кога се обърна бебето ви?

  • 5 801
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 195
сина ми се обърна някъде м/у 34 и 35 седмица

Аз като още заек, ще питам: какво трябва да усетя, когато се обръща.  bouquet


ами в разтояние на една седмица дребния беше хипер активен Simple Smile направо правеше мексиканска вълна на корема ми   hahaha движението беше толкова видимо че и на клипчето което правихме си личи  - мексиканска вълна като по стадионите  hahaha

# 61
  • Мнения: 80
В края на 8м. усетих като се обърна.Просто започнах да чувствам ритници от ляво и дясно,а не огоре и долу и на следващия преглед наистина се оказа ,че бебето е обърнато  Flutter!

# 62
  • Мнения: 252
Спокойно, мила и аз имах такива страхове, но сина ми се обърна седмица преди да родя, а аз преносих тъй че ще рече че се е обърнал в 40  седмица

# 63
  • Мнения: 163
Моя сладур още от 30-тата седмица се настани с главата надолу и така си остана до раждането  Joy

# 64
  • Мнения: 1 629
Ми уж се беше обърнал нормално, но часове преди раждането си извъртял главичката на една страна  Confused

# 65
  • Мнения: 1 045
Аз като още заек, ще питам: какво трябва да усетя, когато се обръща.  bouquet

Ами ако чакаш да ти изпрати телеграма че е започнало обръщането не се надявай много много Mr. Green
Аз понякога съм си мислила че иска да се изправи и да вдигне ръце Mr. Green,но нали се сещаш че не съм имала видеозон в къщи ,та не се знае какво е правило. Mr. Green

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
В 7 месец като бях на консултация беше седалищно, в началото на 8 когато отидох се беше обърнала!!!

# 67
  • София
  • Мнения: 23 109
Бебето ми се обърна в 8-ия месец.
Някой питаше дали се усеща обръщането - не знам за другите, аз никакво обръщане не съм усетила. Дори си мислех, че още не се е обърнало, пък на прегледа се оказа, че е застанало както трябва  Peace

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
В осмия месец.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 834
В осмия месец се обърна бебчето ми.Усетих го много ясно,защото изпитах известен дискомфорт и когато отидох на консултация след това се оказа,че не съм се заблудила и наистина се е обърнал.
Не се притеснявай излишно.Време наистина има още.Бебето може да се обърне и в деня на раждането,така че до последно нищо не се знае.
Успешно раждане Praynig

# 70
  • Мнения: 2 587
Последната седмица преди термина ми.

# 71
  • Мнения: 942
Ники се обърна в 6-7 месец Simple Smile ,а малката така и не се обърна Sad

# 72
  • Мнения: 19
В началото на 7-ия месец  Peace

# 73
  • Мнения: 177
Аз като още заек, ще питам: какво трябва да усетя, когато се обръща.  bouquet

Ами ако чакаш да ти изпрати телеграма че е започнало обръщането не се надявай много много Mr. Green
Аз понякога съм си мислила че иска да се изправи и да вдигне ръце Mr. Green,но нали се сещаш че не съм имала видеозон в къщи ,та не се знае какво е правило. Mr. Green

 newsm78

# 74
  • Мнения: 1 045
Аз като още заек, ще питам: какво трябва да усетя, когато се обръща.  bouquet

Ами ако чакаш да ти изпрати телеграма че е започнало обръщането не се надявай много много Mr. Green
Аз понякога съм си мислила че иска да се изправи и да вдигне ръце Mr. Green,но нали се сещаш че не съм имала видеозон в къщи ,та не се знае какво е правило. Mr. Green

 newsm78
Извинявай!Знам че ви се пече яйце на дупето,обаче бях в готино настроение.Неможе да се разбере кога рита,мести или обръща.Само гадае човек,това имах предвид. Peace

Общи условия

Активация на акаунт