Отново ангина,помогнете!

  • 21 112
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 3 754
Нещо не се отваря.виж тук

# 17
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484

Това ми е правено като малка SickНе бих го причинила, особено на дете. И особена полза нямаше, и гадно подобаващо беше Crazy

# 18
  • Мнения: 24 467
За детето ползвах какво ли не- и това, и един куп други чудеса, които не бих ползвала пак с малкото, няма смисъл да си губя времето /неговото- също/. При децата операциите са с пълна упойка /само 3-та сливица по избор е местна/.
След операция повече не е имал проблеми с болести. Оправя се сам, но при нас положението беше зле, е, по- добре от 10 ангини годишно, но си беше лошо.

# 19
  • Мнения: 337
Ето това което намерих и аз:
100 гр. счукан чесън се залива с преварена, охладена вода и престоява 24 часа.
Течността се прецужда, загрява се и се приема на малки глътки на 2-3 пъти. Peace

# 20
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Силно се препоръчва при ангини компрес с извара. Някой пробвал ли го е?

# 21
  • Мнения: 486
Силно се препоръчва при ангини компрес с извара. Някой пробвал ли го е?
Аз го пробвах снощи, малката изкара с него само 4 часа , но е по-добре днес.Довечера пак ще го правя.
П.С. Вчера доста рових тук : http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?p=44027#44027 и си харесах разни бабини рецепти.Опитвам се да избегна АБ.

# 22
  • Мнения: 7 201
...къде да я заведа,какви подсилващи да давам нека пише.Не ми издържат нервите вече.... Confused
paneva,съжалявам отново да прочета за болното ти детенце! Hug Ако не се лъжа ти си от Хасково?Имате мн. добър лекар-хомеопат,д-р Боева.Ако не намериш инфо и искаш пиши ЛС за координати. Peace

# 23
  • Мнения: 1 820
Благодаря на всички за съветите!Страхотни сте!  bouquet
Дъщеря ми днес и вчера няма Т.Леко понакашля само,и сополите са си там-малко понамаляха,но все още има.
Дано не забравя да отговоря на някой въппрос.И така-последният пък когато беше на иджекции и АБ пускахме КК-левкоцитите бяха много високи-33,при норма 10.След няколко дни пуснахме нова всичко беше в норма.Водих я на специалист УНГ,правихме гърлен секрет.Резултата беше отрицателен.Лекарят каза че сливиците и са доста уголемени за възрастта и ще трябва да се махат.
Всъщност от там идвал проблема.
Още не съм почнала АБ,мисля да изчакам поне още 1-2 дни.Не знам.Страх ме е вече.И ми е много объркано! CryСмятам да я заведа при д-р Михайлов,днес ще му звънна да запазим час.
От Хасково сме да.Вчера една приятелка ми каза за д-р Боева.Не я бях чувала до сега ,но мисля и там да идем.Благодаря ти Mam4е !Имам и тел.

# 24
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
За секретите от носа можеш да слагаш на често сребърна вода-продава се в аптеките, може да прави и гаргара при ангини, има я под формата на течност и се поставя с капкомер, или на спрей-но става само за орално пръскане, накрайникае като на дезодорант.

# 25
  • Мнения: 20
за нослето единствено и най безобидно са коларгола те помагат и на гърлото

# 26
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Лекарят каза че сливиците и са доста уголемени за възрастта и ще трябва да се махат.
Всъщност от там идвал проблема.

Не бързай с това. На малката ми дъщеря също са й уголемени сливиците и някои лекари веднага предложиха да ги махнем. Не се съгласих и отидохме на хомеопат - изрично ми забрани да вадя на детето сливиците, защото като ги няма, нищо не може да спира по-сериозни инфекции като пневмония например. С хомеопатично лечение е възможно сливиците да се свият и вече не правят такива проблеми.

# 27
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
за нослето единствено и най безобидно са коларгола те помагат и на гърлото

Не съм съгласна, коларгола е алопатичен медикамент, не бих казала, че е по-безобиден от колоидното сребро-но все пак, всеки има право да си избира как да лекува детето си.

# 28
  • Мнения: 7 201
С хомеопатично лечение е възможно сливиците да се свият и вече не правят такива проблеми.
Peace Съгласна съм с това мнение.Сега прилагам това лечение на сина си.

# 29
  • Мнения: 1 820
Другата седмица сме на хомеопат.Коларгола и аз не го слагам.Не е препоръчителен,но всеки си знае. Hug
Ние вече сме по добре,има малко сополи,но се надявам да минем без АБ този път.Сега слагам само солена вода и сребърна.Определено има ефект.Бяха зелени,сега са като вода и много,много по малко! PraynigНаправо няма да повярвам! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт