Духове

  • 17 336
  • 128
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 029
Еее, на това му се вика дежа вю, вече са го измислили.

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 21:04 от Julie

# 106
  • София
  • Мнения: 2 840
Това се случва с всички. Дежа вю. Механизъм в мозъка обяснява феномена дежа вю

# 107
  • Мнения: 1 289
Вярвате ли или не?
Имате ли странни случки,които да си обяснявате с намесата на духове или ако щете свръхестествени сили?  Thinking
 Аз имам няколко странни случки още от дете,но утре повече за тях Simple Smile

Ми да, имам, ама ще изплаша народа ако тръгна да разказвам Mr. Green

# 108
  • Мнения: 20
Много ми беше странно,когато миналата година посетихме Флоренция и разгледахме,разбира се,замъците,музеите,катедралите и т.н,в един от палатите на Медичите,почуствах много силно вълнение и чуство,че познавам това място от преди,не само това,сърцето ми се разтуптя много силно,призля ми и се наложи да поседна и да се успокоя. Моят мъж все още се бъзика с мен и с ирония ми казва: може и да си живяла там в предишен живот. Преди да отидем,винаги съм мечтала за там и за Египет,изключително станно влечение,не просто любопитство и желание за екскурзия...

# 109
  • София
  • Мнения: 2 840
Щом си се почувствала толкова зле, вероятно не си била много доволна от живота си там. Може да си била слугиня, примерно.

Аз също имам влечение към разни места, а и поради многото информация, до която имам достъп, нерядко ми се струва, че нещо ми е познато.
С разсъжденията над възможни реинкарнации приключих малко след пубертета.
Не ги отричам. Нито ги потвърждавам.
Просто не са вече моята тема.

# 110
  • Мнения: 46 520
Не вярвам.

# 111
  • София
  • Мнения: 2 840
На какво, Никол?
Че тя темата се разви.
А и както се цопна под мен...така категорична Joy

# 112
  • Мнения: 20
КЛОНКА,извинявам се,че пак се отклонявам,ти правиш впечетление на човек,реалист,със здрав разум и не вярващт особено в паранормалното,да кажем,ако е така(може и да бъркам разбира се),защо посещаваш тази тема?

# 113
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Зорка80, приеми един съвет от друг невярващ, моля. Обикновено тук всеки е свободен да изразява мнението си по различните теми, независимо дали то е еднакво или не е с останалите. Не се чувствай длъжна да съветваш всеки влязъл в тази тема и да пропъждаш онези, които ти противоречат.

И един въпрос - от позицията на каква говориш така убедено? Чела си нещо някъде ли? Чула си го? Лично ти се е явил дух и ти е разказал с подробности как и какво точно се случва след смъртта ни?

# 114
  • Мнения: 20
Зорка80, приеми един съвет от друг невярващ, моля. Обикновено тук всеки е свободен да изразява мнението си по различните теми, независимо дали то е еднакво или не е с останалите. Не се чувствай длъжна да съветваш всеки влязъл в тази тема и да пропъждаш онези, които ти противоречат.

И един въпрос - от позицията на каква говориш така убедено? Чела си нещо някъде ли? Чула си го? Лично ти се е явил дух и ти е разказал с подробности как и какво точно се случва след смъртта ни?


Лиляна,не ми преписвай постъпки,как можеш да ми кажеш,че гоня някого,виждам,че постингите ми не ти допадат и те посъветвах да не ги четеш просто. Случвали са ми се много неща,включително и това последното,за което ме питаш. Но за споделяне на такива неща има подходяща аудитория и това не е тук. е за друго,а няма да бъда разбрана и най-вероятно някой като теб ще ми се нахвърли и няма да бъде приятно за никого от нас.

# 115
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ясно е, че не приемам такъв съвет и ще чета каквото АЗ реша.
Включвам се по темата и питам. Аз искам да знам кое как и защо се прави. Чета, че ще отидем на добро място, когато умрем. ОК, но искам да знам кой го казва това и как ще подкрепи тази информация с аргумент някакъв. но не, получавам вместо отговор съвет да не чета. Явно не ти изнася много моето питане, предпочиташ да ти вярват сляпо.
Всички се измъкват така, когато търся логични обяснения, познато ми е, не си първата.

# 116
  • София
  • Мнения: 2 840
КЛОНКА,извинявам се,че пак се отклонявам,......,защо посещаваш тази тема?
Влюбена съм в Джули и я преследвам. И тъй като виждам, че темата дълбоко я вълнува, няма как - тук съм и аз.

# 117
  • Мнения: 20
Няма такова нещо Лиляна,никой не се измъква,за да повярваш в нещо,трябва да имаш своите доказателства,тези,които са ги получили-вярват,а са разбрали,защото са отворени да узнаят,този,който  не вярва,също го разбирам. ние не решаваме сами,някой друг ни избира и ни показва това,което ще ни направи вярващи(имам впредвид в паранолмалното). но всеки човек носи в себе си сила,за която не подозира,именно тази сила изплува на повърхността в съзнанието ни тогава,когато сме готови за нея и тя ни прави малко по-различни,разликата се изразява в по-добре развита интуиция,във възможността ни да виждаме на сън неща,които ще се случат,понякога дори успяваме да уловим невидимия свят около нас,т. нар. енергии,аури и др. Затъвайки в рутината и динамиката на живота,хората се отдалечават все повече от природата и Бог,"клапите" се затварят и връзката с божественото се прекъсва. По този начин ние определяме живота си на хора,потънали в собствените си проблеми и слепи и глухи за вярата и духовността.

# 118
  • Мнения: 6 029
Влюбена съм в Джули и я преследвам. И тъй като виждам, че темата дълбоко я вълнува, няма как - тук съм и аз.

Знаех си аз, че имам ясновидски способности  bowuu

# 119
  • Мнения: 20
Влюбена съм в Джули и я преследвам. И тъй като виждам, че темата дълбоко я вълнува, няма как - тук съм и аз.

Знаех си аз, че имам ясновидски способности  bowuu

За ясновидските способности не съм сигурна,но имаш добро сърце.

Общи условия

Активация на акаунт