Възможно ли е забременяване 3 дни преди цикъл

  • 275 411
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27
Може, може Simple Smile
При мен така се получи. Забременяла съм 3-4 дена преди чаканата М при редовен цикъл на 28 дена. Чак след 2 седм. закъснение ми се появи втората чертичка на теста.

# 46
  • Мнения: 648
Цитат
Иначе въпроса ти е много точен   и не се нуждае от отговор

 denis_d, нещо не разбрах какво означава това  newsm78.

# 47
  • Мнения: 88
може и 1 ден преди цикъл,при мен така се получи,на другия ден ми дойде,мина и замина за два дни и това беше Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 36 025
Цитат
Иначе въпроса ти е много точен   и не се нуждае от отговор

 denis_d, нещо не разбрах какво означава това  newsm78.
Имам  предвид, че това е риторичен въпрос Grinning - иначе като въпрос е хубав
И как може някой да отговори когато не е сигурен какво е било положението с МЦ?!/кога е била О. и т.н./
 


ПП. За да стане зачеване 2-3 дни преди М. означава да има О. 2- 3 дни преди М, и ако има тогава О. то ще следва ЛФ поне 11-12 дни, а това изключва след 3 дни да има М.
Толкова е просто, а е трудно за обяснение  Grinning

# 49
  • Мнения: 22
здравейте и от мен Embarassed.мисля че и с мен се е случило същото...да съм хванала,но 3 дни след цикъл.внушение ли е или...?имам някъкви симптоми...можеби наистина си внушавам.....зсили се бялото течение...схващат ми се прасците.помогнете Sad.дали не е рано за тези признаци...ако знае някой....абе..помогмете доста съм объркана Cry

# 50
  • Мнения: 227
За това дали е възможно, аз мисля, че е възможно. Овулацията е на 14-я ден по книга, а иначе може да е по - рано, по - късно, а даже и да няма такава. Имам два примера: Едната ми приятелка 8 г. не можеше да забременее, до като не откриха, че няма овулация и трябваше да я стимулират ( сега е с близначки Crazy), а другата ми приятелка забременя в последния ден от цикъла си Sunglasses. Така, че всичко е възможно и различно при всеки Peace

А дали е рано за "признаци" при vallka - не знам. Има жени, които разбират още на следващия ден newsm78

# 51
  • Мнения: 88
vallka,вземи си тест ако мислиш,че има нещо,не го карай на самовнушения Winkсимптомите поне при мен започнаха да се появяват една седмица след като съм заченала-зверски глад,но нито едно качено кило,спрях да пия даже бира,умирах си за кисело мляко и айрян,кръста ме болеше,така че провери дали случайно не чакаш бебче:)

# 52
  • Мнения: 22
 Confusedблагодаря ви момичета...ще направя тест...смятам  престо..казаха че  отчита ранна бременост..дано не се излъжа само Confused

# 53
  • София
  • Мнения: 36 025
Confusedблагодаря ви момичета...ще направя тест...смятам  престо..казаха че  отчита ранна бременост..дано не се излъжа само Confused
Най-рано - на 12 ден след О./за уринни тестове/ - по-редно е да е след 14 ден след О.
За кръвен - след 11 ден след О.
Стискам палци да е станало  Wink

# 54
  • Smolian
  • Мнения: 40
Здравейте!С първото ми дете съм забременяла 1-4 ден след цикъл.Напълно възможно е според мен да се случи и 1-4 дена преди М.Аз самата нямам много редовен цикъл и съм така от ученичка идва ми през 30-35 дена.Даже в момента съм почти убедена(силно се надявам да не ме подвежда интуицията),че съм бременна,но е рано за тест.Стискам палци на всички,който чакат щастието в живота!И дано това,което чувствам се оправдае! Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 8
Здравейте момичета.Имам 1 раждане и 3 аборта,и всеки път съм забременявала различно.Скоро ходих на доктор защото не мога да забременея(то аз съм си и дъртичка:-)) и се оказа,че този път овулацията ми съвпада с мензиса. Ха сега изненада. Е как да забременея? Дадоха ми разни хапове... Мисля,че с този начин на живот които водим не е чудно,че имаме някакви проблеми.

# 56
  • Smolian
  • Мнения: 40
Така е zuzy71,наистина живота ни побърква Simple SmileС тези хапчета,които ти дават възможно ли е изместване на датата на О.
На мен пък МЦ ме беше пропуснал 2-месеца и ми казаха че съм си направила дисбаланс на организма:)А аз си мислих,че е бебе:(

# 57
  • Мнения: 22
[ Cryнаправих теста...отрицателен,но мисля че още е рано.лошото е че от днес получих леко зацапване... Cryнезная какво да мисля..?утре ще ида на ултразвук...плаши ме резултата..дали вобще ще се види нещо...дали не е рано....?незная какво да мисля вече. Cry

# 58
  • Мнения: 88
успокой се:)това е най-важното:)да,може би е рано,защото на мен ми отчете теста чак вече като бях втори месец:)не се паникьосвай,каквото и да ти кажат на ултравзука,това не означава,че следващия път няма да е бебче:)а и може да караш цветна бременност:)има много варианти:)само не губи кураж! Hug

# 59
  • Мнения: 22
благодаря много Embarassedна ултра звука не показа нищо,дори лекарката каза че може сега да съм в уво.....но мен не ми се вярва...или не искам..незнам? Sadсамо това прокървяване ме притеснява Confusedно отново благодаря не всички  който ми отговориха.

Общи условия

Активация на акаунт