хайка таксита пребиват клиенти

  • 4 592
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 353
  бъдеща свекърва, така и не разбрахме взели ли са радиостанцията, псували ли са по нея, заплашвали ли са я с побой?

# 76
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен.Ето също още един пресен случай за таксиметров шофьор,който явно се мисли за безсмъртен.Вчера сутринта мъжа ми си поръчва такси за работа на 973 21 21.Идва таксито и представете си вътре приличаше на долнопробна кръчма.Шофьора кьор кютюк пиян,дъни яко чалга,опушено и яко криволичене на колата.На всичкото отгоре шофьора с цялата си наглост пред мъжа ми надигнал шишето и му казъл наздраве.Мъжа ми беше побеснял,закъсняваше за работа и едвам се е сдържал да не го пребия тоя.Е,кажете ми в какъв абсурд живеем и това нормално ли е?Скапана държава

vanel извинявай, ама обяснявай, защото от така представеният пост, човек няма какво друго да си помисли.
Като си спомням случая с фирма вени тур, и хората които бяха седяли, няколко дена на площада в Кушадасъ, нашите телевизии го отразиха след 3 дена. и то канала, след него тръгнаха и другите. Аз лично тогава писах на днес.бг, бтв, и нова, тогава в темата и други момичета споделиха, но инфо никъде нямаше.
Така че вече на нашите медии не вярвам!
Ок съжалявам че не съм се изразила правилно,но просто исках да разкажа за конкретната случка,имаше и последствия разбира се,но исках да обърна внимание на нея,както и да е,но такива като Минзухар дето ги теглят сочните адски ме вбесяват,защото и аз мога,но чак пък толкова изпростяла все още не съм.Извинението ми за объркването е към всички останали

# 77
  • Мнения: 2 401
но такива като Минзухар дето ги теглят сочните адски ме вбесяват,защото и аз мога,но чак пък [/b] толкова изпростяла все още не съм.Извинението ми за объркването е към всички останали

Моме, такива като минзухар, можеш само да мечтаеш да имаш в обкръжението си.  По-полека!
И пак да повторя: Затова живеем с абсурди, заради малодушието на наведените ни съграждани. .. тези, на които за всичко държавата им е виновна!

# 78
  • Мнения: 2 414
 Shocked
Направо не мога да повярвам...От страшно много време пътувам с такси за 1 евро и Ок и никога не съм останл недоволна.

# 79
  • Мнения: 1 006
  бъдеща свекърва, така и не разбрахме взели ли са радиостанцията, псували ли са по нея, заплашвали ли са я с побой?
Как да да вземат радиостанцията,като ги е накарала да излязат от колата и се е заключила вътре.Да отвън са псували и тя била насочила радиостанцията към тях.Но незнам,кой е бил бит тя или те.Пък и аз ако съм викала хора всеки път когато са ме псували,то сигурно доста хора да са по болниците.

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 19:34 от бъдеща свекърва

# 80
  • Мнения: 3 634
А като са викали и псували дали случайно не са и удряли по колата? Започвам да се чувстам като следовател от ТВ-сериал...  Crazy
Но и таксиджийката е проста, щом ги е свалила от колата, а е продължила да се обяснява.

# 81
  • Мнения: 2 353
Как да да вземат радиостанцията,като ги е накарала да излязат от колата и се е заключила вътре.Да отвън са псували и тя била насочила радиостанцията към тях.[/quote]

  Доста време би трябвало да са поседяли, докато дойдат и колегите й.

# 82
  • Мнения: 660
Незнам в този случай,кой  еправ или крив,но спрях отдавна да се возя на таксита,поради такива неадекватни и противни бакшиши,повчето се опитват да се заяждат постоянно с клиента...И това само в София такива гнусни говеда се изявяват като таксиджии Sick
И да дори да са и теглили майните на въпросната шифьорчица,не мога да разбера с какво право ще вика да налитат на бой колегите й малоумници...
Затова в тази прекрасна държава си карам готината колица и на такива изроди само съд и яки глоби...

# 83
  • Мнения: 6 274
  бъдеща свекърва, така и не разбрахме взели ли са радиостанцията, псували ли са по нея, заплашвали ли са я с побой?
Как да да вземат радиостанцията,като ги е накарала да излязат от колата и се е заключила вътре.Да отвън са псували и тя била насочила радиостанцията към тях.Но незнам,кой е бил бит тя или те.Пък и аз ако съм викала хора всеки път когато са ме псували,то сигурно доста хора да са по болниците.
Оууууу, чак сега виждам темата.... ooooh!
Прочетох я цялата и ми се струва как Михалко, досущ като един следовател от ТВ сериал, накрая ще вземе да изкопчи от авторката и някое признание от сорта на: " Абе пошляпнаха й един - два шамара, ама трябваше ли пък за това тях така да ги бият ?"

 Joy Joy Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 717
....Колата беше карана от жена,която категорично отказа да ги качи тъй като били 4 човека,а тя нямала амортисъори.
....

...Как да да вземат радиостанцията, като ги е накарала да излязат от колата и се е заключила вътре.
...

Thinking

# 85
  • Мнения: 6 274
....Колата беше карана от жена,която категорично отказа да ги качи тъй като били 4 човека,а тя нямала амортисъори.
....

...Как да да вземат радиостанцията, като ги е накарала да излязат от колата и се е заключила вътре.
...

Thinking
Така, така...
Ще си дойдем на думата...

 hahaha
 

# 86
  • Мнения: 721
Каквото и да е станало - аз лично си направих извода - с повишено внимание се возя вече  Confused Confused

# 87
  • Мнения: 5 370

Така, така...
Ще си дойдем на думата...

 hahaha
 
Джулчик, аз от самото начало изразих съмнение, да ти кажа ли, че нещата стоят точно така, както са представени. Имах период, в който съм пътувала с такси през ден поради твърде далечното местонахождение на офиса ми. И в движение съм вземала такси, и с поръчка, и от стоянка.....единственото, за което съм внимавала, е да не е от копърките.

Общи условия

Активация на акаунт