problem

  • 63 525
  • 1 222
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 278
при Мария нещата са малко по-различни,но тъй като споменаваме името на един и същи лекар,което значи,че и тя го познава,нека каже дали не е била до сина си и имало ли е и др майки?
Имаше едно бебе на 45 дни оставено само,но по др причини...Не смятам,че си заслужава да се обяснявам повече...
Последно:пуснаха ни защото бяхме под НАБЮДЕНИЕ,а НЕ за лечение там.Обезсмисляше се престоя за по-дълго време там,тъй като аз казах вече,че за това,че съм там съм платила такса от 15 лева за 1 ден.Ако бях останала повече,щеше и парите да са повече.Но на кой ли да обяснявам....Има епикризи,бележки от платени такси и т.н.Но няма да ги сложа тук,за да доставям удоволствие на някого  Naughty

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 12:15 от viviqn_kata

# 1 156
  • София
  • Мнения: 796
До всички желаещи да помагат :
Виктория дължи на Цеца ежемесечно по 12,40 за здравни осигуровки, тъй като се води на работа при нея и тя като работодател й внася тази осигуровка. Гледам има още желаещи и вярващи, поемете този разход, тъй като Цеца не е длъжна да  го прави.
Поствам номера на сметката й:

Прокредит Банк
гр.София, кл. Люлин
BG61PRCB92301008924620
BIC PRCBBGSF
Цеца  Петкова

Виктория, само едно разяснение да дадеш: в инфекциозна болница пускат толкова трудно майки с деца, тебе не само че те пуснаха с детето , което беше в тооооооолкова тежко състояние, че ви наблюдаваха само една нощ и ви пуснаха и то след като Илияна писа, че ще мине на другия ден през болницата  newsm78  Искрено се надявам и вярвам, че детето ти  е добре.....
С Виктория не се видяхме в болницата по моя вина - не успях да намеря кой да гледа Дария, за да отида преди да заминат! Тя искаше дори да ме изчакат специално, когато разбра, че ги изписват предиобяд, но  аз не исках да ги бавя, защото пътува с развалена чужда кола и знаех колко ще се притеснява като я чака път!
Намеците и инсинуациите на подозрителните вече минават всякакви разумни човешки граници! Мислете каквото искате - ваше право си е. Но поне не занимавайте всички ни с такива гадости! Знам, че ме мислите за голяма глупачка и наивница - с много думи ми беше намекнато и натвърдено - но това вече минава всякакви граници!! Сигурно трябва да се благодаря, че някогашните ми бизнес-партньори и подчинените ми преди майчинството не ме виждаха в такава светлина! Как ли щяха всички да ме мамят, изнудват и манипулират, а....?? ooooh! Sick Просто да се чудиш как такъв голям балък като мен не успя да се разори.....??!!! newsm78

# 1 157
  • София
  • Мнения: 448
Ох,какво става пак???

За моя "опит" в Инфекциозна болница:

Баткото беше на 4 месеца и бяхме в Белодробна(Александровска).За майките нямаше легла и познати ми дадоха едно походно.Трябваше да го прибирам за визитации,а и нямах възможност за лягане,тъй като Криси беше с тежък спазъм, на командно дишане и кислород.Инхалации ми зареждаха да правя на 20 мин.Боксовете уж изолирани,но лекарите ходиха навсякъде и пренесоха заразата-разтройство и повръщане.Всичко течеше от дупето му като вода,не смогвах с дрехи,завивки,нищо не даваха.Дюшекът му беше пропит.Постоянно в чували давах на мъжа ми да пере.Преместих го на походното легло(как да го оставя на пропития с гадости дюшек?)Криси беше на системи с игли в главата.Преместиха ни в Инфекциозна,смъкна 2 килограма,а за бебе на 4 месеца това е много.В приемното ми казаха да си тръгвам ShockedАз не знаех какво имат предвид.Обясниха ми да оставя детето и да си ходя,много майки правели така.Аз ги попитах:"Да ви приличам на такава майка?Без сина си не тръгвам"Информирана бях,че трябва да платя по 15 лв на нощувка ако искам да остана.Естествено,съгласих се.Мъжът ми работеше в една езикова школа.Шефката му му казала,че разчита на д-р Мангъров винаги и го викали у тях за частни прегледи.Бил добър педиатър,завеждал отделение в Инфекциозна.Дала е телефона му на мъжа ми.Аз разпитах из Болницата и намерих докторът.Затова го препоръчах в поста си вчера.Невероятен човек и специалист.Много съвети ми даде.Благодарение на него разбрах,че в Белодробна Криси е лекуван с Антибиотик,към който е проявил алергия и е отключил астмата.След няколко дни детето се стабилизира и аз се подпидсах и напуснах болницата.
Целият декември ,на Коледа и Нова година 2004-2005 бяхме отново в Белодробна с пристъп.Отново прихванахме"екстрата" с разстройство и повръщане.След 40 дневен престой в Белодробна ни изписаха и диспансеризираха.
Повикахме по телефона доктор Мангъров у нас,който не само ме успокои със съвети,но и назначи нужното лечение.Детето се оправи.
След това започнах да се интересувам от хомеопатия и сега така лекувам децата-при класически хомеопат.

С второто ми дете-Георги беше същото.Обезводнен и пак въпрос ще остана ли с него.Постъпихме за 2 дни и след преглед доктор Мангъров потвърди опасенията ми,че детето не е с вирус ,а с АБКМ.Подписах се,напуснах отделението,направихме изследвания и всичко се потвърди-АБКМ.
По  време на епидемията от свински грип аз и двете ми деца бяхме с подобни симтоми.Отказах хоспитализация в Инфекциозна.

Надявам се,че бях изчерпателна!
 
Познавам доктор Мангъров,но не съм го виждала от година и половина.
Бях до децата си и винаги ще бъда.
Имаше и други майки,но имаше и деца без родителите си.Всеки сам избира как ще се грижи за детето си.Според персонала много майки си спестявали неприятните изживявания.Аз това не го разбирам.


Надявам се,че Дари е по-добре! Hug

# 1 158
  • София
  • Мнения: 448
Сега се разрових и намерих телефона на доктор Мангъров,ако не е сменен разбира се.

**************

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 12:46 от Mарuя

# 1 159
  • Мнения: 278
да,това е телефона-не знам защо е нужен тук,обаче.Едва ли някой е заинтересован за детето ми,повече от мен,че да си направи труда да звъни и пита,но нека  Peace
Мария,вече ще го направят доцент,защото наистина е много добър специалист. Мен пък,честно казано,не ме предупредиха за таксата за престой,но пък направиха много други компромиси заради нас и леля ми най-вече.От съображение за сигурност няма да навлизам в подробности.
Стига ми поста на Мария-благодаря ти,че писа   bouquet

# 1 160
  • София
  • Мнения: 448
О,не,аз не сложих телефона от такива подбуди.Ще го махна.Той заслужава да е доцент.

Весело посрещане на Новата Година!



Бъдете най-вече здрави!  bouquet

# 1 161
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Не ми обяснявай какво е долно и какво не. Знаеш прекрасно какви са мотивите ми да се съмнявам. И да, дала си ми достатъчно поводи да се съмнявам. Не се прави на ощипана мома.  Ще си направя проверка, но нямам нужда от твоята информация.Няма какво да ти пиша на ЛС, има сметката на Цеца за здравните осигуровки.
Илияна, уважавам желанието ти да помагаш, независимо колко си манипулирана, но всеки си взима решението сам. Но не обвинявай другите, че не вярват на Виктория. Защо да не споделям подозренията си? Някакво основание и причина? така както вие имате своите мотиви да й помагате, така и тези,които вече не го правят имат своите.

# 1 162
  • София
  • Мнения: 796
Mарuя, благодаря за пожеланието за весело посрещане довечера!! Hug Сигурна съм, че и много от другите майки са се зарадвали да видят твоите картинки и пожелания!
Присъединявам се към пожеланието за весело посрещане на Новата Година!! Дано за всички ни 2010 бъде по-весела, по-успешна и по-добра във всеки един смисъл!

  bigdance2  bigdance2  bigdance2

# 1 163
  • Мнения: 168
Няма за какво да ми благодариш, Вики. Надявам се идващата нова година е много по-добра за вас   bouquet
Четох нещо в една друга тема и ми дойде една идея /умишлено го пиша в темата/ - настоявам всички неща, които съм ти изпратила и по една или друга причина не ползваш /умалели са или не стават/ ги продай в продавалника. Така или иначе съм ги изпратила за вас и искам да се възползвате от тях или от парите,  които би получила за тях  Peace

