Споделете 92

  • 20 732
  • 736
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 217
"Смъцафръцано" Mr. Green Hug Кажи плана,че аз и план нямам даже Joy Само слушам разни упадъчни парчета(юруш,да е жив и здрав Сопрано,че го намери толкова бързо, http://vbox7.com/play:b55c36ff  newsm19аз все на по-заспалата версия попадам с търсачката,сигурно е до натура Mr. Green) и чакам някой да дойде да ме покани най-официално да взема живота си в ръце(емотикон с принц-работодател,който е паркирал частния си самолет до прозореца и ми тропа да се обърна Mr. Green) Всичко ще се нареди,ще видиш! Hug
Дафодил,чак сега прочетох за баба ти,дано се оправи и не се повтаря вече! Този грип,за който говорите,какви са му симптомите? Повече новини няма да слушам,от тях преди няколко дни чух за някакъв измислен грип,който "идва до 2седмици",гАче някой го е канил Mr. Green Грипове,мрипове,вчера гледахте ли за "кака '''''''",на осемдесет и кусур години и се придвижва предимно с колело,събира билки Simple Smile И не обичала да и викат "баба" Mr. Green Ще ни тръшне,ако му дадем smile3540 Мама ме е учила,че мед и лимони бързо вдигат на крака,а някоя мама беше писала,че за висока Т,освен традиционните илачи и чорапки с вода и оцет,помагало и намазването с пчелен мед на ходилцата("пчелни чорапи" Laughing),до 30мин.смъквало температурата. 

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 09:51 от Дон Кихот

# 181
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Потвърждавам за внезапния грип във Варна. Вчера и Влад се тръшна.

# 182
  • Мнения: 274
Малко завидях на хората живеещи на това място дето Кейси го е посетила.


Аз не бих живял на такова място. Много е рисково някак си. Всичките ти съседи със самолети, вместо коли...я ято птици ще блокират нечий двигател и после трябва да ми кацат аварийно из басейна, я някой ще се накърка и ще обърка гаража...Не, благодаря.

# 183
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Буба Мара ,за първи път чувам някой,освен мен,да използва думата смъцафръцано...Ако знаеш колко народ ме е питал какво значи.
А пък на мене ми е странно,че ме питат!Че тя думичката сама всичко си казва!

# 184
  • Мнения: 3 405
На мен ми хареса мястото от снимките на Кейси  Grinning

# 185
  • Мнения: 4 586
На един мой преподавател книгите бяха на камари в хола, покрити с чаршафи. Не биха се събрали по всички стени. Истинска загадка е, как намираше книга. Навярно е имало някаква логика в подредбата.

# 186
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Катюнгелче, музиката е важна част от терапията   Simple Smile
Моето лечение е по-хард.

Свраче, всичко си има обяснение, южна кръв тече в мен  Wink

# 187
  • Мнения: 4 586
Баси снобските теми, препоръчайте ми ... от клоун, епилатор, .. та до нова кола.
Излизат 11 страници, трябва да са около 350 без архива. Да взема и аз да си "купувам"
нещо, ама хем да е шик, лукс, фешън, хем да се вържат потребителките.
Хероинът е в града ми. Този факт някак съзнанието все ми го е отхвърляло, ама не би.
Това дистрибуторите са страшни наглеци, трябва да ги обявят за вреден дивеч.
Родителите на наркозависимите да могат да ги отстрелват, включително и в населени места.

# 188
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Споделям, събота и неделя бях в София. Ходихме на изложбана на Пикасо. Не че много разбирам от изобразит. изкуство, ама ей тъй и ние да се отъркаме в културата. Mr. Green
Не ми харесаха много картините с изключение на две. Тях, ако можех бих ги купила.

Иначе от София ми харесва баш центъра. Няколкото сгради там, особено тази на Народния театър, ме карат да се чувствам все едно в Централна Европа. Simple Smile

# 189
  • Мнения: 274
Да не си се объркала? Пикасо не беше ли музикант-композитор? Сватбата на Фигаро?

# 190
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Хероинът е в града ми. Този факт някак съзнанието все ми го е отхвърляло, ама не би.
Това дистрибуторите са страшни наглеци, трябва да ги обявят за вреден дивеч.


А, добър ден. Как е Китан?  Grinning

# 191
  • Мнения: 4 586
Не го знам Китан, но ако се обадиш на дистрибутора си и го увериш, че
имаш кинтите, ще ти донесе и в болницата. И ще ти върже на връвка доза, игла и спринцовка.

# 192
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Не мога да ви изчета.
Единствено ще споделя, че от миналата седмица съм "на педал" на работа и дъх не мога да си поема. Едната колежка е в болничен, а другата - отпуска. Хубаво ми е сама в стаята, но не ми е хубаво, че трябва да свърша всичката работа. Усмихнат ден ви желая. Аз отивам да се потопя в морето от бумащина и се надяам да се съм се удавила до 17.30.

# 193
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Да не си се объркала? Пикасо не беше ли музикант-композитор? Сватбата на Фигаро?

То аз, че не разбирам от художници, не разбирам и че съм леко дезориентирана, да, ама чак толкоз.  Mr. Green

# 194
  • Мнения: 274
Ето този артикул може да закупите от официалния ми сайт.

Общи условия

Активация на акаунт