Относно пола на бебо

  • 2 104
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Видин
  • Мнения: 4 921
в 12г.с. се видя ясно, че ще е момченце!Утре чакам още едно потвърждение  Praynig

# 31
  • Мнения: 148
В 14г.с. на ЖК доки ни каза, че ще си имаме момченце. После на втората ФМ в 19г.с. друга лекарка на 4Д ни попита дали искаме да разберем пола. "ААААА, знаем го, ще имаме момче"- отговарям аз. "Да, ама не, мома е- каза доки и ние с мъжа ми  Shocked Shocked
В интерес на истината ни е все едно какво ще е бебчето, за нас е важно че е здраво и се развива добре, че си ритка, но различна информация през месец е малко ....... newsm78   След 1 седмица пак бях при моята доки на Жк и й обясних, че има разминаване между нея и приятелката й от ФМ и тя  Shocked :"леле, лягай бързо да го видим, ако съм сбъркала ще ти се извиня" Гледа ме, гледа, но нейния ехограф е 2Д, има си разлика и ми каза, аз не мога да кажа 100% че е момиче, защото тук при една определена проекция виждам нещо, което прилича на пишка.  newsm78 Ще чакаме до другата ЖК. И аз си чакам до 4.03.
Малко ме е срам от колегите, че всеки път казвам различна информация, ама то трети вариант няма- или е момиче или момче  Joy
Аз обаче съм по-склонна да се доверя на 4Д-то . Вие какво мислите?

Общи условия

Активация на акаунт