МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 43 152
  • 359
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 479
Peace Гале,

Наддаването май ще започне за твоите момчета - че подредени мъже - са изключителна рядкост!!!!  #Crazy

Абе не е подреден Пепи от само себе си, иска си яко юркане. Но трябва да бъде отбелязано, че може да си глади дрехите сам (мама го научи Mr. Green), хвърля боклука на петото казване (не е като да е без нищо), вади чистите съдове от миялната, знае да борави с прахосмукачката. Laughing
Екстри: има хубави сини очи и добро сърце.

Оферти? Joy Joy Joy

# 76
  • София
  • Мнения: 1 677
Ами аз да си предложа скромно,усмихнато девойче,което се учи да готви (приготвя сама баница,бъркани яйца,таратор,салата,бърза супа-от сухите такива,прави кафе и чай,сандвичи),умее да подрежда и чисти (не много често  Rolling Eyes ,но пък си личи ),пее и разказва приказки и умее да се занимава с по-малките деца. Одобрена ли е?

Пешеходке,как ми е близко всичко от твоя разказ,но не мога да си обясня защо  Joy Joy Joy Нацелувай малката палавница и й обясни в кой кош да сортира прането,че да не ти отваря работа.Тъкмо свършиш с прахосмукачката и имаш свободен ден,а то какво става... Joy Joy Joy Joy Joy Със сълзи се смях! И Йоан ги твори еднииииииии.Но някой друг ден ще ви разказвам,че днес няма да съм конкуренция на твоя разказ  Wink

Гале,не страдай,мила,и така ще пораснат  Laughing Нищо,че няма да си изявят таланта у дома,по-късно може да те изненадат  Wink

Кабо Алма,къде си?Пак изчезна  Naughty Отпечата ли календарите или още не се виждат на хоризонта? Как е любимия?

Цоци,голямо браво на Лъчо!

# 77
  • Мнения: 349
Здравейте мами. Страхотно хубави и сладички дечица видях, страшно забавни разкази прочетох. ДИП  newsm10, Маминкаваня  smile3525. Аз за съжаление не се научих как да си кача снимки  Embarassed, то не съм се и постарала много де......., но пък ако можех да качвам щях да кача най прекрасната торта и каквото и друго се сетите, за да ви почерпя- вчера след близо три годишно ходене по болници, изследвания и още куп гадорий, най накрая чух най-мечтаната фраза - Детето е напълно здраво. Всичко е в норма. Мами много съм щастлива. Това беше един от най щастливите мигове в живота ми. Дай боже да нямаме вече проблеми Kissing Heart. Аз също немога изобщо да пиша увлекателно и затова повече чета.Мамо Цоци браво на Лъчо, моят мъж да си призная зимата чисти основно той, тъй като си е в къщи, а пък и готви да ви кажа, отначало се чувствах малко неудобно, но пък забелязах, че той го приема като нещо напълно нормално и си трайкам свита в миша дупка. Обичам ви всички  Hug  Hug  HugВсъщност ето една торта - мъничка защото нали диетуваме  Grinning newsm38

# 78
  • Мнения: 11 607
най накрая чух най-мечтаната фраза - Детето е напълно здраво

С усмивка от най-хубавата новина на света, ще си пия кафето тази сутрин!Благодаря,че сподели! Дано да нямате проблеми повече!

Желая на всички деца, нищо че вече всички са сватосани...... - здраве, здраве и много усмивки!

Гале, не казваш...справи ли се с хляба?

# 79
  • Мнения: 1 410
Добтоютро !

Като чета какви сте ми домакини - засрамих се  Embarassed!Аз пускам по три пъти прахосмукачката и все има трохи.Дивана и фотьойлите - порядъчно омазани.Стените - изрисувани. А ако ми видите абсорбатора -  ooooh!- направо ще ме изгоните -  smile3513Виновен  е газа - не руския - а Пропан-бутан.От него се получава един гаден жълтеникав налеп ,който пък от своя страна лепи всякакви мазнотии и прахоляци.И за да не изостана от чистофайниците - купих си парочистачка - на "Солак".Малиии,чисти добре,ама е такава хамалогия с нея - не е за домакиня с много деца ,а за префектни чистници ,дето нямат друга работа и си чиииистяяяят.

Теди,твоето момиче съм го гледала при Ути - наистина красиво и работливо девойче.Който я вземе  - блазе му!  bouquet

По отношение на беладжийството - моятя Миши - равна няма   Mr. Green

еееее,ни вечер ,ни сутрин ме оставят да пиша....

