Спешна нужда от съвет - прокървяване ок. 13-14 ден

  • 3 208
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Съветът ми е по най бързият начин да отидеш на доктор.
Миналата година след дълги опити  забременях и прокървих. За жалост докато стигна до болницата загубих бебето.

# 16
  • Мнения: 4 070
АЗ (както съм писала и др. път ) един месец с такова прокървяване имах киста, на др. месец пак със  същото прокървяване бях бременна.
Отиди на лекар!!
Успех!!

# 17
  • Мнения: 191
Задължително на лекар. Аз имах такова прокървяване, но бременността ми завърши успешно. Важното е, че трябва да се вземат съответните мерки! Успех

# 18
Здравейте! На мен вече за втори път ми се случва около ден на овулацията да имам кървене- първо е нещо като кръв а след това става кафяво. Вчера пак ходих на лекар , но беше категоричен ,че е от овулацията , без дори и да ме е погледнал, а предполагам че това течение ще ми продължи около 10 дни (колкото предишното) . Но най-лошото е , че отношението на всички лекари към своите пациенти е толкова небрежно и безотговорно и са в състояние да те объркат толкова много, че след това да се чудиш как да се оправиш. И все пак реших да попитам доктора кога да отида пак , а той ми каза : "За какво ще идваш пак?". Като че ли отивам при него и не си плащам - а един преглед при него струва 30лв, което не че има голямо значение за мен , защото предпочитам да съм здрава. И така ще трябва да си стоя с това течение , което продължава 3-4 дни и не знам какво да правя - да чакам ли още докато ми свърши или да отида във Варна (тъй като съм от Силистра). Просто не знам дали това течение е нормално... И при това вече 4 дни???

Общи условия

Активация на акаунт