Знаете ли нещо за Vitaslim?

  • 384 970
  • 674
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 0
1 - Орелефявай горната част на тялото ;
2 - Трябва да правиш повече коремни преси;
3 - Ако не можеш да ограничиш въглехидратите, яж бързи такива (банани) преди тренировка
4 - Пий поне 2-3 литра вода на ден;
5 - Момчета, чак такива "нагънати" ръце не са необходими, ако ви интересува да ви харесват момичета със стил и вкус.;
6 - Брад Пит;
7 - Брад Пит;
8 - Брад Пит;
9 - Брад Пит;
-------------------------------

1 => Аз да не съм гюлетласкач или дискотечен инвалид да помпя релеф само на горна част на тялото ?
2 => И какво според теб спомага коремната преса , на топенето на мазнини в областта на корема ? Обясни ми всезнаике , как се тренира мазнина ?
3 => Аз съм на високовъглехидратна диета но явно не го проумяваш Wink ! Не ми е нужно ограничение на въглехидратите ! Бананът е най-лошия избор ( ако искаш да отслабваш !!! освен ако не ядеш само банани ! )
4 => Водата я приемам в по големи количества , няма да ти обяснявам защо .....
5 => Всеки си има вкус , този който ти натрапваш в 3ти свой коментар си е лично твой , не на целия свят ! Wink
6 => бла бла бла
7 => бла бла бла
8 => бла бла бла
9 = > Абе да нямаш някви симпатии към ПИТ ? Извинявай ама не си падам по лиглъото от титаник Wink



и относно препоръките ти за витаслим и как да го ползвам ...... Само на мен ли ми намирисва на поредната "РИКЛАМЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ" ?

# 646
  • SF
  • Мнения: 21 318
Само на тебе, да. Темата е за Витаслим.

Харесвам Брад Пит. Той не учавства в Титаник, но и Леонардо Ди Каприо ми харесва. Не е лигльо. Хубав е. Няма шкеме.
Не знам как се тренират мазнини. Не съм използвала такова словосъчетание.
Бананът е бърз въглехидрат.
Не натрапвам вкус. Човекът търси мнение в темата за Витаслим и аз му го давам.
След като аз пиша коментарите, чии да са? Надявам се, че тук не чете целият свят, но ти можеш да имаш друга информация.
Намеси се, когато отговарях на друг човек, който търсеше мнение и получи моето. Да, дадох му лично моето мнение, без претенции, че е за целия свят. Гледам, че и ти им обръщаш внимание, та станахте двама.
Казах на момчето, че Витаслим няма да му помогне да отслабне, ако наистина е 100 кила. Ако рекламирах продукта, щях да му кажа, да пие тройни дози, комбинация от трите продукта и да му ганатрирам ефект!!!!
А ти ако искаш, си орелефявай пръстите на краката.
А за Брад Пит, казах ли ти, че е симпатяга с готино тяло?

Много грозно общуваш. Ама много грозно. Повече изобщо няма да те удостоя с внимание. И в сравнение с тебе наистина се чувствам всезнаеща. Не искам да проумявам на каква диета си, нямам време за това. Забравила съм и да те попитам, за да ти дам съвет какво да правиш. Оставаш без съвет в такъв случай!
Говорех с друг, когато ти се намеси. Четох темата назад и ми направи впечатление ужасно неприятния ти изказ.  Забрави за моя вкус - той не е за тебе.  И в никакъв случай не ти препоръчвам Витаслим. А освен да рекламираш твоите продукти, като контрапункт и по-евтини от Витаслим, не знам какво правиш в тази тема.


Човек, за да няма комплекси, трябва редовно да си ги избива.

# 647
  • Мнения: 0
- Караш ме да ти пиша един и същ коментар по 200 пъти Simple Smile

среден гликемичен индекс (41-53), среден гликемичен лоудинг 18+/- 2 правят бананите препоръчителна храна за следтренировъчно зареждане


За Брат Пит , да явно го сбърках с "Лео Ди Капа" , все тая и двамата са лигави Wink

- Казах на момчето, че Витаслим няма да му помогне да отслабне, ако наистина е 100 кила.

Защо няма да му помогне ? Нали е супер продукт и върши работа ? Какво значение има дали си 100-200-300-400 килограма ? Или Витаслим ( който продължавам да твърдя , че е абсолютен боклук ) е само за 50 килограмови анорексици ?!

- Ако рекламирах продукта, щях да му кажа, да пие тройни дози, комбинация от трите продукта и да му ганатрирам ефект!!!!

Цитат на: Esmee
Трябва да правиш повече коремни преси. Пробвай комбинацията Витаслин Line и Витаслим Фитнес. Трите продукта се комбинират чудесно. В началото можеш да пиеш и по 2 таблетки на прием.

Това явно ти го написа ?

- Не знам как се тренират мазнини. Не съм използвала такова словосъчетание.

Имаш съвсем базови знания за това какво е фитнес , а даваш на мен съвети ?! Това не го разбирам !
Ето къде ми споменаваш да си тренирам мазнините на корема:


Цитат на: Esmee
Трябва да правиш повече коремни преси.


И понеже съм лош и пиша "грозни" коментари няма да изневеря на стила си !

Коремните мускули ги има всеки ! Абсолютно всеки !
Те се появяват , когато процента подкожни мазнини при човек спадне под 12% (+ - 1-2) и
за това не са нужни специални тренировки ( в случая коремни преси , както ми даваш акъл ) освен
ако не искаш да ги оформиш,уголемиш и т.н. !
Докато процента подкожни мазнини не стигне въпросната граница от 12% , лицето "Х" НИКОГА НИКОГА НИКОГА
няма да има "ПРЕСА" !!!
Аз преса вадя всяко лято и я губя всяка есен ( в края )
Няма как да минеш на диета , целяща покачване на килограми ( общо тегло / мускулна маса ) и да си запазиш пресата ! Да ясно ми е , че вие жените първо корема на човек гледате ( и търсите с невзрачен поглед ония 8 мускула за преценка ) , но при Билдинга/Фитнеса , пресата е плаваща ! Това ще ти го каже всеки фитнес инструктор ако го питаш ! Това е "МАЛКА" мускулна група , лесно се тренира/оформя и също така лесно се губи , когато се сменя диетата от ЧИСТЕНЕ към ПОКАЧВАНЕ !


Та спирам до тук и въобще ще спра и да те образовам в тази насока Wink Както казах имаш съвсем базови знания за храните и абсолютно никакви за Фитнеса , като методи и похвати ( според мен ! ).
Ако си мислиш , че ми е нужно "ЕКСПЕРТНОТО" ти мнение , лъжеш се ! 

Аз няма за какво да пия Витаслим, ако ще ALL IN ONE да пуснат !
В аптеките , онлайн магазините , фитнес центровете , спортните зали и още а 1 милион места има абсолютно същите продукти от които УЖ е направен Витаслим! Но са в чист вид , в нормална доза и на 200 пъти по ниска цена от въпросния Булшит !


И както споменах в един цитат ( малко по назад в темата ) !!!

Цитат
Добавката е базирана на два основни ефекта:
1. Приемайки необходимите ти дози, оставаш без пари и няма какво да ядеш и в следствие отслабваш.
2. Като разбереш как си се набутал за тея пари и какво си можел да си купиш от доказалите се марки, отслабваш от притеснение.


# 648
  • SF
  • Мнения: 21 318
Пффффффффффф...
Прочетох само първото изречение. Нищо не те карам да ми пишеш. Абсолютно нищо.

# 649
  • Мнения: 1
Здравейте, аз вече шест дена пия хапчетата Vitaslim Light, и да ви кажа честно не виждам някакъв резултат,но се чувствам много добре  newsm78  ! Преди имах много голям апетит а и водех заседнал живот! Седях си по цял ден в нас и гледах филми и постоянно ми се ядеше нещо, а от както ги пия апетита ми намаля-сега мога да карам цял ден на няколко банана или 2-3 пакетчета солети Simple Smile ! Не се ограничавам от нищо,ям си всичко което ми се дояде но забелязах че не са същите количества от преди  Naughty ! Например снощи си взех един шоколад и ако преди го изяждах целия и исках още,то сега ми стигна и 1/3 от него! Не съм се мерила но след като го направя ще ви пиша!!!

# 650
  • Мнения: 0
-> http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B5%D0%B1%D0%BE

-------------------------------------------------------------------------------
Главоблъсканици ( из статии за продукта )

- При неконтролируемо хранене също е препоръчително да се пият по 6 капсули.
( добре е , 20 броя хапчета на ден !!! Аз на СТРОМБА да ви пусна , ще гълтате по малко хапове A и мускулна маса ще натрупате !!!  Mr. Green)

- В този случай Vitaslim LIGHT първо трябва да пребори глада (свързан с липсата на никотин), после да стопира процеса на качване на тегло и едва след това започва отслабването.
И един мърмот завиваше шоколада в станиол.....

- Той работи като витамините – с
Точно като тях работи !

- В такива случаи е хубаво да се направи консултация със специалист.
Нали работеше като Витамините - С ?!?!?!?!?!

- Продуктът е подходящ и за хора със заседнало ежедневие и намалена физическа активност.
Ако не ядат нищо както им препоръчвате .... сигурно и без него ще отслабват  Thinking

- Капсулите се пият задължително 1 час преди ядене. Причината: това време е необходимо на съставката за потискане на апетита да подейства.
(
Не ! Капсулите се пият 1 час преди хранене , за да се избегне киселинната среда в стомаха по време на прием на храна , която киселинност спира действието на CLA (aко изобщо има CLA в този продукт ) !!! И САМО ЗАРАДИ ТОВА !!! И ЗАРАДИ АБСОЛЮТНО НИЩО ДРУГО !!! КОЙТО СМЕЕ ДА ТВЪРДИ ДРУГО ДА СЕ ВРЪЩА В УЧИЛИЩЕ , В ЧАСОВЕТЕ ПО БИОЛОГИЯ И ХИМИЯ !!!!


- Ефектът ще се засили, ако се увеличи и физическата активност.
Върхът на инженерната мисъл ! Интересно ми е колко време ви е било нужно за това заключение ?!

--------------------------------------------------------------------------------
Във всяка една статия за този продукт пише следното ( превеждам го така , че да го разберете ясно )


- Не яж за да отслабнеш ;

- Спортувай за да отслабнеш ;

- Взимай по много Витаслим ( много е добре и за нас и за теб !!!! ) , ако можеш взимай по една опаковка на прием !!! Ако вземеш по две опаковки , ефекта ще е още по добър !!! ;


--------------------------------------------------------------------------------


Интересна в случая е и самата компания.

- Витаслим , до колкото разбирам е Private Label  ( това ще рече , че компанията е с едно име в България и със друго за всяка страна в която предлага продукти ) ;
Така нареченият Priate Label , отдавна се смята за некоректен в средите на хранителните добавки !!!

- Крият суровините си зад името на Capsugel
Capsugel  е компания , която разработва дизайнерски капсули НО НЕ И СУРОВИНИТЕ ЗА ТЯХ !
Тоест те казват "Capsugel " ни правят продукта , но дефакто Capsugel  им правят само капсулите и нищо повече !

- Споменават , че технологията на Capsugel  е гарант за хапчето ?!
Това би разсмяло всеки човек , завършил поне средно образование  ! Какво общо има технологията за производство на капсули със суровината която влагаш в тях ? По същата логика , да си поръчам от Capsugel  100 броя капсули и да ги наблъскам със миша отрова ?! Capsugel ще е гарант за хапчето  newsm78




Последна редакция: чт, 05 юни 2014, 04:26 от ManovaLL

# 651
  • Мнения: 19
Аз хич не съм доволна от  Vitaslim, много хвалби големи реклами и нищо.

# 652
  • Мнения: X
Аз пих и двата вида за атслабване не им помня точните имена и естествено не само нямаше ефект но и качих 5-6 кг. После ходих по лекари и се оказа, че са ми объркали метаболизма  и същевременно са ми създали още много проблеми. Моя съвет е не си даваиге парите за тези фалшиви хапчета. ПЪЛЕН БОКЛУК СА!!!

# 653
  • Мнения: 152
Здравейте. Не обичам да изказвам негативно мнение,особено по субективни въпроси,но реших да се включа.Преди доста време си взех витаслим фитнес (с L-карнитин). Изпих си го,но не останах доволна,при мен специално нямаше полза. Така да отбележа,че аз съм активно спортуваща и не съм чакала магическа помощ от витаслим.Взех си го от чисто любопитство. Виждам,че има доста витаслим таблетки с различно действие, но за хората, които си вземат от поредицата им фитнес и отслабване бих ги посъветвала да предприемат нещо различно,ако наистина очакват ефект. Сега няма да налагам мнение за ползите на хранителните режими, но сами преценете разликата между едно балансирано и правилно хранене и от това да си ядете каквото си искате, като преди това изпиете едно хапче и очаквате чудото да се случи. За мен всичко е въпрос на навик и желание разбира се. Също така пак лично мнение е, че ако искате л карнитин или друга хранителна добавка или витамини има къде къде по-специализирани места откъдето да си ги набавите. 
Не налагам мнение,не ме убивайте с камъни! Просто хора различни,при едни може и да има действие,при други няма.

