От кога на детска кухня?

  • 6 083
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 306
Според мен след годинка.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
След годинката.

# 32
  • Мнения: 1 477
След годинка.

# 33
  • Мнения: 552
Започнах да давам от ДК като навърши 11 месеца.Определено се прие по-добре от пюретата последно време.Като предлагат нещо,коте оне ми се струва подходящо просто не го давам.Ако не си захраниле с жълтък и мляко,може да ползваш алегично меню на първо време Peace

# 34
  • Мнения: 4 017
Повечето кухни са от 10 месец. При нас началото на този период беше свързан с липса на апетит, макар че харесваше повечето неща, имаше дни в които отварях готови пюрета за обяд. След годинката вече харесва повече храната, а и по-добре се справя с дъвченето.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 735
Нашата ДК е от 10 мес.,но реда ни дойде на 1 год. и според мен беше точно на време.

# 36
  • Мнения: 71
При нас кухнята е от 4м.аз на5м.я записах,те си приготвят храната според въз раста на детето и все още я ядем и съм доволна.

# 37
  • Русе
  • Мнения: 86
Много зависи от ДК и храната, която предлагат. В нашия град ДМК е за деца навършили 5 месеца и менюто е съобразено с тази възраст. Предлагат зеленчукови пюрета и кисели. Детето ми ги ядеше с голямо удоволствие, а пюрета в бурканче-не.

# 38
  • Мнения: 528
Зависи от кухнята. Аз тази, дето ни я предлагат тук и на възрастен човек не бих я дала  Sick  Mr. Green
Записах я след 1 година , за мен това е най-подходящата възраст, но ми стана злояда и я спрях. Костваше ми 1 месец да я науча пак да се храни хубаво  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 26
Може след 10-и месец да се премине

# 40
Моята бебка на детска кухня вече трета седмица, много и харесва. При нас има първа и втора група на детска кухня. Първа е за деца от 6 - 12 месеца, а втора е за деца над 1 г. Само педиатърката ми препоръча да не и давам още от супичката, но аз и давам надвечер по няколко лъжички.

# 41
  • Мнения: 681
Дъщеря ми е на кухня от 8-мия месец  Peace

# 42
  • Мнения: 2 960
От 10-тия месец. Peace

# 43
  • Мнения: 1 080
Всяка една кухня е различна и не може така да се каже.
някъде почва от 3 месеца, накъде след годинка.
Тук в Габрово бяхме най - малката кухня е зеленчуково пюре и кисел, а следващата вече - някакви манджи с кюфтета и мазнотий разни -незнам за след колко месеца е ама...
Щом вашата е за след 8 м. сигурно правят застройки с белтък и мляко - съобрази го това.
Плюс това мисля че във всички кухни десертите ги пряват с огромно количество захар - чак на мен ми накъртят.

# 44
  • Мнения: 103
незнам какво да си мисля вече.Аз съм решила да я записвам от 6 месеца но преди това трябва да се захраниме с месни пюренца

Общи условия

Активация на акаунт