Това е страхотна идея!! Peace Аз също настоявам да направиш така и с тези, които аз съм ти дала!
И аз съм й го казвала по телефона и продъжавам да настоявам,Вики чуваш ли? Hug

# 1 164
  • Мнения: 448
за сетен път се убеждавам,че има много мътни и неизвестни тука...Вики,пак си позволяваш груб тон към хора,които много са ти помогнали...и сега да разбирам,че не си плащаш и осигуровките...абе не може невинен човек като теб постоянно да го нападат...Не ща да се връщам на оная тема,но когато ти поисках сметка за онази случка как си я представила подскочи като ужилена и каза,че заради мен повече никога няма да пишеш в темата си и ще искаш да я заключат,а сега когато едно след друго се случват и тука просто стана повръщалник ти продължаваш да пишеш,че пак взе и тон да държиш....И това влизне във форума,уж когато си в болница в софиа пак ми е чуденка...друга чуденка ми е,че вечно си скрита,не те видях ни веднъж с ника ти...проосто всичко около теб е някаква обърквация и когато някой изрази съмнения винаги намираш добро обеснение...

Съжелявам ИлиAна,знам,че мразиш подобни публикаций,но това мисля,това казвам,не се засягаи и ядосвай,знаеш,че те уважавам   bouquet

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 16:56 от Julkata Julkata

# 1 165
  • Мнения: 448
И още нещо,не искам да се бъркам на никого,но при положение,че се получи много грозно Тони-Бонбони да злоупотреби и да продаде дареното и  стана скандал,ми се се струва изключително неуместно,подбудени от онази тема изведнъж да започнете да и давате акъл точно както направила Тони така да направила и Вики и да продадяла даренията,че и без тва за нея си биле да се възползва до дупка от тях...какъв пример и какво оправдание се дава,сега определено такива като Тони имат какво да кажат в своя защита,мисля,че и др. начин имаше Stop

# 1 166
  • София
  • Мнения: 796
Няма повече да коментирам. Каквото мисля, казала съм го. Време за купон....! newsm44 newsm68 newsm62
И съвсем не на място да отбележа (че явно никой не забелязва, когато съм го писала) - ИЛИАНА. Когато се използва толкова пъти вече не мога да се сдържа! newsm47
Лично аз излизам вече и се надявам и другите да празнуват (не пред компютър)! Весели и щури празници на всички и много фойерверки от всякакъв род!!! Hug

# 1 167
  • Мнения: 448
Няма повече да коментирам. Каквото мисля, казала съм го. Време за купон....! newsm44 newsm68 newsm62
И съвсем не на място да отбележа (че явно никой не забелязва, когато съм го писала) - ИЛИАНА. Когато се използва толкова пъти вече не мога да се сдържа! newsm47
Лично аз излизам вече и се надявам и другите да празнуват (не пред компютър)! Весели и щури празници на всички и много фойерверки от всякакъв род!!! Hug
Редактирах!Ще извиняваш,просто не ми е направило впечатление Mr. Greenпък и правопоса никога не ми е бил силна страна.И София се пише с "я",но ме домързя да го поправя...как да е...друг е акцента тук Mr. Green И да време е за купон,но ние сме с 2 часа назад Sunglasses има време до тръгването още 2 часа,а на тези които карат пред ПС-ето и на тях ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА Hug

# 1 168
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Няма повече да коментирам. Каквото мисля, казала съм го. Време за купон....! newsm44 newsm68 newsm62
И съвсем не на място да отбележа (че явно никой не забелязва, когато съм го писала) - ИЛИАНА. Когато се използва толкова пъти вече не мога да се сдържа! newsm47
Лично аз излизам вече и се надявам и другите да празнуват (не пред компютър)! Весели и щури празници на всички и много фойерверки от всякакъв род!!! Hug

 newsm78  Щом държиш, ИЛИАНА ще те пишем вече.  Mr. Green
Да ти е весело и щуро!  Tada

# 1 169
  • Бургас
  • Мнения: 338
Искаше ми се да кажа някои неща но предвид предстоящия празник ще си премълча. Засега.  Rolling Eyes
Весело посрещане на новата година и от нас
http://www.dancingsantacard.com/?santa=3362031

Общи условия

Активация на акаунт