''Дневникът 56'' - да отслабнем всички заедно

  • 14 769
  • 376
  •   1
Отговори
# 345
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Стъпих на пръстите на единия крак при шестичките  newsm44 newsm44

Браво!!  bouquet newsm44

# 346
  • Мнения: 38
здравейте мацки и от мен втори диетичен ден ми е днеска с дюкан,че след 1 седмица стресова ситуация резултата е 69 кг т.е. +2 кг отгоре на линийката Sad
но станалото станало на поправка съм тази седмица,омесила съм каймичка за кюфтенца на фурна,ще докладвам промяната айде който е при 7-мичките да пада при 6-тичките,че тея които сме на 6-тички да отидем на 5-тички хах голяма философия вкарах и аз.
lideto70 браво мила чудесен резултат!
На всички сладуранки много гушки Hug

# 347
  • София
  • Мнения: 1 950
Мерси, милички! Hug Hug Hug

То тези 100 грамчета дето съм стъпила под 70 кг не са кой знае какво постижение, но скоро се надявам да съм твърдо  с тегло с първа цифра 6

Приятна  вечер на всички! Heart Eyes

# 348
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,


Днес менюто е 1/2 активия; 1 ябълка ; 1 пилешка пържола ; няколко фъстъчета или по точно 5  Rolling Eyes ,1 ябълка; зелена салата със сирене ; 1 зайо байо   Rolling Eyes утре ще видя кантара. МЦ вече мина така , че очаквам вече да имам минус тази седмица


Chocolata  активията е 290 грама ; на закуска ям 145 гр с мюсли  а на обяд е 290гр натурална (тя не е сладка)



* Боби *  най - важното е да се чувстваш добре в тялото си и в килограмите  Peace



sissleyy не ги мисли килограмите скоро всичко ще е ок  Hug



лека нощ милички

# 349
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Айче, странно, не си спомням да съм виждала такава разфасовка на Активия-та newsm78 А как обичам Зайо Байо, не е истина Embarassed

# 350
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 219
Добро утро!
Да сервирам кафенце

Вчера - абсолютно режимна! Бях се стреснала от кантара - 63  Shocked, но вечерта ме изненада МЦ, та се успокоих!
Хубав ден!

# 351
  • Мнения: 6

Добро утро момичета-кокичета!
Още се държа. Остават ми три дена. Чувствям се лека и позитивна  bowuu Кантара и днес не го погледнах- надявам се на добри резултати.

Слънчев ден  Hug  Hug  Heart Eyes

# 352
  • Мнения: 958
Здравейте и от мен, милички Hug
* Боби * сложила кафенце
petinka_vd - чайче

Аз пък ще сложа закуска Heart Eyes



Днес планирам плодов ден, понеже нещата при мен никак не са на добреЩе изкарам няколко дни на схемата на диетата със Зелева супа, пък после  може би Страхотната.Понеже карах много гаден грип и се позастоях в къщи и тренировките ми станаха супер нередовни (да имах проблеми с яденето нямаше да се оплаквам).
Шоки, свалила съм разни аеробики, много приятни, има доста нови(пък и да ги бях играла...)
Лиде, как, бе успеха ти е велик просто, откога я чакаш тази шестичка, ако знаеш как ти се радвам
Ая, ти си върха, стискам ти палци и да задършиш сваленото
sissleyy, ще успееш, мила
Капризке, миличка, не пишеш напоследък, само надничаш на балкончето, дано си добре и всичко при теб да е наред,
mimi panayotova, добре дошла, а защо точно в събота ще почваш newsm78
Ами това е от мен засега, по-късничка пак ще ви нагледам, гушкам всички Дневничета и се извинявам, че не пиша поименно на всички, но не съм в час със събитията в темата, ще наваксам малко с четене Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 18:15 от jedira

# 353
  • Мнения: 1 254
здавейте мацки!
Жени, верно напоследък само ви чета, но наистина няма с какво да се похваля.
Детето почти се е оправило, ще си го позадържа още 2 седмици в къщи да прекратим серията болести. Лошото е, че и на мен днес ми задраска гърлото, дано не успея да се разболея Simple Smile
Иначе правя един проект за сайт и съм мноооого заета, нямам време за форума. Дано успея да го завърша по-бързо, че всички срокове отдавна минаха. Хубавото е, че сайтът си е за мен и няма кой да ми трие сол на главата  Flutter

