smile Ей сериозно ме запалихте.

# 26
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
да ви следя - A*D*I*R би ли казала, дали влиза под нормален диван и какви са и горе-долу размерите. и става ли за косми и прах

# 27
  • Мнения: 272
да ви следя - A*D*I*R би ли казала, дали влиза под нормален диван и какви са и горе-долу размерите. и става ли за косми и прах
  За косми и прах става перфектно Peace Под моя диван не влиза, но под спалнята ми влиза Simple SmileЧисти идеално и космите, които се съберат после по четката се отстраняват лесно. Събрания боклук се изхвърля лесно без да се докосва самото контейнерче. В упътването пише, че индикатора свети постоянно, когато се зарежда и не изгасва, ако е вече готово. Също така пише, че се зарежда около14-16ч. Щом четката започне да върти по-бавно, трябва да се зареди отново. Не предупреждават, да има опасност от презареждане. Заредена батерията издържа 50мин/така пише, ще пробвам/
 Hug

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
А за кола става ли да се почиства с нея? Примерно чипс ,солети които децата постоянно дъвчат в колата

# 29
  • Мнения: 148
Поздравления за избора A*D*I*R! И аз ползвам същата от няколко месеца и съм много, много доволна.
mdonkova, не смятам, че е подходяща за кола. Това в крайна сметка е метла, а не прахосмукачка. Незнам някой да си почиства колата с метла.

Общи условия

Активация на акаунт