Януари ще ни донесе тестове с чертички две 19-25.01.09

  • 12 618
  • 254
  •   1
Отговори
# 120
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Шайни, ужасно ме стресна ... Rolling Eyes Стискам палци и на краката всичко да се оправи при тебе! Но като каза, че бебо е добре, си отдъхнах!  Hug

Ники, ще се помоля за Алекс и тук ... Praynig Praynig Praynig Боже, спаси това дете и не наказвай майка му ..., не изстрадаха ли достатъчно и предостатъчно ...?!

Маринекс, бързо оздравяване на теб! Hug

Прегръщам ви всички! Hug

# 121
  • Мнения: 4 700
Ники, съжалявам zа лоШите новини. Моля се zа малката принцеса, моля се да се пребори. Кураж на вас.  Hug

# 122
  • Мнения: 290
Добро утро  Hug
Шайни  Flowers Four Leaf Clover
Ники с вас сме,ще се справите  Praynig
Маринекс пробвай с чай от мечо грозде,на мен ми помага
целувки на всички

# 123
  • Мнения: 3 294
Добро утро от мен
Шайни , дано всичко се оправи при теб в най-скоро време  Praynig
Маринексче , да оздравяваш , и аз съм карала бъбречна криза , много е неприятно . Много вода пий  Hug
Миле , стискам палци и за теб  Praynig
НИки , всеки ден се моля за теб и Алекс , дано следващите новини да бъдат по-добри  Praynig Praynig
Равал мерси за кафенцето  Hug

Момичета аз още си мъкна хремата , мисля че почти нямам подобрение . Вчера цял ден от напрягането да си духам носа ме заболя корема , все едно че съм правила коремни преси  Tired Tired Но поне не се задълбочава гадната настинка . Правя си инхалации , пия фреш от лимони и портокали , чай с мед , Осцинокопциум и слагам някакви хомеопатични капки , ама уви не ще да се маха гадината  #Cussing out Пак ви се оплаках  Tired

# 124
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Добро утро,
Ники,измъчихте се с Алекс  Confused Дано всичко се оправи скоро  Praynig Praynig Praynig
Шайн   Praynig Praynig Praynig

# 125
  • Мнения: 2 422
Миле стискам палци да ни зарадваш днес  Praynig Praynig Praynig Praynig
Маринексче да си пиеш чайчетата и да уздравяваш ейй момиче Hug
Шайн спокойно (знам че е трудно нооо) мила всичко ще е наред гушкам те Hug Hug Hug
Ники ще се моля за малката Алекс Praynig
Равалче тенкс мм кафенце имам нужда Wink

# 126
  • Мнения: 3 294
Момичета , вчера и днес по новините казаха че стартира фонд-а за ин витро . Парите щели да започнат да се отпускат през март месец . Дано да заработи наситина така , както очакваме  Praynig Praynig

# 127
  • Мнения: 1 062

Здравейте момичета-кокичета  Grinning


Ники, дано по-скоро Алекс преодолее трудностите и да дойде времето да си е при вас - вкъщи  Hug Praynig Heart Eyes

Малко витаминозна подкрепа, особено за Минди Simple Smile

# 128
  • София
  • Мнения: 4 272
Ники, дано Алекс се оправи, милото детенце!  Praynig Всеки ден си мисля и се моля за нея. Толкова е борбена, просто не заслужава да има повече проблеми! Гушкам те и теб  Hug Между другото, как така ще правиш хистероскопия без преглед  Rolling Eyes Ако ти няма нищо?  Това да не е някаква обикновена манипулация, та така леко да се предписва?!
Шайн, стискам палци и на теб! Дано ти дадат възможно най-леките антибиотици и бързо да се оправиш и дано и бебчо да е наред  Praynig
Маринексче, оздравявай бързо! Аз също страдам от бъбреци и знам колко е гадно.
Минди, вируса си трае по 5-6 дни. Хремата е най-дразнеща. Дано скоро се оправиш!
Миле, чакаме добри новини от теб  Peace

# 129
  • Мнения: 4 589
Добро утро,

момичета благодаря ви за топлите думи и подкрепата. За знам, че ние с Алекс ще се преборим, тя е толкова силна и няма как Господ да не й даде шанс.

Леа аз ходих при д-р Стаменов декември, видя полип или израстък, незичистен от раждането, за това каза, че иска да направим направи хистероскопия. Аз не се притеснявам, да ти кажа през всичкото което минах напоследък, това ми е най-малкия проблем.
Аз по-скоро исках да говоря с него дали да започнем или ако не след колко време. Аз искам много да направим втори опит, но сега Алекс наистина има нужда от мен, а аз не знам дали ще имам сили за всичко това.

Хубав ден и дано днес има много хубави новини.

# 130
  • Мнения: 7 201
Момичета , вчера и днес по новините казаха че стартира фонд-а за ин витро . Парите щели да започнат да се отпускат през март месец . Дано да заработи наистина така , както очакваме  Praynig Praynig
Praynig fingerscrossed fingerscrossed Дано,дано!И аз го гледах.
Ники,не съм писала в темичката ти,но тук да кажа:Моля се за твоето малко слънчице!Дано се пребори с всичко, и да ви радва всеки един ден от живота ви! Praynig Hug Hug
Роузи-ама как всеки ден пускаш такива изкусителни картинки! Simple Smile Heart Eyes
Шайни-оправяй се! Peace Добре че бебо е добре!
Прегръдки за всички мацинки!~ Hug Hug Hug

# 131
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Добро утро мили дами! Все още е ранно утрьо - свежо като кисела краставичка!

Шайни - бързо да се оправяш -  Praynig Praynig
Милето - айде де -чакаме го този тест да ни поговори малко ...

Ники - ако можеше да се излекува Алексче с гушки и любов щеше да е здрава като малко рошаво кученце...тя ги има от всички нас - много гушки

Слушахте ли вчера в новините - казаха че в Майчин дом са се родили тризнаци - я да си признаете коя от вас ги снесе и си трае???  Laughing

# 132
  • Мнения: 4 589
Аз знам за тризнаци в Токуда, родиха се 17-18.01, две момченца и едни момиче, дело на д-р Стаменов.

# 133
  • София
  • Мнения: 4 272
Вчера са се родили тризнаци в Стара Загора - две момиченца и едно момченце. Ама може и в Майчин дом в София също да са се родили  Wink Какъв бум само!

# 134
  • Мнения: 965
Здравейте момичета Hug
Благодаря за кафенцето ,определено имам нужда , сега ставам не мога да си отворя очите още.Снощи се прибрахме късно от София,изследванията от хематолога са добре,тромбоцитите са добре и далака не е увеличен,по-добри новини от това няма.По-късно след обяд ходихме при др.Кацаров,очаровани сме с мъжо много добре се държа човека обясни ни всичко,каза че спермограмата не е чак толкова лоша ,в смисъл левкоцитите не са толкова голям проблем.Пусна изследвания на мъжо ,които каза че са изключително важни и се очуди че не са ги пуснали до сега.....пусна хламидии,трихомони и посявка на еякулат.Сега се притеснявам ,четох снощи за тези неща......много ме е страх  Sad
За капак се разболяхме и двамата с мъжо хрема и сливиците са ни надути  Sick
Да ви кажа 1вия ден който бяхме в София следобяд се разхождахме по Графа и ни снимали,вечертта ни даваха по БТВ новините в късната емисия ,колегите ни майтапят че сме медийни звезди  Joy
Шайн стискам палци всичко да е наред миличка  Praynig
Миле чакам добри новини мила и ти стискам силно палци  Peace
nikolina-pikolina стискам и на теб миличка палци малката Алекс да се оправи много скоро  Praynig Praynig Praynig
Маринексче пий много течности миличка,може и на биричката да наблегнеш ,аз съм чувала че е полезна за бъбреците  Wink
Стискам палци за фонда  Praynig Praynig Praynig Praynig
Прегръщам ви всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт