problem

  • 63 511
  • 1 222
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 448
И аз мислех,че решението на вън са обувки,но крачетата винаги са му ледени като се преберем и го събуя.Като му сложа вълнени чорапки,по топло му държи като че ли.Чувал или по-дебело одеало също са решение.
Ако все пак решиш обущета,както е казала и Агилея,по-добре да са буйки

# 1 201
  • Мнения: 278
Благодаря на Анита за колета и за всичко за Дари в него.   bouquet  И на Агилея много благодаря   bouquet 

# 1 202
  • Мнения: 278
Честит празник на всички   bouquet   newsm51 newsm20 baloni baloni baloni

Бъдете живи и здрави,много щастливи и обичани.Нека щастието и любовта вървят заедно с вас и ви съпътстват дълги години!

Весел празник!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 1 203
  • София
  • Мнения: 796
И на теб и на всички останали дами - и от мен Честит 8ми Март!!  smile3525 Да сме диви и красиви, волни и доволни, силни и умилни!! Wink Hug

# 1 204
  • Бургас
  • Мнения: 338
  bouquet  bouquet  bouquet

# 1 205
  • Мнения: 620
Вики, и на всички дами - Честит 8 ми март newsm51 newsm18 Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower  party006 ние сме стихии да не забравяме това, светът има нужда от нашия огън

# 1 206
# 1 207
  • Мнения: 168
Честит празник Hug

# 1 208
  • Мнения: 278
Разполагам с много дрехи за бебе-от новородено до годинка,има и летни и зимни,космонафти и др.
Дрехите са дадени за моето дете,но или сезоните не са съвпаднали и не са носени,или са му малки,много от тях са носени,но  чисти и запазени.Голяма част от дрехите съм ги и раздала-и тук във форума и на 2 мои приятелки с деца на по 5 и 6 месеца.Но има и още.
Аз нямам къде вече да ги събирам,стоят в кашони.Прани са.Ако някой има нужда от дрехи или ако познавате някой,моля ви да ми пишете.Предполагам,че никоя от вас,които сте дали тези дрешки на нас,няма да се обидите.   bouquet   
Благодаря!

П.П.  И все пак,ако някоя майка не желае да се дадът дрехите,моля да ми пише.

# 1 209
  • София
  • Мнения: 796
Вики има нужда от лятна количка. Ако някой има излишна случайно, моля да пише. Peace

# 1 210
  • Бургас
  • Мнения: 338
Вики, аз последно пращах във Варна. Ако искаш пиши на Gala3, тя ще те насочи по-конкретно.  Rolling Eyes

# 1 211
  • Мнения: 196
Влиза ли вече някой тук или сме забравили Вики вече ,или тя няма вече нужда от помощ ,че нещо несъм влизала скоро тук  Blush

# 1 212
  • София
  • Мнения: 796
Ами никой нищо не пише тук и затова не влизаме вече... Най-добре пиши директно на Вики. Peace Явно не издържа накрая на всичките нападки и обвинения и реши да не говори в темата.

# 1 213
  • Мнения: 196
Намери ли се количка?

# 1 214
Ей милата Вики, да я ожали човек. Заради такива, като нея вече не помагам на никого и не влизам тук  Sick

Общи условия

Активация на акаунт