има ли истенска любов ? трябва ми съвет ! обичам си жената и дъщерята !

  • 7 305
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 185
Запознах ме се преди 7.5години.След 5 месеца жена ми забременя и се ожених ме.Майка и беше против нашия брак. Вече има ме брак от 7 години и момиченце на 6г.което много обичаме и двамата. През първите две години след като се роди дъщеря ни нямах ме никак ви проблеми(с изключение на майка и която говореше постоянно негативни неща за мен и беше скрито недоволна от нашата връзка) аз работих на смени.Исках второ дете а жена ми винаги отлагаше под претекст има време след 2-3г ...След известно време отворих малка фирма(защото работата в старата фирма намаля) като се надявах че всичко ще е на ред-но уви не се получи.Първите 2-3 месеца вървеше добре ,но следващите 2-3 месеца- много зле.На трупах естествено малко заеми за това време. След това известно време бях безработен,наложи се да взема още заем за да издържам семейството си,като за част от заемите жена ми не знаеше(криех с единствена цел да не се изнервя семейната обстановка ).Постепенно за почнаха и проблемите от битов характер-няма ме достатъчно пари никъде не ходим ....Преди две години години си на мерих работа 8-12 часа на ден(парите бяха достатъчни да се връщат старите заеми и да се покривът семейните разходи),но не оставаше много свободно време за деца и жена. Преди година започнаха и други проблеми че не отделям достатъчно Време за семейството( имах ме заговор и с майка и че сметки и заеми не са на първо място и заплахи че жена ми може да отиде да живее при нея) . В момента има ме пуснат развод а от 3 месеца жена ми се премести да живее с дъщеря ни в друг град при майка си. Аз не бях съгласен те да се местя при майка и . Обичам много и двете . Тя е жената с която искам да бъда до края на живота си. ,но отговора на жена ми е че просто няма  чувства се изпарили и аз не мога да и дам това което иска.не иска даже изобщо да чува за връщане... НЕ-тук при майка ми и баща ми се чувствам щастлива.нашата връзка приключи но незабравка да се грижиш за нашето малко момиче както до сега ,тя има нужда от теб. Не знам какво да направя за да се върнат обратно ? И ма ли изобщо смисъл след като жена ми не иска даже и дa говорим по темата. Да ли наистина ме е обичала някога или наистина могат чувствата да се изпарят просто така? Сигорен сам за нея 99% че няма друг а за мен 100%.


Не!!! ИстЕнска любов няма. Но пък може и да има истИнска. Не знам.

# 31

        Не се пречупвай пред жена си , че от радостта за унижението ти ще забрави всички минуси на един развод и нарочно ще се дърпа -дори и само да те гледа в това положение.Тази радост не и я давай.А за детето ..... гадно.Никога не забравяй ,че го имаш.

# 32
  • Мнения: 2
неможеш да накараш някога да живее с теб когато той не иска...остави я да си ходи нищо неможеш да сториш...и само времето ще покаже.

# 33
имам връзка с моми4е по голямо с две години от мен.Много пъти ме е карала да заживеем заедно аз отказвам.Хванах я да си пише с друг мъж - казва ми само приятел но се крие пак и тел и вси4ко.Предложих и да се оженим но тя сега се дарпа като дявол от тамян.Дайте ми савет- аз сам на 30 год. тя на 32

# 34
  • Мнения: 816
Има и истинска и вечна любов. Ала повечето хора вече не са истински, а животът им тук на земята не е вечен.

# 35
  • София
  • Мнения: 12 554
имам връзка с моми4е по голямо с две години от мен.Много пъти ме е карала да заживеем заедно аз отказвам.Хванах я да си пише с друг мъж - казва ми само приятел но се крие пак и тел и вси4ко.Предложих и да се оженим но тя сега се дарпа като дявол от тамян.Дайте ми савет- аз сам на 30 год. тя на 32

Хахаха, тя го прави на балама, той брак предлага... Mr. Green

# 36
Здравейте от ново .... След няколко месеца дълбока депресия отново сам на крака и си бачкам като пич . виждам детето редовно а и най важното дори плаче и иска да живее при мен но закона казва друго . за бившата всичко е ясно като разбра че бачкам реши  веднага да се върне !  #2gunfire
 въпреки че още я обичам отказах категорично ! мисля само за детето, а бившата да се оправя да си търси някои чи4ко паричко. много се радвам че се оправих (до сега нямах представа какво значи депресия =ужас ) и детето ме обича дори повече от преди.
продължавам да чета форума защо има много полезни неща и за самотни татковци .

успех на всички.

# 37
Май , проблемът е бил в това , че не си бачкал , щом сега като е разбрала че бачкаш иска да се върне .... Ами нормално - един мъж , още повече родител  , няма начин трябва  да  бачка ...
То освен  да си " виждаш " детето , трябва и грижи да се полагат за него . След време да не му се изтъпаниш само с едните " голи претенции ", че то вече ще е порастнало !
То хората са казали  -  " колкото ти е акъла , долкова ти е и домът "
Мисли !!! За твое добро и за добро на детето !

Общи условия

Активация на акаунт