Режимът на д-р Ори Хофмеклер 7

  • 14 570
  • 353
  •   1
Отговори
# 300
# 301
  • Мнения: 4 406
Здравейте отново  bouquet
danielad, да разказваш как е във Велинград, ние с мъжа ми искаме да отидем някъде за 2-3 дни
gvendolin, ами моят никак не реагира за 14, даже и нищо не сподели. Вечерта беше на рожден ден.
Аелис, лека работа
Днес на обяд ходих до Плиска (на 1 спирка е) да си купя ампули за косата, е купих, но после влязох е едно магазинче и там най-хубавото пуловерче, само за 8 лв. Аз свършила парите, чанта не нося, карта нямам да изтегля. Казах си утре ми е първата работа да отида да си гo купя. Да ама не се стърпях и отидох и си го имам вече newsm68
Днес ми е 1 ден на МЦ и си похапвам упорито Embarassed
Приятна вечер, момичета

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 11:46 от Jerry F

# 302
  • Мнения: 4 406
Целувки, момичета
и кафенце


Исках да пиша повече, ама сега ме викат горе - ясно то е на много работа

Приятен ден и до после

# 303
  • Мнения: 487
  love001

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 18:02 от Цветомира

# 304
  • Мнения: 2 149
Привет.
Аз имах гости,дойде моята дружка с детенцето й,поиграха децата,гледахме филмче.Направих сладкиш с каисии,почерпихме се Wink
Захладня времето,не е много за разходки.Днес се рамечтахмве как ще дойде лятото,ще ходим на плаж,ах... Laughing

# 305
  • Мнения: 4 406
Здравейте момичета
По едно свежо кафенце


Мери, то и тук е много студено, е днес не чак толкова, но вчера сутринта беше -10ºС.
И така и аз се размечтах за море, е останаха още 3 месеца до юни. Ходи ми се и на Тасос и ще гледам за края на август да организирам една седмица там.
Аелис, Цветомира, gvendolin, danielad  newsm51  bouquet
Аз трябва да набирам около 15 страници, една рецензия на шефа. Най не обичам като почнат да ме мъчат със секретарска работа, ама няма кой друг

приятен и слънчев ден, момичета

# 306
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

Аз вчера писах, ама нещо не си виждам написаното Sad.За втори път ми се случва, може да съм дала само предварителен преглед и да не съм публикувала newsm78.

Лошото е , че и сега не мога да пиша - отново съм на работа Wink.

Jerry F, много хубави кафенца правиш Hug.Честито ти пуловерче Hug.

mery_79 ,Цветомира ,gvendolin_7 , danielad ,: martin4e ,diHug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug!

Ставам, че отново съм много търсена.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

P.S.Днес ми е втори ден без цигари Wink.

# 307
  • Мнения: 1 234
Здравейте, отново  Hug Пийвам си от кафенцето  Hug
Аелис, и аз съм от работните, напоследък доста натоварена, но ... няма начин, подгони ни годишното приключване  Confused И поздравления за отказването на цигарите!
На всички пожелавам хубав ден   bouquet

# 308
  • Мнения: 2 149
Привет мацки Hug
Успях набързо да си направя една малка разходка,да взема подарък,че довечера сме на рожден ден и такъв дъжд заваля Laughing,добре,че ми е наблизо всичко Wink
Аелис това се казва новина,стискам палци да ги откажеш безпроблемно.Ще ти е по-лесно,ако и скъпият ти не пуши,при мен това помага да не ги почна отново Wink
Не съм режимна тези дни момичета,имам апетит и само с плодове не мога да го излъжа,но гледам да се движа поне.
Лек ден и спокойна вечер Hug

# 309
  • Мнения: 487
Здравейте момичета  Hug аз ще се пробвам пак с житната диета,от утре,мислех вчера да я почна но,нямах мед,а и днес си намерих точно такова жито каквото трябва,за покълване,дано да издържа,стискайте палци,аз ще наминавам и при вас.Ще се възползвам от това,че скъпия отиде в командировка,и няма да готвя и да се дразня,е само за децата естествено  Wink
Лека вечер и много целувки   love001 newsm51

# 310
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро Hug!

Кафе Flutter:

                                         

Цветомира , стискаме палци и ти пожелаваме успех с житната диета Hug.Отбивай де за споделяш резултати  bouquet.

mery_79 , скъпия ги отказа преди 3 год., пушеше по 3 кутии на ден , обаче като каза "Няма да пуша повече" и не само не пуши, ами направо намрази цигарите.Не му пречеше това , че пуша, не е от онези, които изведнъж стават алергични към цигарения дим Joy.На мен обаче ми пречат и е крайно време да престана - баща ми, брат ми, майка ми, скъпия, свекървата - всички ги отказаха, само аз димя из фамилната идилия Joy.Та прочетох си аз книжката на Алан Кар "Не пуша вече", която ме чакаше от 2 месеца да я разгърна и вече не пуша Crazy.

martin4e , не ни е лесно на нас , работещите момичета Wink.

Jerry F , знам, че работиш, дано да е нещо интересно Heart Eyes.

gvendolin_7 , danielad,di - Hug Hug Hug!

Днес ще се гледаме с малката, баба й ще я вземе на обяд, че аз довечера съм на работа и ще трябва да поспя следобед.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 311
  • Мнения: 4 406
Здравейте и от мен   bouquet
Аелис, мерси за кафенцето.  Поздравления за цигарите. И къде мога да си купя или изтегля вълшебната книжка. Спомням си преди 4 години имах една ужасна пневмония и пак не ги отказах. Приятна почивка днес
Цветомира, успех с житната диета. Да разказваш как върви
martin4e, успех с приключването
Мери, как изкарахте
gvendolin_7 , danielad,di    bouquet

Днес съм към края на МЦ и апетита поизчезна, ама +2 кг  Embarassed. Нося си ябълки
Сега се изнасям, че ми дадоха статии да чета (като, че ли за 15 г. не съм се начела)
Лек и усмихнат ден


# 312
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Jerry F , първо си поръчах книгата по интернет, не помня кое издателство беше/ със сигурност не беше Бард, аз към тях забележки нямам, много са точни с доставките/, не я получих, чаках 2 седмици и накрая си я поръчах на един познат, който има количка, на която продава книги и всяка седмица ходи до София за да зарежда.Та той ми я донесе, аз мисля, че за теб ще е лесно да я намериш Wink.Да ти кажа книжката не е вълшебна, в смисъл , че ако не си решена твърдо да ги откажеш, едва ли тя ще те накара да го направиш.Но за човек решил твърдо да откаже цигарите е ценна, принципа на отказване залага на позитивността, има няколко ценни съвета и препоръки.Взимаш си кутия цигари, почваш да си четеш и като прочетеш последната страница , вече не пушиш Crazy - поне така обещава автора Wink.
Колкото до пневмонията - аз преди 5-6 год. някъде бях с пневмония, абоката ми в ръката, вкарвах си антибиотици венозно, ама продължавах да пуша като комин Joy, дори не се замислях да ги отказвам Wink.
Приятно четене - на статиите де Heart Eyes.

# 313
  • Мнения: 4 406
Аелис, мерси за подробните разяснения.
Видях, че в book.store.bg я има, май на Кибеа е. Имам работа другата седмица до Славейков (дано не е като днес студено и снежно), а искам и други книги да си купя.
А, аз като спра цигарите си качвам едно 5 кила, че и повече отгоре и това ме притеснява
Иначе без проблем може да не пуша 2-3 дни

До после
П.П. Дописвам се за да не слагам нов пост. Сега като ходих да си взимам салата се сетих, отдавна искам да питам дали може да се яде ленено семе през деня. Все пак са 1-2 лъжички
 

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 12:37 от Jerry F

# 314
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Jerry F , не знам какво се води лененото семе - ако е протеин, може да се яде през деня, ама нямам представа какво се явява newsm78.И аз трябва да си взема нещо за четене - всичко изчетох, следобед за приспиване отново/ за трети път мисля/ почнах Швейк Joy.

Общи условия

Активация на акаунт