Коликите на бебето прехвърлени на майката?!

  • 3 071
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 205
Здравейте!
Чувала съм, че бебето можело да прехвърли коликите върху майка си. Само че не знам дали не ставаше дума за второ дете и дали изобщо има такова нещо. Някой чувал ли е същото и какво мисли по въпроса? От снощи съм с ужасни болки в стомаха, а на бебето съответно коликите сякаш изчезнаха (още 2 месеца не е навършил). Не знам дали е просто съвпадение или твърдението по-горе може да се окаже вярно... Моля, споделете мнения!

 Shocked
Никога не съм чувала подобно нещо.

# 31
  • Мнения: 1 409
Определено е съвпадение. Помисли какво си яла и дали това не е предизвикало болките в стомаха ти.
И дали изобщо си намерила време да ядеш.
За пръв път чувам за такова нещо

# 32
  • Мнения: 1 195
Не съм го чувала това. Не мисля че е възможно.  newsm78
Ако продължат повече време болките- отиди на лекар.
А това че коликите на детето вече ги няма е супер  Peace
Ех де да можеше наистина да става така Simple Smile Сигурно всички майки ще сме с колики Simple Smile

# 33
  • Мнения: 4 434
Виж ти колко неща научава човек Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 4 335
Не вярвам,но де да можеше.Синьт ми имаше кошмарни колики до 5-я месец Tired

# 35
  • Мнения: 3 092
Не вярвам, но щеше наистина да е хубаво да можеше да се случи .
Не ми е смешно обаче и не искам да се подигравам на авторката , защото е вярно че няма невъзможни неща и хайде стига сарказъм  Stop

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ако можеше нямаше да има бебета с колики. Всяка майка в желанието си бебето й да не страда ще седи и ще се моли "моля те маме, дай ми коликите си".

......

Точно  yes

# 37
  • Мнения: 2 960
Здравейте!
Чувала съм, че бебето можело да прехвърли коликите върху майка си. Само че не знам дали не ставаше дума за второ дете и дали изобщо има такова нещо. Някой чувал ли е същото и какво мисли по въпроса? От снощи съм с ужасни болки в стомаха, а на бебето съответно коликите сякаш изчезнаха (още 2 месеца не е навършил). Не знам дали е просто съвпадение или твърдението по-горе може да се окаже вярно... Моля, споделете мнения!

 Shocked
Никога не съм чувала подобно нещо.



нито съм чувала ,нито ми се вярва изобщо да съществува такава възможност Peace

# 38
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Звучи ми абсурдно Thinking

# 39
  • Мнения: 1 174
Прави ми впечатление, че казваш, че те боли стомаха. Доколкото знам коликите не причиняват болка на детето, а по - скоро дискомфорт, защото не може да изкара газовете, които има. След като преминат коликите /3-т4 месец примерно/ децата пак имат газове, но са свикнали с усещането, а когато са още малки се плащат и плачат  от непривичното усещане, не от болка. после просто свикват. Та мисълта ми е, че дори да ти е прехвърлило коликите си просто ще имаш газове и ще се оригваш по - често, няма да те боли стомах.   

# 40
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
За първи път чувам подобно нещо, но при мен се получи подобно съвпадение. В първите седмици след като родих, и при двете деца, получих остри колики. Това го отдавам на недотам редовното хранене. И двете момичета коликите така и не се проявиха изразително и отминаха като сън. Не вярвам да има такава връзка.

# 41
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Не ми се е случвало, а и не съм чула за такъв случай.
Синът ми имаше ужасни колики, плачеше с часове... Sad
Дъщеря ми имаше колики 10-тина дни за по час...

# 42
  • Разград
  • Мнения: 2 102
За първи път чувам подобно нещо.

# 43
  • Мнения: 528
Аз съм го чувала това нещо и колкото и да ви е смешно, при мен се случи нещо такова.
Баткото имаше много колики, а малката въобще, но мен ме болеше коремът първите два месеца  Peace
Имаше случаи , в които , когато се присвиеше и я гушнех, тя се успокояваше, а мен ме присвиваше.
Може и да е било съвпадение, може и да е внушение, но аз бях щастлива да си мисля, че помагам на детето си  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 718
Едва ли идеята е да осмиват теми или да се отправят подигравки. А и не ми е "хрумнало" това с коликите, така съм чувала от други майки. Не знам защо ако нямаш мнение по зададената тема, трябва да напишеш някой ироничен отговор, излишно е.
Е как защо ? Ми, за да трупаш повече мнения, да градиш авторитет във форума и и да покажеш на "невежите" колко повече от тях знаеш.  Mr. Green.
Във форума и теми за пренаталното възпитание, ЕБХ и домашното раждане са обект на подигравки, та вече отдавна не се учудвам и не ми правят впечатление мненията на "обичайните заподозрени", които  компетентно се изказват по всички въпроси без значение доколко име е позната материята. Всеки има право на мнение, но само ако съвпада с нашето.

Съжалявам за оффа, а по темата: лично върху мен и детето не съм го забелязала, въпреки че с радост бих понесла коликите върху себе си  Laughing. Абсолютно не го изключвам като възможност, особено ако майката и бебето имат силна емоционална връзка.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт