Хайде сладки душички, време е за 2 ЧЕРТИЧКИ!(19.01-25.01)

  • 12 746
  • 385
  •   1
Отговори
# 360
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Хихи, избягвам да пиша за мен, защото знам че наливам сол в раната на всички.До болка ми е познато това чувство.Иначе сме добре

# 361
  • ЕН
  • Мнения: 543
аз пък много се радвам като пишат бремелинките как са Hug така че пишете Hug
честит рожден ден на свекито. много да се обичате и разбирате. по скоро баба на многоооооо внуци да стане   bouquet

# 362
Добро утро и от мен е то  вече е добър ден Laughing
Дора да ти е жив и здрав рожденника и много да се обичате!  bouquet
Мегимаги честито и на теб за свекито и много да се рабирате!  bouquet
А аз на моето мъжле съм почнала да му угаждам от вчера, това му се е прияло- правя, друго искал -пак правя, по зле е от бременна жена Laughing Laughing Laughing ама го глезя, че другата седмица работа ни чака Joy Joy та затова и чак сега се добрах до комп.
Хубав уикенд Ви желая момичета!

# 363
  • Мнения: 281
Благодаря на всички за поздравите за свекито, ще и ги предам Hug
Бях се зарекла нищо да не казвам, но направо ще откача #Cussing out
Знам, че е глупаво, но от 3 дни все ми се гади сутрин и съм постоянно гладна! Днес и свят ми се зави даже на няколко пъти. До тук добре, ще кажете, но овуто ми даже не е минало още! Взах май да се побърквам Joy Joy Joy Joy Joy

# 364
  • Видин
  • Мнения: 4 921
hahaha hahaha hahaha
Не се вглеждайте толкова в симптомите, аз 2 години все имах симптоми и нищо.И в месеца, в който ходих на фоликулометрия, имах няколко малки фоликула и констатация, че ову няма да имам.Носих 10мин колет от 12кг,пиех ракия, изобщо живот - забременях.Нямах никакви симптоми,че нещо може да е станало и тъкмо бях решила да почна оргаметрила за да си предизвикам цикъла и реших да направя тест ей така за по-сигурно и изненада!!! Shocked Имах висок пролактин, високо ТСХ и изобщо...мазало, но все пак чудото се случи!
Моят съвет е да не изпускате малките моменти в живота, защото аз докато чаках чудото почти не живеех, нямах много желание за нищо и се носех по течението.Грешка голяма  ooooh!

Историята я разказах за новите момичета, които не са запознати с нея  Joy

# 365
  • Мнения: 598
Моят съвет е да не изпускате малките моменти в живота, защото аз докато чаках чудото почти не живеех, нямах много желание за нищо и се носех по течението.Грешка голяма  ooooh![/size]
И аз бях така, после го ударих на живот  Joy Joy Joy Joy Joy hahaha и се случи чудото Peace Heart Eyes
Хубав уикенд момичета  bouquet

# 366
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Благодаря ви,милички за пожеланията!От мен да мине няма да го сменям мъжото,ще ви послушам  Joy hahaha!
Мегимаги,да ти е жива и здрава свекървата и дано скоро ти помага с бебешока! Wink
Аманитка,и аз обичам да слушам разказите на бремелинките! Hug
Viva t,угаждай,че друг такава тежка работа да свърши няма да намериш Joy Joy Joy!
Сега изчезвам да се обличам,че излизаме да се почерпим.Лека вечер!

# 367
  • Мнения: 1 554
добро утро момичета,вече 3 ден теста за овулация ми показва втора бледа черта Rolling Eyes този месец ще гледам как отчита теста,а от другия месец ще правим опити Crazy

# 368
  • ЕН
  • Мнения: 543
добро утро момичета
НЕДЕЛЯ Е . вадете тестчетата  EFP
Морска продължавай с тестовете. и при мен първите са бледа и когато наближи ову изведнъж тестовата става много наситена. така че само   luvbed . успех   bouquet
много прегръдки от мен  Hug Hug Hug

# 369
  • Мнения: 1 554
мама нани ,мерси Hug днес е 16 ден от началото на цикъла,явно ми е  по късна овулацията Rolling Eyes на обяд ще направя тест да видим какво ще отчета и довечера пак Heart Eyes

# 370
  • Мнения: 257
Добро утро момичета! Hug
Хайде вадете положителните тестове.Тази седмица да не се изложим,ей!!
Аз ще ви черпя с кафенце де се разсъните,че снощи може де сте си легнали по-късничко Mr. Green

# 371
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Направо си се изложихме тази седмица  Crossing Arms Хубавата новина поне е ,че Ралчето ни най-накрая роди Crazy
Айде още има време да ме зарадвате, защото в 12 тръгвам за Благоевград и чак утре вечер ще ви чета, а така ми е едно пусто - за пръв път в моя темичка да си нямаме положително тестче  Tired Face

# 372
  • София
  • Мнения: 2 245
Добро утро момичета!
Честито на всички празнуващи!   bouquet

Аз да се отчета... олелих се. Няма да е този месец...  Sad

# 373
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
elena vasileva, благодаря за кафенцето.

Red tree, следващият месец ще е нашият месец. Прегръщам те!

Момичета, приятна неделя! Simple Smile

# 374
  • Мнения: X
Добро утро и от мен   bouquet
elena vasileva, благодаря за кафенцето, някои настина си легнаха доста късно снощи след купон  Mr. Greenтака че имаме нужда от силно кафенце.

Общи условия

Активация на акаунт