# 80
  • Мнения: 392
Ей, докато четях за детските щуротийки и гледах снимките на всички хубави хлапета, взех че се засрамих и качих малко нови снимки и на моите разбойничета.
Ето я Билянка, за който не я виждал скоро
Ето и снимки от последния месец - Коледа, кръщенето на бебката и разни други http://picasaweb.google.bg/Snowlandscape/200803#

Хайде до после, че малката кротанка не успява да заспи сама и плаче, колкото и невероятно да звучи...

# 81
  • Мнения: 1 410
Наслуки,беборанка е само за мачкане!Гледам  тя е със сини очи  и то прекрасни сини очички,а каките и батко -не.ПОне така се вижда на снимките.

# 82
  • Мнения: 2 022
Пешеходката ми напълни душата.   bouquet
Много естествено и близко ми прозвуча. Защо ли?  newsm78

Но като гледам и аз трябва да замина в ъгъла да се срамувам. Мразя да готвя - правя го по задължение, за да не измрат от глад зверовете, и чакам да се освободят малко мъжете (т.е. мъжът ми и Гого), за да приготвят нещо те. Да са ми живи и здрави, ама много по-отръки им иде готвенето и го правят с кеф. Гого подрежда, чисти с прахосмукачка, хвърля боклука, пазарува и гледа брат си (почти от раждането му) и сестричката (ама нея вече не я иска много-много). Завидяхте ли ми?
Чистенето в къщи се прави веднъж седмично, като се старая да впрегна цялото домочадие в него. Мъжете се редуват с прахосмукачката и мопа, аз бърша прах, а Коко гледа бебето. В подреждането участват Гого, Коко (след задължителното мрънкане) и моя милост. Отнема ни около половин ден, ама колко ни е хубаво след това. От години не ходя с парцала по цял ден. То у нас мебелите са тъмни и прахът си личи много - още докато бърша единия край на стаята, в другия вече се е събрало пак.  ooooh!

Цветимира, много хубава новина за детенце. Дай, Боже, всичко лошо да е зад гърба ви.

Наслуки, големи сладури си имаш. Целуни хубавите бузки на Билянка.

Цоци, златен ти е Лъчо.


Мили дами, бързам да се гушна до Милия,че си е заслужил гушкането...и още нещо......  Heart Eyes

Момичета, на мен ми замириса на близнаци. А на вас?  Laughing

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Да пиша или да не пиша....

Е, почнах вече...

Зарибих се аз по уж "лесната" торта на Пиги и Цоци.....  и днес забърках крема...но снимки няма да има - крема стана на бучки  #Cussing out
Каде сбърках???????

Седемнайсет годишната Пиги да каже - какво пропуснах от майсторлъка... моля......

# 84
  • София
  • Мнения: 1 001
След разказа на Дивата (дивна) Ирландска Пешеходка не мога нищо да напиша........
Така се смях Joy Joy Joy, че за малко да събудя мойто малкото "нещо", пък таман съм събрала трохите от пода.....
У нас е чисто само, когато съм сама Crazy........за около час........'щото толкова ми е самотата Mr. Green........пък каква чистофайница бях, Божееееее........Mr. Green! А, пропуснала съм една трохичка! Чао, отивам да чистяяяяяяя Joy  bouquet

# 85
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Леле как само се смях с таз Дивна хубавица,детето чисти и простира,Пеши не можеш да се оплачеш Laughing

Раде,за кремчето, яйцата и брашното с малко мляко трябва да са много добре разбити с миксера,като кипнат млякото и захарта те се прибавят с непрекъснато бъркане и се бърка докато крема кипне.След това когато прибавиш маслото пак бъркаш непрекъснато,докато се разтопи,ако случайно са останали бучици след това ,му пускаш един миксер и готово.Бон Апети Wink

Цветимира наистина по-добра от тази новина няма Hug

Ето я и моята маймунка в действие и тук и пак С племенника дето е зодия близнаци Mr. Green и още!  При нас обаче в повечето случаи е подредено,Цвети рядко си разхвърля играчките и в повечето случаи се ги прибира сама.Но пък нали за това ги купуваме да се играе с тях.Виж за драскането по стените съм против има си места за рисуване и за лепене,винаги са на разположение и за щастие Цвети се разбира от дума.

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 17:51 от [x]Пиги®

# 86
  • Мнения: 2 433
ох, много хубави децата..... Hug Mr. Greenвсичките!!
Ама хора какво се оплаквате Joy я се вижте - сергия може да отворите - с толкова играчки в къщи. Ако излезем с това на женски пазар - конкуренция няма да имаме Joy
Аз трябва да ви снимам къщата и мивката като се прибирам вечер....
Няма къде да се стъпи, и няма нито една чиста чаша... то който му се допие взима нова и пуска в мивката... ПОДРЕДЕНИ деца имааааамммм... bowuu как да ги предложа за наддаване - никакъв шанс нямат!!!!!

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Специални благодарности за съвета  Пиги Hug
Домочадието възторжено нападна тортата - наложи се да напомням, че баща им още не я е опитал и трябва да остане поне 1 парче за него....

Трябва да благодаря и за другия съвет за боядисващите дънки - изсипах половин бутилка оцет в пералнята и ги пуснах ( реших че освен да и падне котления какък - друго няма какво да се случи)
Вече не боядисват!

Относно наддаването:
Най-големия ми син от преди 8 години изхвърля сам боклука - без никакво подканване. Като се върне в къщи и като не е пусната прахосмукачка - мърмори и до миналата год веднага се хващаше за нея, напоследък ръмжи и дава команди на другите. Къпе се по n-найси пъти, парфюмира се с по два дезодорнта( вероятно за да е сигурен в резултата) Виси пред огледалото и си гледа мускулите, прическата и т.н.т Дрехите му са винаги чисти и спретнати.

Дъщерята - и тя остъргва напоследък огледалото, но не е чак такъв маниак - понякога си забравя, че трябва да е спретната - и хоп се покатерва я на някое дърво или на някоя ограда( имаме една градинка пред блока - голям и е фен) от което познайте какво се случва на дрешките. От малка тя винаги има дупки по панталоните - с мъжът ми се чудехме по едно време от къде да и купим панталони от кевоар( влакно за бронежилетки   Joy )
Пубери са ама нямам проблеми с тях - и двамата споделят, като се върнат от училище разказват...
На тях почти съм прехвърлила чистенето - Наско е на прахосмукачката, Ели праха, Пешо на мопа. Всички сгъват пране и подреждат миялната( когато им се каже, обаче тя толкова лесно се пълни - и у нас също мивката се натрупва със съдове с невероятна скорост )
и двамата по-големи правят опити да готвят разни неща.

Най-малкия - той не винаги е възторжен че ще чисти... и обикновено има уговорки - ама защо аз, ама нали вече направих едикакво си.... В началото на учебната год отказваше да се реше - един мъж трябвало да е рошав, не особено спретнат и т.н.
Много е чувсвителен на тема МЪЖ. И само се доказваме.... Обаче има прекрасно сърце - изключително чувствителен е към страданието на хората и мнооого обича животните. Понякога отказва да яде месо, защото е било заклано животно... Но на луканката и кюфтетата изобщо не им се замисля - само ако е мръвка.... От тази учебна година е изключително организиран. Преди вечно беше без някоя домашна - то и учителката им дава по един тон домашна - и все нещо пропускаше - тази година не е така. За да ходи на тренировки по баскетбол, е много стартелен и организиран и да ходи и на уроци по английски и да си е написал домашните. Ама нали е по-лесно да почнеш от домашната и ако може да не си учиш урока... прооосто супер. Дори и в радиопредаването каза че не си пада по училището, но тази година се е амбицирал да гони резултати. Абе - не мога да се оплача. Дъъъъългото говорене е дало резултат.
Ябълката на раздора между тях- най-често е компютъра и как да го разделим... Джавкат се и за други глупости и здраво се боричкат( май аз давам тон в боричкането най-много).

Но определено пораснаха - преди беше по-голям цирк.

# 88
  • Мнения: 2 641
да чудя се аз как така торти правите, мероприятия организирате, къщите ви изрядни, че и на работа ходите........а то каква била работата - ми вашите деца са толкова големи, че ви е време за други  Mr. Green даммм, то многодетни, многодетни, ама май трябва да се сложи граница - всички с деца над 12 години, да стават малодетни. и така ще ви задмина доста от вас  Twisted Evil ми  то е едно да имаш 10 деца които сами се обличат, къпят, чистят си, не те  дърпат за полата през 5 секунди и изобщо само спят в къщите си и друго е да имаш наръч от малки зверове , които не можеш и секунда остави без да падне секцията примерно  ooooh!  Joy

# 89
  • Мнения: 3 479
Анаис, стига си гледала в чуждата паница.
На всеки е ясно, че чуждите деца най-бързо растат и най-лесно се гледат. Когато твоите станат тинейджъри, ще си спомняш с умиление за разхвърляните играчки и нарисуваните стени.
Знаеш ли защо двамата малки сега с топ да гръмнат няма да ме поместят? Защото тинейджърът (дето сам се къпе, облича, чисти, не ме дърпа за полата) може с една дума да ме изкара от равновесие. Нямаш си идея какво те чака. Наслаждавай се на това което имаш, защото после колкото и да искаш не можеш да го върнеш назад Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт