Наистина ли искате промяна?

  • 3 840
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 592
позволете ми да не се съглася
има леко побългаряване на законите и дотам
ето един прост пример: ако шофьор не ми спре на пешеходна пътека или ме опръска с кал съм в правото си да подам оплакване и той директно си получава глобата от 500 SEK
има ли такива неща в родината?
Уффф, пак трябва да се съглася с Рокси  Wink - да има! Предсави си , моля ти се! Справка - раздел ХХІІ и по-конкретно чл. 121 от Закона за движение по пътищата урежда отчно това - как да мине шофьора без да те опръска. Накрая на закона са глобите според нарушенията - да не изпадам в подробности! И пак опираме до това - дали ние ще се оплачем, и дали КАТ ще си свършат работата!

# 61
  • Мнения: 12 687
Добре, де, аз ще изляза довечера. Ще им запиша номерата. И снимки ще им направя. И какво?

# 62
  • Мнения: 5 710

За Иван Костов - премиер, разбира се.  Да съм спокойна, че има пилот в самолета  и че летим по дестинацията ми е достатъчно, като начало.

# 63
  • Мнения: 4 892

За Иван Костов - премиер, разбира се.  Да съм спокойна, че има пилот в самолета  и че летим по дестинацията ми е достатъчно, като начало.

  bouquet

# 64
  • Мнения: 12 687

За Иван Костов - премиер, разбира се.  Да съм спокойна, че има пилот в самолета  и че летим по дестинацията ми е достатъчно, като начало.

ОК. Ще го пробваме и него. Макар, че го пробвахме. Не е Бог. Дори и Бат Бойко не е.

# 65
  • Мнения: 592
Боже, и тия на площада заради Вас ли се биха?!?! Иван Костов   #Crazy - вие още малко и ще върнете на Станиешев баща му! Айде моля Ви се гледайте напред - стига нови бардаци със стари ку.ви!

# 66
  • Мнения: 12 687
Боже, и тия на площада заради Вас ли се биха?!?! Иван Костов   #Crazy - вие още малко и ще върнете на Станиешев баща му! Айде моля Ви се гледайте напред - стига нови бардаци със стари ку.ви!

Ам, кой, бря. Кажи едно име. За кво царят спечели толкова. Щото си викахме - Ау, то нещо ново, различно.

# 67
  • Мнения: 15 619
Темата далеч не беше за политиканстване. ooooh!
Размива се така.

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 16:06 от luna

# 68
  • Мнения: X
РАЗБИРА СЕ ЧЕ ИСКАМ ПРОМЯНА,  НО КАТО ЧЕТА ТУК МАЙ НИКОЙ НЕ Е НАЯСНО. ВЕЧЕ СЕ ОТЧАЙВАМ, МАЙ НАИСТИНА СМЕ ПРОСТ НАРОД. ПРОМЯНАТА СПОРЕД МЕН ТРЯБВА ДА ЗАПОЧНЕ ОТТУК:
1. НАИСТИНА ДА ИСКАМЕ РЕФЕРЕНДУМ С КОЙТО ДА СЕ ПРОМЕНИ НАЧИНА НА ГЛАСУВАНЕ И ДА СЕ ГЛАСУВА ЗА ЛИЧНОСТИ И АЗ ДА СИ ПОЗНАВАМ ДЕПУТАТА И ДА МОГА ДА ГО ОТЗОВА - НЕ АЗ РАЗБИРА СЕ ПРЕНОСНО КАЗАНО, НО АКО ИМА НЕОБХОДИМИЯ БРОЙ ГЛАСОВЕ ОТ МЯСТОТО ОТ КЪДЕТО Е ИЗБРАН СЛЕД КАТО НЕ СА ДОВОЛНИ ХОРАТА ОТ НЕГО И СЛЕД КАТО ВИДЯТ ЧЕ ГО НЯМА НА ЗАСЕДАНИЯТА - ДА ВИДИМ ТОГАВА ДАЛИ ЩЕ Е ПРАЗЕН ПАРЛАМЕНТА.
2. РЕФЕНДУМ С КОЙТО ДА СЕ ПРОМЕНИ БРОЯ НА ДЕПУТАТИТЕ - НЕ СМЯТАТЕ ЛИ ЧЕ СА 200 СА ТВЪРДЕ МНОГО ЗА ЕДНА МАЛКА БЪЛГАРИЯ - МИСЛЯ ЧЕ 50 СА НАПЪЛНО ДОСТАТЪЧНИ.
И ВСЕ В ТОЗИ ДУХ И МИСЛЯ ЧЕ ОТТУК ТРЯБВА ДА СЕ ЗАПОЧНЕ ДА СЕ ЗНАЕ ЗА ККАВО СЕ ПРОТЕСТИРА И НАИСТИНА - СТИГА ВЕЧЕ ПИСНА НИ И ОТ ИВАН КОСТОВ И ВСИЧКИ КОИТО СА В МОМЕНТА ТАМ..................  НЕ МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ТРЯБВА ДА Е НЕЩО ТАКОВА........ ПРОСТО В МОМЕНТА ЕМОЦИЯТА НАДДЕЛЯВА И НЕ МОГА ДА СИ ПОДРЕДЯ МИСЛИТЕ НО............... МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ НЕЩО..................

# 69
  • Мнения: 674

За Иван Костов - премиер, разбира се.  Да съм спокойна, че има пилот в самолета  и че летим по дестинацията ми е достатъчно, като начало.

  bouquet
Този некадърен крадлив политик Иван Костов не искам да го видя и чуя а Вие ще го правите премиер.
Че той тогава за комисионна и сградата на министерски съвет ще продаде....
Нима забравихте за онези приватизационни сделки с които Костов продаде България за жълти стотинки /господин 10-20%/ а той стана милионер даже милиардер??? Stop Stop Stop
Не благодаря Костов е най-слабият и некадърен политик в Б-я!!!
  bouquet

# 70
  • Мнения: 674
Другият проблем на България според мен е че все искаме а над 50% от нас са мързеливи и не им се работи...
Била съм в цяла Западна Европа и спасението е поединично и най вече - много работа на 2-3-4 места. Единствено така се вадят пари. Ако си хротуваш и триеш бюрото за 400 лева няма как държавата да ти помогне.   Парите се изкарват само с работа е и с далавери но това е друга тема.
Така че Българина да не иска все от държавата а да работи.
Така е в Европа и трябва да го осъзнаем - човек първо трябва да си помогне САААММ!

# 71
  • Мнения: 24 467
"НО КАТО ЧЕТА ТУК МАЙ НИКОЙ НЕ Е НАЯСНО..."
Е, как да сме наясно, като не се обяснява. Аз да не съм екстрасенс.
Ето по тези пунктове, katitata, напр. съм съгласна. И аз мисля, че депутатите са ни множко /и то бая/, както и че няма връзка между народ и неговия представител, няма и отговорност, което си води до безотговорност, де.
Емоцията никога не бива да надделява. Тогава става меллето.

# 72
  • Мнения: 12 687
РАЗБИРА СЕ ЧЕ ИСКАМ ПРОМЯНА,  НО КАТО ЧЕТА ТУК МАЙ НИКОЙ НЕ Е НАЯСНО. ВЕЧЕ СЕ ОТЧАЙВАМ, МАЙ НАИСТИНА СМЕ ПРОСТ НАРОД. ПРОМЯНАТА СПОРЕД МЕН ТРЯБВА ДА ЗАПОЧНЕ ОТТУК:
1. НАИСТИНА ДА ИСКАМЕ РЕФЕРЕНДУМ С КОЙТО ДА СЕ ПРОМЕНИ НАЧИНА НА ГЛАСУВАНЕ И ДА СЕ ГЛАСУВА ЗА ЛИЧНОСТИ И АЗ ДА СИ ПОЗНАВАМ ДЕПУТАТА И ДА МОГА ДА ГО ОТЗОВА - НЕ АЗ РАЗБИРА СЕ ПРЕНОСНО КАЗАНО, НО АКО ИМА НЕОБХОДИМИЯ БРОЙ ГЛАСОВЕ ОТ МЯСТОТО ОТ КЪДЕТО Е ИЗБРАН СЛЕД КАТО НЕ СА ДОВОЛНИ ХОРАТА ОТ НЕГО И СЛЕД КАТО ВИДЯТ ЧЕ ГО НЯМА НА ЗАСЕДАНИЯТА - ДА ВИДИМ ТОГАВА ДАЛИ ЩЕ Е ПРАЗЕН ПАРЛАМЕНТА.
2. РЕФЕНДУМ С КОЙТО ДА СЕ ПРОМЕНИ БРОЯ НА ДЕПУТАТИТЕ - НЕ СМЯТАТЕ ЛИ ЧЕ СА 200 СА ТВЪРДЕ МНОГО ЗА ЕДНА МАЛКА БЪЛГАРИЯ - МИСЛЯ ЧЕ 50 СА НАПЪЛНО ДОСТАТЪЧНИ.
И ВСЕ В ТОЗИ ДУХ И МИСЛЯ ЧЕ ОТТУК ТРЯБВА ДА СЕ ЗАПОЧНЕ ДА СЕ ЗНАЕ ЗА ККАВО СЕ ПРОТЕСТИРА И НАИСТИНА - СТИГА ВЕЧЕ ПИСНА НИ И ОТ ИВАН КОСТОВ И ВСИЧКИ КОИТО СА В МОМЕНТА ТАМ..................  НЕ МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ТРЯБВА ДА Е НЕЩО ТАКОВА........ ПРОСТО В МОМЕНТА ЕМОЦИЯТА НАДДЕЛЯВА И НЕ МОГА ДА СИ ПОДРЕДЯ МИСЛИТЕ НО............... МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ НЕЩО..................



Що викаш, ма како.

# 73
  • Мнения: 502
   Не превръщайте хубавата тема в грозна агитацияя за още по-грозен политик!

Искам промяна. Много. Иначе ще трябва да замина със семейството си в чужбина,а тук е моят дом. Без страната си аз съм половин човек.
  Не чакайте да ни оправят политиците. Те са една сган от мошеници. Всички,е хайде-почти всички!
  Когато всеки застане насаме със себе си и си каже:"Това не ми харесва,как да го променя,макар и малко?",тогава нещата може би ще потръгнат. Един народ от апатични,страхливи и безкритични към себе си хора не може да постигне нищо. Никой няма да ни "оправи" положението,докато сами не се вземем в ръце.

# 74
  • Мнения: 984

За Иван Костов - премиер, разбира се.  Да съм спокойна, че има пилот в самолета  и че летим по дестинацията ми е достатъчно, като начало.

 ooooh!, политическите агитации в този форум са забранени. Wink

Много насървено се оспорва правото на хората да изразят протеста си /с нужното разрешение от властта/. Всеки има право да стачкува и изразява неодобрение към текущата политика или сте забравили, че твърдението "който не е с мен е против мен" е съсипало цяла Римска империя.

Аз искам промяна - промяна на избирателния закон. От кого зависи промяната на избирателния закон? От гласуването на мнозинството в Парламента. Мнозинството в Парламента иска ли промяна на избирателния закон? Не. Аз депутат ли съм? Не. Кажете ми как точно да действам, за да променят избирателния закон преди ТЕЗИ избори. Simple Smile

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 16:53 от Мишона

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт