хайка таксита пребиват клиенти

  • 4 588
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 386
За темата съм  Shocked
Но за коментара на Аиша съм направо  Shocked Shocked

# 46
  • Мнения: 5 370
Ами може да подскачате, но.....донякъде съм съгласна с постинга на Аиша.
За едно евро съм ползвала изключително рядко. Това са коли , в които САМА се побирам трудно, камо ли-4 човека!!!!
Пък че евтиното доста често излиза скъпо-е отдааавна проверен факт.

Към авторката въпрос- дано не го приемеш пак твърде лично, далеч съм от това да толерирам общ въргал, побой и т.н., но с абсолютно нищо ли не предизвикахте шофьорката? Честно?
А колкото до съденето-не бъди предварително уверена, че е кауза пердута.

# 47
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Това са коли , в които САМА се побирам трудно, камо ли-4 човека!!!!


Подценяваш се  Laughing

# 48
  • Мнения: 5 370
Това са коли , в които САМА се побирам трудно, камо ли-4 човека!!!!


Подценяваш се  Laughing
Е, кат се понапъна, вкарвам шкембето, но кат си протегна краката-и направо ше  стъпя на асфалта, ти казвам.
Съгласна съм за 973, и като корпоративен клиент, и като частен не се е случвало да бъда разочарована.
А за разликата, за която някои толкова подскачат-веднага ще дам пример.

КУрс Бизнес Парк София-Центъра.  С ОК ми излиза малко над 10 лева, понякога 11, ако има задръстване. С другите, дето карат на 57 и 54 ст. - разликата ми е била до 3 лева максимум
Айде сега пръснете 3-4 лева на 3-4 човека? newsm78

# 49
  • Мнения: 1 006
да попитам авторката - след като знаете, че сте 4 човека, от които 1 бременна защо поръчвате от 1 евро? В тази фирма има само 2 Шкоди всички други са Хюндай - Атос. 2ма по якички трудно се събират отзад в количката. Едва ли не ги забелязвате през деня из града. Или просто знаехте, че е мъничко по-евтино с тях - и началната такса, и обслужването.
А на кого е фирмата няма нищо общо. И в други теми съм писала - таксиметровите фирми са само лизингодатели. Интересуват се само да им се плаща навреме таксата за колата.
Мила,аз такси почти не ползвам.Дори тази фирма не я знаех до вчера.Просто бременната жена е имала този телефон.Нито сме знаели,че са такива малки колите.

# 50
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Като си знаят, че са им малки колите,
операторките да питат за колко човека става въпрос и още като си поръчваш да ти кажат, че не може.

Или да обявят официално возим до два човека.
Щом не са го направили нямат право да се сърдят, когато ги викнат повече хора.

И какво значи амортисьорите ми не са наред.
А защо е в движение тази кола, като не е наред.
Ми утре, недай си боже, може спирачките да не са й в ред.

# 51
  • Мнения: 1 006
Ами може да подскачате, но.....донякъде съм съгласна с постинга на Аиша.
За едно евро съм ползвала изключително рядко. Това са коли , в които САМА се побирам трудно, камо ли-4 човека!!!!
Пък че евтиното доста често излиза скъпо-е отдааавна проверен факт.

Към авторката въпрос- дано не го приемеш пак твърде лично, далеч съм от това да толерирам общ въргал, побой и т.н., но с абсолютно нищо ли не предизвикахте шофьорката? Честно?
А колкото до съденето-не бъди предварително уверена, че е кауза пердута.
Не сме я предизвикали с нищо.Може би си е въобразила,че можем да й направим нещо.Но в полицията са имали съмнения за психичното й състояние и това ще се изяснява.На заловените шофъори е направена алкохолна проба,която се оказала положителна.

# 52
  • Мнения: 5 370
В такъв случай ги съди до откат. Честно, пътувала съм много, подобна случка нямам, но аз лично бих се разправила много сериозно.

# 53
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Какво да пиша, направо съм  Shocked

Дано имате успех, и не се отказвайте, съдете до край!

# 54
  • Мнения: 958
Хм не знам дали имат 2 или 22 шкоди, и не ме интересува. Едно евро навремето беше само с матизи, които наистина са малки, но в последно време, аз пък засичам само дачии брандирани с 1 евро.
И ако ще и тикота да бяха, бива ли да ги набият, за това, че не са преценили с каква кола ще дойде бакшишката?
Такива сме хората, винаги всичко подлагаме на съмнение, което не е лошо.
Но в случая дори хората, да са искали да минат тънко и да се натъпчат в малка кола, решението, не е да ги набиеш.
И е абсурдно въобще че търсим оправдание, за побой над клиент!
По тази логика, всяка продавачка, с която не си паснем в магазина, и се изрепчим, трябва да ме пребива  #Crazy

# 55
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен.Ето също още един пресен случай за таксиметров шофьор,който явно се мисли за безсмъртен.Вчера сутринта мъжа ми си поръчва такси за работа на 973 21 21.Идва таксито и представете си вътре приличаше на долнопробна кръчма.Шофьора кьор кютюк пиян,дъни яко чалга,опушено и яко криволичене на колата.На всичкото отгоре шофьора с цялата си наглост пред мъжа ми надигнал шишето и му казъл наздраве.Мъжа ми беше побеснял,закъсняваше за работа и едвам се е сдържал да не го пребия тоя.Е,кажете ми в какъв абсурд живеем и това нормално ли е?Скапана държава

# 56
Оф аз през ден ползвам такси..и винаги или Окей такси или За едно евро. Confused

# 57
  • Мнения: 2 401
...Мъжа ми беше побеснял,закъсняваше за работа и едвам се е сдържал да не го пребия тоя.Е,кажете ми в какъв абсурд живеем и това нормално ли е?Скапана държава

Е на тебе вече ми иде да ти тегля една сочна.  Какво направи мъжа ти в случая? При това положение е бил длъжен да се обади на полицията. А той просто се е въздържал и е оставил говедото да вилнее на пътя. И жена пу пише глупости  из форума..
Затова живеем с абсурди, заради малодушието на наведените ни съграждани.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 762
vanel , този път и аз не мога да се въздържа  ooooh! Хубаво, не се е обадил на полицията и стоически е издържал. С кой акъл въобще се е качил мъжът ти в тази кола. Мила, поговори си сериозно с него  Peace Това не е нормално  Naughty

По темата. За всяко провинение или закъснение, или мръсна кола, или невъзпитан, нагъл шофьор трябва да се жалваме. Всеки ден по малко.............. след време ще има резултат. Стига сме мълчали и подминавали нередните неща. Същото се отнася за всичко, което изпълва ежедневието ни  Peace

# 59
  • Мнения: 958
Ами да ви кажа, аз съм се оплаквала от ок, и са ми се обаждали че шофьорът е глобен, даже ми благодариха за сигнала. Но тогава ги ползвахме служебно, и според мен, затова, така бързо се отзоваха.
От едно евро, не съм, защото рядко съм се возила, но и те трябва да имат такъв телефон.
А това за пияния шофьор и бесният мъж, който е продължил да се вози направо ме оставя така  Shocked
Много е лесно да кажеш, леле колко бях бесен и да продължиш да си пътуваш, надявайки се да оцелееш, без въобще да се замислиш, че следващият пътник, може и да няма този шанс. А това може да е жена ти и детето ти !

Общи условия

Активация на акаунт