# 654
  • Мнения: 45
Трети ден пия витаслим и се пота нон стоп като кон...се едно до сега си била в фитнеса  вълчи апетита изчезна  Grinning и с една дума вече не се тъпча .ИЗНЕНАДВАЩО ДОБОЛНА СЪМ а аз уш не вярвам на такива хапчета по нататък ще споделя резолтатите.

# 655
  • София
  • Мнения: 11 492
Аз почвам да си мисля, че в тая тема има плтаен -драскач -консултант на Витаслим (тази Essmee ли каква е там).
Витаслим е БОКЛУК, запомнете го и от мен, не си давайте парите! Право ви казва оня пич с плочките на гърба в профилната снимка. В смисъл, може и да не ви вреди, но килограми няма как да свалите. Същото важи и за зелено кафе и прочие бойклукчийски хапчета.
Абе, хапче за (срещу) махмурлук да сте чували!??!?!?!

Вижте, и аз искам червено ферари, нали? Ей така да се събудя и то а е паркирано долу пред блока ми, нали?
Да де, ама поне преди това трябва да ида до магазина, да? Инак няма как да стане.

# 656
  • Варна
  • Мнения: 250
Подкрепям Роналд.Прави ми впечатление агресивната реклама, тип " махленски слух ", която често пускат във Vesti.bg и вече не позволяват коментари под статията - защото хората се усетиха и когато се изказваха негативно, някой набързо триеше коментарите.Оная тлъста свиня, пишман-професор Байкова, е същински придворен шут.Ще дава съвети за отслабване, след като тя самата е прасе...пфахахахха Sick #Crazy hahaha Joy baby_neutral Всеки с малки познания по биохимия и производните науки ще ѝ се смее с глас на глупостите.Възмутен съм от дъното на душата си.И всеки път махленската реклама гласи нещо като " Откриха тайната на... ( еди какво си ), мошениците са в паника, защото им взехме хляба ".То, тъй ставало...Да вземат да платят на някой вестникарски глашатай да обикаля из града и да вика... #2gunfire #Cussing out Истината, драги жени е, че с мързел няма да стигнете до никъде.Променете си навиците за цял живот.Осмислете, че това е правилното решение и отдавна е трябвало да го вземете.Не използвайте асансьор, ходете поне 5 км пеш дневно ( до съседния квартал, например ), и това е достатъчно.
  За мързеланите, искащи да отслабнат - диетата на Дюкан е шедьовър, но трябва да се преработи.Тя е писана за Франция, където официално е най-качествената храна в света.Там всичко е истинско, но не и тук.Изключете от диетата всякакви сирена, кашкавали, млека, защото те са химия, и сте готови.Варените яйца са вашият пръв приятел - те не подлежат на фалшифициране, евтини са, и по-чист белтък няма да намерите, ако ще и " професор " Байкова да измисли нова индустрия.

# 657
  • Мнения: 1
Оффф много ви се чудя на вас: " Аз от месец приемам Витаслим, но правя упражнения, намалих хляба и сладкото и отслабнах с 2,5 кг." , " Аз бях много гладна, пих Витаслим и след 1 час вече не ми се ядеше"... Хора, и да приемате и да не приемате Витаслим, с упражнения и по-малко мазнини всеки ще отслабне за един месец с поне 2 кила. А да не говорим, че предполагам на всеки човек му минава апетита след 1 час. Това е поредния трик. "Пийте ги, но правете и упражнения..." Само си хвърляте парите на вятъра. :/

# 658
  • Мнения: 1
Здравейте може ли някой да каже дали въпросните витаслим са ефектни

# 659
  • Мнения: 25 788
Здравейте може ли някой да каже дали въпросните витаслим са ефектни
Ефективни? Изписани са 44 страници, виж коментарите.

Общи условия

Активация на акаунт