От кога на детска кухня?

  • 6 089
  • 61
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 062
Освен това в нашата ДК се оказа, че използват некачествени продукти, но го установих, след два месеца взимане на храна от там.

как разбра, че ползват некачествени продукти?

иначе и аз смятам, че е правилно след годинка, като е захранено детето с мляко и яйца. така мислех да процедирам и с дъщеря ми, но сега се замислям - ако всички десерти са със захар, така или иначе няма да ги давам, има ли смисъл тогава? всъщност какво включва дневното меню за дете над 1 годинка?


 ooooh! Извинявай, но чак сега виждам, че има въпрос към мен, а уж си следя темите в които пиша  Blush
Намерих перушина в супата  Sick. За щастие детето ми я отказа, и я ядях аз, когато я видях. Тя не дъвчеше и взимах смляна храна. Не ми се мисли, колко кожи и перушини я изяла. От следващия ден, започнах отново да и готвя аз. Дори имам още около 20 купона, защото тъкмо бях купила за следващия месец.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 044
Когато беше на 11 месеца,почнах да му взимам от частна,много бях доволна от нея,караха ми я в къщи PeaceЯдеше си я с удоволствие,яде няколко месеца и после почнах аз да му готвя PeaceПреди да взимам кухня,пак аз му готвех,пюрета е ял два-три месеца макс,не ги харесваше хич

Общи условия

Активация на акаунт