В ДГ да сме здрави и бели да правим - 19 част

  • 9 460
  • 308
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 479
Да забравих да спомена че като сме само двете  е едно прекрасно дете. В момента вечер се събираме трима със свекърва ми и нещата стават страшни.

Защо е тази промяна не мога да разбера?

# 256
  • Мнения: 1 949
Да забравих да спомена че като сме само двете  е едно прекрасно дете. В момента вечер се събираме трима със свекърва ми и нещата стават страшни.

Защо е тази промяна не мога да разбера?

И при нас е така. Явно се глезят повече, като има повече хора, с надеждата, че все някой ще се върже на капризите. Знам ли, аз така си го обяснявам  Thinking

# 257
  • Мнения: 1 949
Аз все се каня да предложа, ама ми е неудобно - ако искате да си направим една среща да се видим и запознаем лично. За събота или неделя, тая или другата седмица - аз съм свободна съботите и неделите по принцип.  Hug

# 258
  • Мнения: 702
buni да ти е жив и здрав порасналия юнак   bouquet

Днес тръгнахме на градина след десетдневно отсъствие с рев. Плачеше и повтаряше колко много ще и е мъчно за мен.   Cry
На входа ни посрещна медицинската сестра и каза, че миналата седмица в тяхната група са били останали само 3 деца  ooooh!


gerygirl  и при нас е така. Когато сме двете ме слуша. Когато се прибере баща и направо подивява   и започва едно глезене и тръшкане  Crazy

# 259
  • София
  • Мнения: 6 261
Аз все се каня да предложа, ама ми е неудобно - ако искате да си направим една среща да се видим и запознаем лично. За събота или неделя, тая или другата седмица - аз съм свободна съботите и неделите по принцип.  Hug

Супер идея!  Hug В някой детски клуб, за да вземем и децата?

# 260
  • София
  • Мнения: 7 078
Много благодаря на всички за хубавите пожелания   bouquet

# 261
  • Мнения: 327
Здравейте на всички!

buni да ти е жив и здрав сина, много да ви слуша и много да ви радва! Hug

dona_korleone - биопарокс - впръсква се и в носа и в гърлото и голия /бяха ги споменали по-горе/ - ако не е нещо сериозно, би трябвало да помогнат!

Обсъждали сте температуропонижаващите - ние понеже си вдигаме високи Т - редуване на панадол и нурофен през 4 часа, над 39 - панадол или нурофен + хексалгин. Аз обикновено нурофен давах по-често, но скоро разбрах от лекар, че панадола по-бързо свалял Т, а и сега като попрочетох какво сте написали ... хммм....позамислих се - май ще го отбягвам.

Много болни дечица тези дни, че и мами и татковци. Ние също сме в кюпа - всички.  #Cussing out Аз 2 седмици бях с ужасна кашлица и хрема. Сега вече ми остана само кашлицата, дано скоро и нея преборя. Виктор в петък ми вдигна Т, водихме се на лекар и засега ще се мъчим без АБ. Изписаха ни оксилоскокцинум и вит.С + вентолин и ксизал. В събота беше по-добре положението, овладяхме Т, остана кашлица и хрема. Цяла седмица ще си се гледаме в къщи. Дано ни се размине АБ този път, че м.12.2008 средата пихме!!! В градината децата поголовно намаляват като бройка - от 22 редовно ходещи, станаха 18, после 15, в петък 13, днес - незнам!!!
Май всички чакаме пролетта с нетърпение, само да вметна, че миналата година и пролетта и лятото Виктор пак си боледуваше - всеки месец без изключение. Така че затоплянето на времето не е гаранция! Дано си изградят по-бързо имунитет и да намалят вече тия боледувания!!!

Много късмет и бързо оздравяване на всички!

# 262
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 431
А моят хубостник е дете-мечта само мен като ме няма. Laughing Появя ли се и настава едно глезене, едни магарии, които понякога са трудно поносими....За НЕ-то и НЯМА и ние си имаме сблъсъци в къщи. Като го помоля да направи нещо и ми казва НЯМА, аз му отговарям, Добре, но следващия път като поискаш да ти пусна филмче или да ти дам нещо и аз така ще ти отговоря - Няма. За сега този род заплаха върши работа  Laughing Случвало се е и "Прибери си играчките", "Няма", но започва да ги прибира.. Rolling Eyes

# 263
  • Мнения: 327
Между другото и Виктор напоследък много взе да мрънка, да се тръшка, да реве за щяло и нещяло!!!! И особено като му откажа нещо, редовния отговор е: "Ако не ми го дадеш/купиш ще плача! ...Много!" И разбира се подкрепя думите си с действия!!! Явно пак е пореден детски пубертетски период.... Shocked

# 264
  • Мнения: 1 241
И при нас положението е същото. Когато е само с мен или само с баща си или само с баба си е най-послушното дете на света. Но съберем ли се повече от един човек заедно става непоносима. Опитва ту при единия, ту при другия - където мине номера.

# 265
  • Мнения: 1 949
Аз все се каня да предложа, ама ми е неудобно - ако искате да си направим една среща да се видим и запознаем лично. За събота или неделя, тая или другата седмица - аз съм свободна съботите и неделите по принцип.  Hug

Супер идея!  Hug В някой детски клуб, за да вземем и децата?

Аз предпочитам без деца. По женски! От събиранията в отчетната имам лоши спомени - едно дете кихнало, друго се изкашляло и на другия ден майките се нападат една друга, че еди-кое си дете било болно и заразило нейното и... Абе става една много неприятна история  Rolling Eyes

Нека и другите мами от Сф да се включат да си кажат предпочитанията.

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 13:25 от simba21

# 266
  • Мнения: 479
За среща съм за. Ако е по женски ще можем повече да си побъбрим.

Така че ме бройте.  Peace

# 267
  • София
  • Мнения: 395
За среща съм за. Ако е по женски ще можем повече да си побъбрим.

Така че ме бройте.  Peace

И аз бих се включила с удоволствие Peace

# 268
  • Мнения: 1 949
Ако искате дайде предварително да се уточним за кой уикенд става дума и за колко часа. Също и предпочитани заведения. За часа аз предлагам да е около обяд  Hug

# 269
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 431
Само за по женски и аз съм навита.  Grinning С малкия ходенето където и да било ме прави една напрегната, едва седяща на стола и готова всеки миг да се провикне неспокойна жена  Laughing Не ставам за приказки тогава..

Общи условия

Активация на акаунт