''Дневникът 56'' - да отслабнем всички заедно

  • 14 752
  • 376
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, милички! Hug Hug Hug

Миранди, Сисли, Hug мерси за кафето и чая  bouquet

Скорпи Hug, бързо оздравяване, миличка,  bouquet и те чакаме при нас , защото ни липсваш Heart Eyes


Шоки, Hug твоето меню както винаги супер вкусно и диетично ми звучи Peace Ще взема и аз да я пробвам тази елда  newsm78

Боби, Дабъл, Силваната, Тиквичка, Каприсче, Жени, Иле , Бейби, Ая, Росченка, Мирама и всички Дневничета които е съм написала  Hug Hug Hug

Нещо напоследък Дидичева и Пипи никакви не са с мяркали  newsm78 И Галатея newsm78

Успешен диетичен  минусов ден на всички!

ПП. Аз вчера бях през деня на кисело мляко и портокали, а вечерта - задушени зеленчуци със сметана и пилешки хапки с 2 ч. червено винце, т.е полурежимна  Flutter
Днес ще видиме как ще съм  Thinking

# 31
  • Мнения: 1 130
Привет прекрасници!  Heart Eyes
Благодаря на всички за милите и окуражителни думи  Hug Hug Hug Искрено се надявам с баща ми да се оправи положението, т.е. втория път да успеем да разбием камъка  Praynig А иначе аз съм пушка - абе яка булка съм нема а се давам - даже от днес съм на линия на Дюки - срещнах се с кантара сутринта - показа ми 3 кила горница от това което бях достигнала - актуализирах си линийката и сега с нови сили ще дерзая  Mr. Green
Миранди не съм била на месо мила напоследък - честно казано декември и януари досега си бях на нормално хранене, а по празниците и повечко сладко от колкото май трябва  Crazy Ама сега се стреснах, че не искам да си изгубя постигнатото с толкоз зор - пак навреме се спирам  Whistling
Боби аз желаното тегло не съм го достигнала и още доста ще има да го гоня, но просто така се случи, че ноември и декември в стаите имаше ремонти, юбилей на университета където работя - бях по други стаи, вечер до късно оставах и не смогвах да си приготвям режимни неща - и то като тръгне върви, после беше 8-декември , после коледи и нови години и т.н и си мислех от новата година да стартирам режима ама като стана така с баща ми и хайде пак търчане по други дела и така. Не се притеснявай не мисля, че ще си качиш кг-те след като постепенно въвеждаш храните - и така и трябва. Ако те успокоява тези 3 кг съм ги качила като си хапвах и то доста добре и то всичко отведнъж! Не че е пример за подражание, но не е и нещо за което да си заслужава да се трови човек - мое мнение  Peace

Мацки, отивам да поработя малко - не съм успяла да прочета темите назад и все ме гложди - тикве какво бе мило ти се е случило, че сега се възстановяваш? Heart Eyes И още нещо - случайно галатейски да се е появявала - щтото видях, че лидето питаше за нея .
Хай пак чао и до скоро - надявам се  Simple Smile

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 10:37 от Scorpi

# 32
  • Мнения: 6
Мерси за почерпката, много вкусно.
Вчера режима отиде по дяволите - от сутринта се почна с 1 бонбон, после малко торта, други сладки ...  #Crazy Но виновника се оказа МЦ. Разкрих го.
Вечерята поне беше режимна, но количеството май беше в повечко. Днес няма да е така. Започвам стриктно разделно хранене и това ще е моят режим. Никакво гладуване, освен лунуването. пък ще видим.
Слънчев и минусов ден на всички дневничета!  Hug  Hug  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 1 027
Здравейтеееееее, дневничета!
Режимна съм и днес...  Laughing
Сисли Hug Heart Eyes Hug, Мерси, миличка. Аз всеки ден взех да си нося по нещо на работа ( мн смешно- в едни кутии. милото ме подиграва Simple Smile ) Абе не съм се отчаяла много, но ми се ще по-бързо да става, а то няма как. Като сума ти време съм била на тези кг, той помни организма...
Лиденце Hug , яж, бе скъпа...мн малко ядеш Naughty
Скорпи Heart Eyes, дано го разбиете този камък и по-малко да го боли горкия, че бъбреци как болят...мале мале... Sad А килограмите, ще паднат бързо, споко!
петинка, тоя МЦ наистина е опасен тип  Laughing и мен ме мъчи цяла седмица, та умрях за шоколад ( но издържах -герой Simple Smile )
Боби, хубаво е, че нямаш поражения от третата фаза. а кога влизаш в 4-та? страх ли те е? Simple Smile
Миранди, дабъл хот, Ая, Шоколадче, Игуанка, Жедирка( мн ме е яд, че не се видяхме онзи ден, но изглеждаш чудесно), Бейби гърл, Мирама, Каприсче и всички дневничета -  newsm51 newsm76

