"Разград се сдоби с потомък-Бели Ружи с бял момък"

  • 11 817
  • 275
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5
здравейте!
И ние така си стом в къщи и вече направо издивявам  #Cussing out .
 libra_75 големи сладури са твоите.баткото помага ли ти? ами няма ли да дадеш някоя твоя снимка да те видим и теб  Rolling Eyes
Някой от вас да знае от къде мога да купя обувчици с ортопедична стелка за моя малчуган?   има ли някъде в Рз.  newsm78 Не говоря за бебешките модели бебешките на КК(белите). благодаря ви предварително   bouquet

# 271
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз съм тук.
Излизахме замалко с Ники и се прибрахме. Разходихме се около нас, че не се стои постоянно вкъщи. Наобяд изпратих Илиян с автобуса в Лозница при майка ми за 3-4 дни.
Опитвам се да ушия 1 великденско яйце, че още нямам схемите, но в неделя ще бъдат при мен. Не зная какво ще се получи с това яйце, обаче ще пробвам. Ако става за показване ще го видите и вие.

# 272
  • Мнения: 104
ivenceto25, pipineska, Вълкът с дълъг ник, Рея, магушанче и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Брей навалица има тука.   Рея   заповядай и ти при нас ако желаеш  Peace

Танче   Илиян не е ли на училище? Не че нещо ама...   да няма пак ваканция  newsm78

# 273
  • Мнения: 23
здравейте!
 
 libra_75 големи сладури са твоите.баткото помага ли ти? ами няма ли да дадеш някоя твоя снимка да те видим и теб  Rolling Eyes

Благодаря ти pipineska.Баткото много ми помага.Гледа я когато имам работа и си играе с нея.
Ето и една моя снимка.Друга не можах да изровя.После като се снимам ще кача и друга.

# 274
  • Мнения: 5
здравейте!
 
 libra_75 големи сладури са твоите.баткото помага ли ти? ами няма ли да дадеш някоя твоя снимка да те видим и теб  Rolling Eyes

Благодаря ти pipineska.Баткото много ми помага.Гледа я когато имам работа и си играе с нея.
Ето и една моя снимка.Друга не можах да изровя.После като се снимам ще кача и друга.


Благодаря ти либра за снимката!   bouquet много си бърза Grinning ,но аз определено не се сещам да съм те виждала или поне по снимката не се сещам  Rolling Eyes
Хайде като се по затопли може  и  да се срещнем нали?  Party

# 275
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Либра, и аз не мога да те позная по снимката.

Заповядайте - има нова тема!

Общи условия

Активация на акаунт