Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 8

  • 57 440
  • 378
  •   1
Отговори
# 285
  • варна
  • Мнения: 564
Някои да е ползвал Serum Oléo-Relax на Kerastase,  отзиви и как действа?
Ползвала съм го и косата става много жива.Бях го взимала от Златна рибка,но вече не го продавт там.Ти от къде си го купуваш?Много скъпо ми идва в салон процедурата.Иначе си заслужава.Ефекта е готина коса.

# 286
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз още се чудя каква маска за коса да си купя. Видях препоръката за Intense repair, но като потърсих информация с гугъл и се оплетох... Никъде не намерих конкретно на какъв принцип действа. Освен това има и Absolute repair, за която коментарите бяха, че е за много суха и третирана коса, а моята е малко суха, небоядисвана , но много сушена и тупирана.
Фито имат една маска Фитокарите с хидролизиран кератин. Имате ли отзиви? Аз преди години бях ползвала тестер, но се оказа, че съм бременна и косата ми сама стана хубава (после пак се развали...).

# 287
  • Мнения: 636
Маската на Фито е великолепна, но като че ли и тя е за много суха коса и изтощена коса. Доста е гъста и концентрирана, като цена мисля, че е около 40 лв. Фитокарите е, защото съдържа масло от карите /шеа/. На това разчитат и продуктите от серията Олео релакс на Керастаз. Интенс рипер аз я обожавам, защото косата ми е копринена, след като я използвам и за разресване е идеална. Абсолюта си има други предимства. Но аз съм със силно изрусена коса  Grinning

Serum Oléo-Relax на Kerastase е по-концентрирания вариант на флуида. Страхотни са и двата продукта, на съвсем друг принцип от силикона. Аз го нанасях върху влажна коса, доста помага на суха и изтощена коса, а въобще не утежнява. Препоръчвам горещо.

# 288
  • Мнения: 6 625
Serum Oléo-Relax за какво е ?Подхранва ли?

# 289
  • Мнения: 636
Да, за суха коса е. Хубавото е, че някак си попива в косата, не обгръща с филм като силикона. Косата става лъскава, но като естествено лъскава коса  Grinning  Аз лично предпочитам флуида.

# 290
  • Мнения: 2 386
Имате ли отзиви за Peter Coppola New York сериите? Мерси.

# 291
  • София
  • Мнения: 1 956
А имате ли отзиви за Bаin satin 1 и 2 на Керастас? Каква става от тях косата?

# 292
  • Мнения: 8
момичета бихте  ли prepra4ali hubav shampoan na Kerastas za blqsak ili hidratira6t?

# 293
  • Мнения: 3 269
А имате ли отзиви за Bаin satin 1 и 2 на Керастас? Каква става от тях косата?

P-r-o-l-e-t, тъкмо се сдобих с Bаin satin 2, имам здрава коса, но напоследък я поизсуших със сешоара и реших да си взема тази серия. Днес я пробвах, страхувах се, че ще ми дойдат тежки, защото косата ми не е чак толкова суха, още повече че е гъста, но с тънък косъм), но са ок. Всъщност серията си е за средно суха коса. Косата ми става мекичка и подхранена и с още по-голям блясък, макар че досега съм ползвала само продукти за блясък за боядисана коса, но явно в момента ми трябва и подхранване.

Екатерина Велика, Reflection e хидратиращ и за блясък на боядисана коса, дава страхотен блясък, но аз може би съм по-доволна от серията за блясък на Rene Furterer OKARA.

# 294
  • Мнения: 2 114
момичета бихте  ли prepra4ali hubav shampoan na Kerastas za blqsak ili hidratira6t?


ToBa:


# 295
  • Мнения: 8
Благодаря ви!Купих си този розовия за боядисана коса.Като за първи път беше добре Simple Smile

# 296
  • Мнения: 49
А някой има ли отзиви за тази маска на Kerastase:
Четох, че е нова и е по-добър вариант от другата, която е под формата на желе и лично на мен въобще не ми хареса.

# 297
  • варна
  • Мнения: 564
А някой има ли отзиви за тази маска на Kerastase:
Четох, че е нова и е по-добър вариант от другата, която е под формата на желе и лично на мен въобще не ми хареса.
Аз я имам!Косата ми е чуплива,с тънък косъм,рядко я боядисвам/кичури само/.От маската косата става мекичка.За мен има и по-добри продукти на Керастас.Тази маска не е много за подхранване,основно за разресване.Косата на дъщеря ми е дълга до кръста права и много хубаво и действа маската като балсамче-става жива.Аз не бих повторила с този продукт.

# 298
  • Мнения: 49
А някой има ли отзиви за тази маска на Kerastase:
Четох, че е нова и е по-добър вариант от другата, която е под формата на желе и лично на мен въобще не ми хареса.
Аз я имам!Косата ми е чуплива,с тънък косъм,рядко я боядисвам/кичури само/.От маската косата става мекичка.За мен има и по-добри продукти на Керастас.Тази маска не е много за подхранване,основно за разресване.Косата на дъщеря ми е дълга до кръста права и много хубаво и действа маската като балсамче-става жива.Аз не бих повторила с този продукт.

Благодаря за отговора Hug Мисля, че няма да е подходяща в такъв случай за мен, косата ми е доста гъста, чуплива и с дебел косъм и си търся маска, която добре да подхранва и да спомага за оформянето на по-хубави къдрици. Ти какво би ми препоръчала, тъй като от марката съм ползвала само другата маска за къдрава коса, която е като желе и определено не ми хареса, въобще не ми подхранваше косата?

# 299
  • варна
  • Мнения: 564
Не знам за къдрици какво да ти предложа,но лично аз ползвам серията за боядисана коса на Рене Фуртерер и от нея ми става много хубава косата.Отделно за къдрици си слагам някакъв крем за крайщата/аз ползвам на дукре с прополис за краища/.На Керастас ми допадна олио-релакс серията/макар че съм къдрева,много хубави станаха къдриците/ Laughing newsm78.Някой да се включи за къдрева коса от Лореал Експерт? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт