Какво бихте променили в днк-то си

  • 3 133
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 840
Ама и на Клонката не вярвай много, много. Подкупна ми изглежда. Thinking
 
Тъй, де. Ама що ли не получавам оферти?

# 61
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз искам къдрава коса,ама мнооого къдрава Grinning

Веднага ти я давам, ти ми дай права, ама като праз. Ей това бих променила в ДНК-то си, защото ми писна от тия къдрици и си искам правата коса отпреди пубертета пък!  Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 27 524
- друг цвят очи, промяна на ръста, цвета на косата, формата на лицето или нещо съвсем друго ....

Всичко това и друго, и друго...  Laughing

# 63
  • Мнения: 2 196
Тъй, де. Ама що ли не получавам оферти?
Ти на това нямай вяра, от опит ти казвам. На Марадончето обещанията му са големи, ама в изпълнението им хич го няма.

# 64
  • София
  • Мнения: 786
Аз бих си махнала генетичната болест.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
И аз бих си махнала генетичните проблеми с нервната система, ама...........

# 66
  • София
  • Мнения: 2 840
Тъй, де. Ама що ли не получавам оферти?
Ти на това нямай вяра, от опит ти казвам. На Марадончето обещанията му са големи, ама в изпълнението им хич го няма.
Берете си му грижата вие, дето повярвахте на предизборни обещания Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 401
Тъй, де. Ама що ли не получавам оферти?
Ти на това нямай вяра, от опит ти казвам. На Марадончето обещанията му са големи, ама в изпълнението им хич го няма.
Берете си му грижата вие, дето повярвахте на предизборни обещания Mr. Green

 Joy Joy Joy
Ама и той се покри като  инсталацията на Черни, значи. Вместо да  седне да поговори с електората..  Whistling

# 68
  • Мнения: 2 196
Ама и той се покри като  инсталацията на Черни, значи. Вместо да  седне да поговори с електората..  Whistling
Ще му спретнем протест. Mr. Green
 Мизухаркова, ако и другото му е като тая работа с обещанията, ич нищо не сме изпуснали, да знаеш.

# 69
  • София
  • Мнения: 204

Веднага ти я давам, ти ми дай права, ама като праз.
Joy
Е,чак като праз нямам Laughing

# 70
  • Мнения: 95
само мааалко цици ще си направя...ама съвсем малко  Grinning да им се радвам и да си ги гледам..   Blush иначе си се харесвам такава ...мога да подаря някой къдрав косъм и аз Wink

# 71
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ако имам възможност само на една корекция - бих отрязала способността на организма ми да си "складира за после" храна по дупето и крака ми (всъщност, където и да е). Иначе всичко друго си харесвам, даже дребния бюст  Blush

# 72
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
 Thinking Май нищо.
Аз съм си руса, слаба, стройна, висока и синеока  Flutter - с две думи пухкаво миньонче-брюнетка  Wink И съм младаааа и убавааааа  Sunglasses
Сега се сещам! Прекалено секси съм!  Blush Ръся сексапил наоколо така, както другите ръсят пърхот  Whistling
Те т'ва ми се иска да оправя  Hug

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 00:40 от Goody

# 73
  • Мнения: 1 131
Хмм,интересна темичка...
Аз бих си махнала страха,че ми идва в повечко.

Общи условия

Активация на акаунт