Споделете 92

  • 20 714
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 6 803
На мен ми харесва Малкия принц Simple Smile Само ми става мъчно като си представя,в каква бедност и лишения живеят някои деца,но книгата доказва,че и в дрехи от злато,и в анцунг и маратонки децата са си деца! Simple Smile Hug " проЗДа" Joy Mr. Green Mr. Green
Това, къде го намери в "Малкият принц"?Тази книга не е за деца, тя Е за ВЪЗРАСТНИ. Точно поради тази причина смятам, че хората, които не я харесват, не са порастнали достатъчно за нея. Ако някой има друго мнение, съгласна съм да участвам в дискусия с аргументи и цитати.  Laughing

# 421
  • Мнения: 1 217
Клеми,не е нужно да викаш,откъси от малкия принц имаше още преди 4години в читанката за 4клас,децата  приеха творбата добре,да ти кажа.

# 422
  • Мнения: 4 585
То не само за Малкия принц, като се чуе от телевизора и радиото Хеликон, като ти потребе книга,
веднага подсъзнателно в мозъчната ти кора ще възникне връзка  книга - книжарница - Хеликон.
Затова, че мога да питам Василиса, не се сетих. Понякога съм отчайващо недосетлив.

# 423
  • Мнения: 2 032
Също така, да добавя към самобичуването ти, като си помислиш за книга, трябва да се сетиш и за Флор.
Връзката книга- библиотека е също красива.
Обожавам старомодните библиотеки.

# 424
  • София
  • Мнения: 6 803
Хъх.
Това, че някой чете добре някоя книга, хич не значи, че я разбира. Но...щом за някого тук седи знак за тъждество, въобще не мисля да споря. Амин.

# 425
  • Мнения: 4 585
Аз като направя връзката книга - библиотека - Флор и на Флор вече ще съм забравил за книгата.
За Малкият принц не знам, но за Алиса съм абсолютно уверен, че не е детска книга.
Да я четат децата, но някой ден, някой физик, астроном или математик, ще каже: -А!
И ще почне да си води записки с молив по белите й полета.

# 426
  • София
  • Мнения: 6 803
Вълк, не разбрах Саня ли, Флор ли...
Отивам в леглото. Стигате ми за днес.

# 427
  • София
  • Мнения: 1 783
За да не остане никой с погрешни впечатления - не съм готвила агнешка чорба днес. Споделих.

# 428
  • Мнения: 4 585
Клеми, с пижама ли спиш, с ластичета на крачолките. Много са сладки.

# 429
  • Мнения: 1 217
Очевидно някои са неспособни да разграничат даскал с пръчка в ръка,който следи за правилното и гладко четене и човек,който по очите и думите на едно дете разбира дали някой текст е стигнал до сърцето му.За повече доказателства няма да се ровя.Не съм и длъжна в крайна сметка.
За да не остане никой с погрешни впечатления - не съм готвила агнешка чорба днес. Споделих.
  Joy Hug Hug И аз не бих могла Confused Играла съм си с агне като малка,не бих понесла разфасоването му Confused

# 430
  • Мнения: 2 032
Да си признае коя сготви агнешка чорба на Пътуващия. Не ме карайте да проследя от готварския кой какво е готвил днес.

# 431
  • София
  • Мнения: 6 803
Клеми, с пижама ли спиш, с ластичета на крачолките. Много са сладки.
Сега се чудя, да те разочаровам ли, или да те оставя да си фантазираш. 
Кате, кой е даскалът си личи отдалече, няма нужда да се самопосочваш.  Mr. Green

# 432
  • София
  • Мнения: 1 783
Така е, Алис! Трябва все по някое време  и да си легнем.

# 433
  • Мнения: 1 217
Клемс,ща изплющя накрая. Mr. Green Защо трябваше да ме издаваш? ooooh! Joy Joy

# 434
  • Мнения: 4 585
Аха, Клеми спи по дамско потниче.
За агнешка чорба агнето трябва да е не по-голямо от двайсе кила живо тегло. Слага се дробче, далаче, чревца. Чревцата се запържват малко предварително. Оризец, овче мляко, магданозче, девисил и мъничко целина. И докато чакаш агнето да поизстине, люскаш ракийка с чорбица. Бавно, без да бързаш, с кеф.

Общи условия

Активация на акаунт