# 34
  • Мнения: 38
Здравейте мацки и от мен.
Денят ми започна с едни ужасни палачинки по дюкански  Laughing,защото нали се имам за голямата работа мислех,че знам рецептата наизуст и взех че сложих адски много кис. мляко за малка доза и май забравих бакпулвера ами в 8 сутринта ми беше замаяно май Tired
Та аз съм си още на 68 задържам кой пореден ден с +600грама,ros4enka и аз задържам душичка,няма смешно,тука между другото всеки си носи закуска,обяд в кутийки в канада и на никой не му е смешно,не се тревожи хем ще спестиш за семейния бюджет Hug
пети,пети,петинка  #2gunfire за теб специално чеки и един тиган да ти играя  341uu вземай се в ръце БЪРЗОООО,тук сме,обичкаме те,подкрепяме те амаааа няма такива не успях Hug

# 35
  • Мнения: 1 599
       Здравейте момичета,
 

    Отчета за миналата седмица е -500 гр не е много , но се надявам да е повече понеже съм в цикъл и още не ми е свършило а и спорта хич го няма (освен шопинга ако се брои )  Mr. Green! Важното е че + от коледните и новогодишни празници е забравен... и се надявам да успея с -3 кг (или 2 кг ) до 31 януари Flutter
 


sissleyy  ,  Миранди  благодаря за чайчето и кафето



* Боби * успех с диетата и скоро да се похвалиш с минусчета



lideto70  ауу вечерята ти звучи убийствено вкусна     chef

Scorpi  пожелавам бързо оправяне на баща ти  Hug


petinka_vd  това с бонбоните не го прочетох  ooooh!


ros4enka много правилно правиш като си носиш храна  Peace а милото ти кажи , че спестяваш от яденето...  hahaha да не харчиш пари !!




double hot ,sissleyy  ,  bouquet

# 36
  • Мнения: 40
 Heart Eyes
Обичам въ мъ не пишъ, че съм нещо нервнъ и не ми върви литературата Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 1 384
Мацки къде ни е кафето бре  Shocked

Не се сдържах просто, айде по едно, аз черпя  Wink




Аз сега пийвам моето и после ще закусвам кис. мляко с трици и ябълка. Това ми е вече редовната закуска  Mr. Green

Хубав ден на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 6
Мерси за тигана и подкрепата  Hug
Вчера разделна и спортна.
Вземам се в ръце.  Peace
Слънчев ден и усмивки  Hug  Hug Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 958
Здравейте и от мен, много нерви в работата Tired, дано отмине бурята и ще пиша повечко Praynig
Росче, благодар ти, миличка, ами хайде на другата дано се видим Hug
Тиквичке, Hug, мерси за кафето, как си, оправя ли ти се крачето  bouquet
Аз за съжаление нямам с какво да се похваля, нямам никакви нови минуси, но се надявам вече нещата да потръгнат най-после, спортна и диетна съм, няма как да не стане Simple Smile
 

# 40
  • Мнения: 1 384

Тиквичке, Hug, мерси за кафето, как си, оправя ли ти се крачето  bouquet
Аз за съжаление нямам с какво да се похваля, нямам никакви нови минуси, но се надявам вече нещата да потръгнат най-после, спортна и диетна съм, няма как да не стане Simple Smile
 

Браво за режимността ти и евалата за спорта, а резултатите може да закъснеят, ама ще дойдат  Hug

Аз съм по-добре. Вече мога да качвам и стълби с патериците  Laughing

petinka_vd, така кажи ти, че имаш нужда от тиган, веднага ще го получиш  hahaha Браво за влизането ти в релси   bouquet 




# 41
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 167
Привет, момичета!
crazy_tikva, мерси за кафето, тъкмо си взех следобедно. Ти "наблягаш на фитнеса за раце и мишница". (шегичка)

ros4enka, какво да ти кажа, реално с Дюкан свалих 5 кг, но ще направя по-продължителна трета - първо защото още не съм включила нишестениет, а филийките пълнозърнест хляб - включих на третата/четвъртата седмица, а и от октомври 2007 до сега съм свалила 20 кг, та може да си удължа третата за всички килограми, защото тя е преходна фаза да свикне организма с новото тегло, та ако трябва да е за всичките си е 200 дни имам още доста. (сега сметнах - до 20.06.2009)
Страх ме е от четвърта, че като не съм на режим - съм...... Sick, та се замислям за нещо като трета+.
Това е от мен, нещо ми е апатично, не ми се пише, но още със сутрешното кафе преглеждам форума.
Хубав ден!

# 42
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, милички! Hug

Днес чак сега се добрах до форума   Flutter

Отчет за вчера - през деня ябълки и кисело мляко, вечеря кюфтета със кисело зеле на салата
Днес през деня като вчера + следобяд 2 сухарчета с малко сирене, а за вечеря съм при свекито на "Бабин ден" та дано  си намеря по-нещо по-приемливо за да не съм съвсем недиетична Crazy
Днес КантарЮ беше благоразположен та ми пусна едни 200 грамчета надоло за настроение  Mr. Green

Много  Hug Heart Eyes на всички и приятна вечер

# 43
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Режимна съм Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 1 254
Аз пък не  Mr. Green
Днес си спретнах невероятен потоп. Не съжалявам обаче!

Общи условия

Активация на акаунт