Колко много ЯНУАРКИ, вече са горди майки !!!

  • 13 308
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 30
Добро утро!

Хайде на кафето



Тъкмо си мислех, че аз съм най-ранобудна пак, но гледам, че Натали ме е изпреварила. Еми аз от 5 часа съм на крак, че моят Никола се събуди озверял от глад. Вече изобщо не ми трябват будилници и аларми  Joy. Такава аларма си имаме вкъщи, че и съседите буди сутрин.  hahaha

П.С. Аууууу, време е за нова тема! Доника , разчитаме на теб, че все още си от необебилите се   bouquet. Като се обебим всички ще трябва да направим график кой да пуска темите, че никой няма да има време сигурно  Joy hahaha

# 286
  • Мнения: 11
здравейте мамчета, искам да ви питам нещо по повод  замразяването на кърмата. Може ли след като съм изцедила около 50 гр. да ги сложа в хладилника и на следващото цедене да прибавя изцеденото към тези 50гр и тогава да замразя кърмата та да има замразени на едно място поне 100гр., защото аз така или иначе немога да изцедя наведнъж 100гр.

# 287
  • Мнения: 2 122
Лилия, аз правя точно така, от две цеденета събирам между 140 и 180 мл и тогава замръзяам.
Ако съм изцедила по-малко просто не го замръзявам, давам го на малката да го изпие. Вчера и онзи ден например не съм замръзявала, от вчера почнах едни билки за лактация да пия, не за друго, ами с кърмата да отиват в малката копър, анасон, мащерка /каквото е съдържанието на чая/

# 288
  • Мнения: 7
Добре дошли на бял свят на новите бебчета и Честито на техните мамчета!!!!!!   bouquet
Много да ви радват и  достатъчно да ви слушкат, обичкат и ядосват(за да оцените слушкането  Wink )


При мен денят Х наближава или поне такива са моите преценки, а и желания де...  ooooh! Имам си нон стоп контракции (нищо ново под слънцето...) но от сутринта започна и бледо розово изтичане а и слуз малко имаше, та явно от тапата ще да е... Е, стискайте палци  сладурки! И да попитам дали някой пи чай от малинови листа или босилек, а арника???
 newsm78   
Хубав ден на всички и много усмихнати мигчета с маничетата! На тези в моето положение: лек безпроблемен завършек на бременеенето  Hug

# 289
  • Мнения: 36
Добро утро!!! По-пенсионерски рожден ден не съм имала  Joy наядохме се в един ресторант, прибрахме се към 21 и малко след това си легнахме. И сега ми се спи, защото преспах.
Правих за пръв път бухтички за закуска и ми беше зададен въпроса "какво е това"  hahaha  бяха много вкусни, но на вид...... малките на извънземно.
Лорини, много сте сладки, вече имаш конкуренция  Grinning
Чакам отчет от Доника и Павлина...

# 290
  • Мнения: 63
 Имаме си ново бебче. Вчера - 24.01. Krisi01 е родила момиченце- Михаела, 3 кг. и 49 см.
  Да й е живо и здраво!

# 291
  • Мнения: 14
патилана успех и на теб май аз ще си остана последна  Sad
при мен няма никакви признаци чакаме си 28.01. пък ще видим тогава
ЛОРИНИ толкова сте сладки с малката Катерина пу пу ..

# 292
  • София
  • Мнения: 3 249
Тук съм аз, тук съм, но не мога да се добера до компютъра...Нощес като ме почнаха едни контракции - викам - айдеее почна се. Днес нищо ми няма...Ще гледам да пусна набързо новата тема, ако не като се прибера, че след малко излизам hahaha
Они, дай повече данни за Любов Hug
И честито бебче и на Криси Simple Smile

# 293
  • Мнения: 63
 Патилина, чакаме хубави вести!
И аз редувам гърдите- по една на хранене. На мен ми е х колко изяжда, защото нямам кантарче и не я меря. Ориентирам се по това, че става спокойна и не иска повече, аи по времето на сучене и изпразването на гърдите. Аз засега се цедя на ръка. Понякого по 50 мл., понякога 20 мл. от гърдата, от която е сукала. Скоро мисля да си взема помпа, уж да става по- бързо. Абе всички ли мислите да замразявате кърма. Аз май няма. Преди кърмех до годинката и не съм замразявала.
Лорини, наистина сте много сладки двете  Hug

# 294
  • Мнения: 63
 Ето 2 снимки- http://www.snimka.bg/album.php?album_id=334116&pid=10198178
Сложих ги в нашето албумче и направих нова папка- Нашите бебочета. КАЧВАЙТЕЕЕЕ!

# 295

Общи условия

Активация на акаунт