# 354
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте , милички! Hug Hug Hug

След вчерашната ми радост, днес съм с 200 гр при седмичките отново Sad, но надявам се отново да сляза надоло Thinking Все пак мисля, че щом я видях веднъж тази отдавна чакана шестичка ще я видя пак  Peace

Но в интерес на истината вчера бях в движение и не бях режимна, защото по обяд бях зверски гладна и смотах един сандвич  Embarassed

Днес съм на ябълки досега, а вечерята мисля да е риба със зелева салата за мен и картофена за останалите  Cry


Жени, Hug тази тайна, дето ми я сподели не мога да я повярвам  Thinking Хващай се здраво - можеш скоро да поправиш нещата  Heart Eyes

Много  Hug Heart Eyes на всички

Хубав ден на всички!  bouquet

# 355
  • Мнения: 38
Aia, Jedira мерси за подкрепата милички.

Та днес се претеглих вече съм -800 грама от вчера връщам се лека полека на линия 68.4 кг отчете кантарчо,сега ми остана да изчистя още едно кило и от там трябва да почне отчета надолу вече че доста се задържах на едни и съши килограми.
Да ви кажа само че към края на март по всяка вроятност си идвам у Българеско,много съм хепи Flutter Ако мога до тогава да изчистя едни 7-8 кг ще е върха ама колкото толкова ще се радвам на всяко разкарано килограмче.

Мерси на Боби, jedira и petinka  за закуските,кафенцето и чайчето

Желая ви успешен и усмихнат ден

# 356
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,



 Днес съм режимна : зак. 1/2 активия; 2 ябълки ; 1 гръцка салата със сирене; 1 ябълка ; вечеря 1 пилешка пържола с салата домати и краставица; 1 ябълка



Chocolata  в България никога не е имало по - голяма разфасовка на активия (имаше по - малка , но не и по - голяма ) с САЩ пък са 100 и няколко гр.   Wink http://www.danone.bg/products.php?id=1   а за зайо байо... и аз много обичам ... и като яде малкия хич не мога да не хапна и аз  Confused


* Боби *  благодаря за кафенцето... и аз покрай МЗ нямам никакъв минус... но вече ми свършва  Hug



petinka_vd благодаря за чайчето  Peace



jedira  благодаря за закуската   Peace радвам се че си здрава вече и успех с диетата  Hug




sissleyy  браво за минуса  smile3501 само така продължавай  smile3501




 Hug Hug лека нощ



# 357
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро , момичета! Hug



Днес съм още малко над вчерашното тегло - и предишния път така почти видях шестичката и хоп нагоре, но този път ще се боря със зъби и нокти да я хвана  Mr. Green
За да ми е по-спокойно мисля да скрия кантара от себе си поне за няколко дни  Mr. Green за да ме зарадва с голямо минусче следващия път  Wink



Усмихнат и минусов ден на всички!  Hug Heart Eyes Hug

Аз днес цял ден ще съм на Витоша  Grinning

# 358
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 219
Привет!
На линия - режимна! (поне до уикенда - когато ще ходя на Предела и Банско - дано там да съм полурежимна!)
Лиде, стискам палци да видиш трайно шестичка! С теб сме от началото (още от страхотната - моето начало) и те следя!
Aia, ти винаги си много режимна - НАШАТА ГОРДОСТ!
sissleyy, ти пак се захвана с Дюкан, нали?  newsm78 Добре са тръгнали килограмите, стискам палци да постигнеш целта и дано нямаш задържане, че в темата на Дюканките всички задържания се появяват 20-30 дни след прегрешенията.
petinka_vd, как върви житцето? Какъв е крайния резултат?
jedira, как мина плодуването?
Хубав ден!

# 359
  • Мнения: 958
Добро утро Hug
Лиденце, благодаря за кафенцето, аз слагам по чайче

jedira, как мина плодуването?
smile3505Днес съм на Страхотната, първи ден, започнах деня с грейпфрут, правих си масаж с колана, смятам и да играя някаква аеробика, свалих си една Зумба, ще я пробвам, изглежда страхотно  261uu, стискайте ми палци днес да съм сИриозна, че много лошо newsm17
Лиде, и аз искам на Витоша Grinning А като се върнеш ще затвърдиш шестичката, че даже и надолу, ще видиш Hug
На всички Дневничета едно голямо гуш и желая хубав ден и да имаме само убави емоции оттук нататък, че когато не ти е спокойно не ти е до нищо, камо ли до диети Sad

Общи условия

Активация на акаунт