Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 44 122
Не знам дали е тук мястото, но се замислям дали да пусна и тема, защото и с много хора си говорим, но никой не дава точен отговор,  a  много ги вълнува. Та въпроса ми е защо казват, че не трябва да се ражда бебе в 8ми месец ? Thinking

колкото по близо до термина по-добре.
за 8 месец. Преди години са казвали, че има ЕДНА седмица от осмият месе(забравих коя точно) в която бебетата били в нещо като летаргия и по-трудно оцелявали - не целия месец, а само в тази седмица.
Сега техниката и медицината е доста по-напреднала и това и да е било наистина вярно вече не е. Всеки ден в повече е в плюс на детето, така, че 8 по-добре от 7..... деветия - най-добре.
Аз съм осмаче, родено в края на тази седмица именно......след извесно проблеми - оцеляла съм....


Не се тревожи прекаленоWink

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 21:45 от Angel_Dust

# 256
  • Мнения: 1 258

Исках да напиша  04.02..извинявам се за грешката Blush

# 257
  • Мнения: 189
                                              Здравейте мами.Моето бебе е на 1 месец и 8 дена.На скоро имаше една тема за зеленото ако.Не и
                                              обърнах внимание.Днес за втори път беба ака зелено.Незнам има ли място за притеснение и ако
                                               да моля кажете ми как да постъпя и на какво е възможно да се дължи.Благодаря ви предварително.

# 258
  • Мнения: 4 335
Не,няма място за притеснение,често срещано е.
Темите са много по вьпроса. Peace

# 259
  • Мнения: 1 046
Случайно да си го простудила?
Ако наистина се притесняваш обади се на педиатърката ви за консултация.

# 260
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Аз също знам, че зеленикавите акитаса признак, че има нещо и сме на път да се разболее. Наблюдавай го и ако продължат да са с подобен цвят отидете на лекар.

# 261
  • Мнения: 189
                                               Благодаря ви за бързите отговори.В4ера бяхме на педиатър и и казах 4е ака зелено.
                                               Тя също ме пита да не би да е вдигала температура,но не е.И днес пак това зелено ако.
                                               Аз ли4но преди няколко дни имах болки в стомаха и повръщах,възможно ли е да е заради това.
                                               Тя е на кърма + АМ.Но педито не ми каза нищо пове4е.

# 262
  • София
  • Мнения: 44 122
Ако АМ даваш от скоро, може да е реакция към него, може да е от простуда, може от претопляне, може от колики, може от вирус....имаше до колкото помня и още възможности...наблюдавай детето....

# 263
  • Мнения: 4 447
МОят син започна да ака в зелени барги, когато смених АМ-то.
От Аптамил на Фризолак. И после върнах на Аптамил.

Чувала съм, че ако в млякото имало повече желязо оцветявало
акото в този цвят. Друго, което знам е, че може да е настинало
коремчето и за това да ака така.

 Peace

# 264
  • Мнения: 583
Има още един вариант-вода със захар. Ако не даваш такава комбинация, най-вероятно е от АМ, не се притеснявай. Има и друго, акото се оцветява и от въздуха/ ако не си се усетила и не си сменила памперса веднага/. Наблюдавай бебето, но най-важното не се стресирай / бебето ще усети/.

# 265
  • Мнения: 1 763
Моят син в продължение на 5 месеца акаше зелено. Според педи причината беше в АМ- давах хипоалергенно, а то е с повече желязо.

# 266
  • Мнения: 189
                               Благодаря ви за отговорите.АМ ве4е го сменихме от в4ера.Преди и давх някъква месна марка Мелин 1.
                               Ако евентуално  все още се 4исти от предното адапте понеже не е акъла от онзи ден.Ве4е нямам идея.
                               Ще видим след няколко дни.Ако продължава пак при педито.

# 267
  • Мнения: 189
                                     Reme сега като ти видях постинга и ние от в4ера сме на хипоалергенно АМ.Nidina excel на Nestle.
                                     Но това все пак е от в4ера.

# 268
  • Мнения: 2 013
И нашите памперси започнаха от извесно време да пропускат и постоянно сменям бодита и ританки.Определено съм решила да мина на следващия размер,въпреки че го дават за над 6кг,а бебка е към 5,5 и нещо Hug
Като ги стегна малко повече и се врязват в крачетата,като ги отпусна повече все едно сме с пелени-нови дрехи,след всяко чуркане Crazy

# 269

Общи условия

Активация на акаунт