problem

  • 63 512
  • 1 222
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 278
Присъединявам се към всички красиви пожелания за весел празник и шастлива и весела година.
На всички,които не загубиха доверие в мен и всички,които ме мразят желая здраве,щастие,любов,късмет и много щастливи мигове.   bouquet


Честита да е Новата година,
щастливи да са в нея всички дни.
От старата година, що отмина,
ти само хубавото запомни!


 bg lalalala moresmile baloni baloni sohappy dancing     Весел празник

# 1 171
  • Мнения: 767
Виктория,тъжно е, че така гледаш на нещата...Истината е, че никой не те мрази, просто имаме различни разбирания за нещата, включително и за начина ти за оцеляване. Желая ви много здраве и късмет!
П.П Защо съм запомнила, че имаш родители?

# 1 172
  • Мнения: 278
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!  newsm51 baloni baloni

# 1 173
  • София
  • Мнения: 448


Честита Нова Година!
Желая ви здраве и много усмивки!Нека в дните й да ви съпътстват любов и много истински неща!

Нека всеки ден от нея бъде пълен с обич и доброта и веселите игри на вашите рожби!


Поклон пред всички момичета с огромни сърца!  bouquet  bouquet  bouquet

# 1 174
  • Бургас
  • Мнения: 338
Нека Новата 2010 година влезе в дома ни с надежда, радост и любов, да ни избави от тревогите, болестите, грижите и дори от най-малките неприятности. Да ни донесе радостни грижи и работа за душата! Да се смеят децата ни и слънцето да огрява винаги лицата ни. И да ни дари с голямо щастие и здраве. С цялата си душа желая светла и хубава година!

# 1 175
  • Мнения: 168
Честита и от мен.Мили момичета,нека вашите желания са моите пожелания Tada

# 1 176
  • Мнения: 168
Честит имен ден на Дари,да е жив и здрав и много,много палав.Внуци и правнуци да носят името му.Много целувки и силни прегръдки от нас. Hug

# 1 177
  • Бургас
  • Мнения: 338
Честит имен ден и от мен /макар че честитих и по тел./.
Да изклюкам че Дари вече има първо зъбче и май излиза и второ   Mr. Green

# 1 178
  • София
  • Мнения: 448
Честит първи Имен Ден на малкият Дари!Да е живо и здраво името му и много късмет да му носи!  bouquet

# 1 179
  • София
  • Мнения: 796
И от мен честит имен ден!! Hug (Не съм много по именните дни и не знаех досега! ooooh!)

# 1 180
  • Мнения: 620
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ДАРИ Hug Heart Eyes ДА  е здравичък и умничък за радост на мама  bouquet

# 1 181
  • Мнения: 448
Честит Имен Ден на Дари!Бог да пази мъничето,здраво и много щастливо   bouquet

# 1 182
  • Мнения: 168
Аз да питам - някой ще пътува ли скоро към Монтана и може ли да занесе неща,които съм приготвила?Ако се замотая още малко,дрешките,които съм отделила ще му омалеят на Дари ooooh!

# 1 183
  • София
  • Мнения: 796
И аз искам да пратя нещо, ако някой ходи случайно.... Rolling Eyes
М/у другото, Вики няма интернет, така че не може да види пожеланията ни и т.н. Peace

# 1 184
  • Мнения: 278
Вече имам интернет.
Благодаря на всички за пожеланията към детето,да сте живи и здрави всички.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт