Духове

  • 17 333
  • 128
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 840
Да. Вярвам. В Каспър. Синът ми и той така.

# 31
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Вярвам, че има енергия, нещо което остава... или онези 21 грама по-малко след смъртта на човек.
Вярвам, че енергията се трансформира в нещо друго, просто нищо в природата или космоса не се губи.
Също така вярвам, че ако тук, около нас има духове (енергии), те са на хора ненамерили покой преди смъртта си.
Но определено не вярвам, че изглеждат както по филмите.

Аз лично много дълго усещах присъствието на баба си (която ме е отгледала) до мен. След един сън, където се сбогувахме, това усещане изчезна. В съня ми тя си тръгна с усмивка към много ярка слънчева светлина. Сигурна съм, че е намерила покой.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 271
Вярвам само на себе си и на очите си!Никой от тях не ме е потърсил-значи за момента за мен не съществуват!Ако ме потърсят ще пиша Laughing
Интересното ще е, ако някой от тях започне да пише в темата  Laughing

# 33
  • Мнения: 20
Аз вярвам в невидимия свят,който ни заобикаля,вярвам,че нашите близки мъртви са там някъде горе и ни наблюдават. Много често ги срещам на сън и винаги в момент,който е труден за мен. Но най-фрапиращият случай е следния. Имам 2 спонтанни аборта,първия в 4 месец а втория още в началото на бременноста. Първият аборт го преживях изключително тежко,страдах много,това беше преди около 2.5 години,това лято сънувах прабаба ми,с моето бебе на ръце,дойде да ми я покаже и да ме увери,че някой се грижи за нея там горе,бебето,което носеше в ръце беше едно малко копие на мъжа ми,очите му,косата му,всичко,даже и бяха сложили златни обички. Когато се събудих,плаках много и след това ме обзе страхотно спокойствие,защото много пъти молех Бог да я пази и ето ти ми показаха,че момиченцето ми е добре и за нея се грижат,един ден ще я видя и ще я гушна,това,което не можах да направя на земята ще го направя там горе,тя ще ме чака.

# 34
  • Мнения: 43
Аз вярвям в това незнам дали е духове или сила.Преди 15 години почина майка ми аз бях на 14.След смъртта и я сънувах, дори и през деня я виждах незнам какво точно беше, но я виждах по всяко време на денонощието.Мина цяла една година така.Точно след 1 година се запознах с едно момче ,което в последствие стана мой съпруг.Но в момента в който се запознах със него всичко приключи.И все съм си мислила дали тя направи така, че да се запозная със съпруга си,  незнам може да е лудост това ,но аз така си мисля.

# 35
  • Мнения: 660
Не ми са се явявали наяве и по-добре ако ги има да не го правят,че много ме е страх от умрели хора,незнам защо,но изпитвам ужас от мъртъвци... #Shocked

# 36
  • Мнения: 128
Вярвам, но не искам да ми се явяват, да ги сънувам или виждам.Така си ми е добре.Само да си вярвам

# 37
  • Мнения: 1 554
Да,вярвам!

# 38
  • Мнения: 2 032
За духове не знам.
Но има много неграмотни, суеверни и интелектуално-лениви хора. Те са по-големият ужас.

# 39
  • Мнения: 3 886
Вярвам

# 40
  • Мнения: X
Случки нямам. Вярвам, че тези, които са се постарали приживе (тъй ли беши?), след смъртта си остават запомнени дълго време, благодарение на духовното наследство, което са оставили.

# 41
  • Мнения: 1 447
Не ми са се явявали наяве и по-добре ако ги има да не го правят,че много ме е страх от умрели хора,незнам защо,но изпитвам ужас от мъртъвци... #Shocked
И аз съм по същия начин.Много ме е страх.Лично аз нямам случки с духове,но знам много истории от мои познати и като се сетя затова,което са ми разказвали направо настръхвам.

# 42
  • Мнения: 3 675
Аз не вярвам, въпреки че съм голям фен на сериала "Шепот от отвъдното". Вярвам, че душата на човек продължава да живее след смъртта му, но едва ли става тук въпрос за нашия свят.

# 43
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Мимоза, моля те разкажи някоя случка!  Ще бъде много интересно. Аз също имам такива, но ги разказах в другата тема.

# 44
  • Мнения: 1 473
Аз вярвам, че духове има и те са около нас, но не всеки има възможност да ги види или усети. Понякога сънувам мои починали близки, но не винаги си спомням съня след като се събудя. Убедена съм, обаче че те се свързват един вид с мен чрез съня ми.

Общи условия

Активация на акаунт