Какво се подарява за сватба

  • 8 582
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 013
Не знам какво се подарява...  newsm78
Ние искахме кеш!  newsm53

# 46
  • Мнения: 2 153
Неща за дома! Ние винаги сме питали предварително какво да вземем! В краен случай даваме пари!!!

# 47
  • София
  • Мнения: 2 271
По принцип хич не си падам по даването на пари за разни празници. Но специално за сватба, като се има предвид, че младото семейство гради дом и в много от случаите очаква бебе, мисля, че най-добре да си съберат парички от сватбата.
Естествено, ако са заможни е смешно да им бутнеш 100 лв в плик от писмо... В такива случаи мисля че разни  абстрактни подаръци за къщата са най-удачни, защото битова техника и прибори, сигурно могат да си позволят.

# 48
  • Мнения: 14
Да, монетите на ПИБ са страхотни, скоро гледах новата колекция, която са пуснали, посветени на годината на бика. Смятам, че позлатеният вариант ще е много добър за подарък, а пък си е и инвестиция, както казаха по-горе Wink

# 49
В Първа инвестиционна банка има монети инвестиционно злато, има и сватбени-на мен този вариант много ми дапада, за кръщенето на малкия подарих на кръстника златна монета с Йоан Кръстител-хем е за спомен, хем ако се наложи може да се продаде.
И все пак повечето младоженци се радват на пари в брой.Аз на последната сватба подарих сватбена кошница с шампанско и кристал с гравиран лазерно текст и две гълъбчета....сладко  Wink

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Кофи,легени,туби,корита.....


Как е възможно ?В кой век живеем?Подаръците в плик. 


 hahaha

# 51
  • Мнения: 378
Аз търся луксозен кош за вестници само това нямат,но не мога да намеря за 200,250лв. Пари няма да дам защото няма да им потрябват имат ги много.

# 52
  • Мнения: 388
Аз търся луксозен кош за вестници само това нямат,но не мога да намеря за 200,250лв. Пари няма да дам защото няма да им потрябват имат ги много.

Това нещо няма ли да им заема излишно място?

# 53
  • Мнения: 1
Аз да ви кажа,есента братовчет ми прави сватба и техните кумове им подариха шоколадов фонтан.Проверих електронните магазини - струва около 85лв.Незнам как точно работи,защото не съм го виждала, ама знам че батко и жена му много му се кефят.Сега и моя мъж му е хвърлил око.
Незнам да ли ви се струва подходящо.

# 54
  • Мнения: 1
винаги може да се подари една картина
вече никой не обръща внимание на изкуството Sad

# 55
  • Мнения: 593
Здравейте едни наши познати ни поканиха да им станем кумове чудим се какъв подарък да им подарим дайте някое предложение.да добавя те само ще подписват и ще сме 5-6 човека и на 2-та ще име е 2-ри брак и са на 36г момичето няма да е с булчинска рокля а с костюм.

Според мен е хубаво да ги попиташ.
Последните няколко сватби, на които съм ходила, съм питала младоженците от какво имат нужда.Всечки гости го правят, за да не се получи "дублиране" на подаръците.
Поне при нас е така.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт