ПЛЕВЕН - 80

  • 26 348
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
Не съм писла няколко дни,само ви чета.
Дивиана,дано резултатите са добри  fingerscrossed
Браво на Хриси за качените грамчета и всичко да е наред при прегледа. 
Михаела по-бързо да свикне с гащичките и скоро да няма нужда от тях  Hug
Боби е пораснал много сладура  Heart Eyes
Някой да е намерил къде дават карти на Памперс?

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Добро утро!
Дивиана, стискам палци!
Дикси, така е, чистим прозорци и после вали дъжд.
Отивам да гледам снимките на Боби.

# 17
  • Мнения: 1 196
Ето ме и мен  Hug
Дивиана,   fingerscrossed

# 18
  • Мнения: 2 556
Пламси, и аз мисля, че е чудесно, че отрано ще ги ползвате тези гащички, за да имат бързо ефект!

Дивианка, стискам палци всичко да мине идеално във Варна!

# 19
  • Мнения: 189
Добро утро!
Блек Чери,ако не се вдигне мъглата ще ни се размине разходката май...Но пък за утре го дават 13градуса.Ти не се засягай,че майтапя Бобсън,на мен много си ми харесват неговите "пръстенчета".Не един път мисля съм ти казвала.Бобсън е голям мъж,нали трябва да пази малката Хриси.Е,то на приказка започна да прилича Joy
Дикси,ти си виновна за тази мъгла:mrgreen:Що изми прозорците? Heart Eyes
Дивиана,стискам палци всичко да е 6 във Варна!
Атракцийке,новини от Грийн Айс и бебка?

# 20
  • София
  • Мнения: 9 857
Дивиана,стискаме палци за добри резултати!
Мацки,я ми кажете някоя от вас да има кухня от масивно дърво-чам,бук?

# 21
  • Мнения: 248
Валенце, в моята кухня само вратичките на шкафовете са от масивно дърво. Преди 10 години нямаше кой знае какъв избор. Ако сега си правя кухня няма да си поръчвам такава. Дървото е меко и много лесно се наранява.

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Мацки,я ми кажете някоя от вас да има кухня от масивно дърво-чам,бук?
Чам не е особено подходящ,избягвали да правят кухни от него. Бук и дъб,по-добре.
Дивиана, дано сте успели Hug
Силви, в Метро се намира на един щанд близо до помещението с хляба. В ляво са алокохолите ,а в дясно има детски храни,след това са сухи смеси за кремове и сладкиши , боички и други неща за украса. Ще се ориентираш лесно.
Ако може да кажете и как се работи с него и една опаковка стига ли за една торта.

# 23
  • Мнения: 2 070
Люсил, мерси за подписа ти, подсети ме, че имам направление за гинеколог.

На мен дървена кухня ми харесва повече от тези, които се правят напоследък от пдЧ или там каквото се водят онези стърготини, фолио отгоре и прочие...според мен е по-издръжлива и внася повече уют. Те са и по-скъпи сигурно. Предпочитам и дървена дограма от тази новата, но и тя е по-скъпа. Също и дюшаме за под или дървен паркет, хубаво направен.

# 24
  • Мнения: 2 556
Ние ще сме с дървена дограма и дървен паркет и това е максимума дърво, който ще издържа, мен пък никак не ме влече към дървото... Искам всичко да ми е лъскаво и бяло или поне в светли тонове, дървото, особено ако е тъмно на цвят, на мен не ми допада. Е, за паркета е ОК, ама за мебели - не искам. Мъжът ми е голям фен на дървото, даже сега ще си издирва за една вила супер стари ретро маси и т.н. от масивно дърво, такива с древен вид (обратното на това, което аз харесвам Simple Smile).

# 25
  • Мнения: 22 432
Валенце старата кухня при майка ми беше такава. Сега не помня дали е било дъб или бук. )) Барплота също изцяло беше от масивно дърво.
Поддръжката е много трудна, трябва много да се внимава да не се мокри, да не се чука и удря с някакъв по-остър предмет, а дори и с тъп предмет дървото пак може да се нарани. Постоянно бърсане с препаратите за дърво. Цвета с времето изсветлява.
Честно казано не те съветвам да си правиш такава кухня, освен ако много не ти харесва естественото дърво. )

Еххх, Дикси, може ли такова нещо - прозорци да миеш. Ей сега каква мъгла има, пък може и да завали. )))

# 26
  • Мнения: 2 070
Ние ще сме с дървена дограма и дървен паркет и това е максимума дърво, който ще издържа, мен пък никак не ме влече към дървото... Искам всичко да ми е лъскаво и бяло или поне в светли тонове, дървото, особено ако е тъмно на цвят, на мен не ми допада. Е, за паркета е ОК, ама за мебели - не искам. Мъжът ми е голям фен на дървото, даже сега ще си издирва за една вила супер стари ретро маси и т.н. от масивно дърво, такива с древен вид (обратното на това, което аз харесвам Simple Smile).

Дървото може и да е светло, може и в бяло да се боядиса. При нас едното душаме е тъмно, другото много светло, а в спалнята е ламинат, който е като пластмаса, не ме кефи.

# 27
  • Мнения: 2 556
Да, може, ама за детската аз се отказах от варианта дърво, боядисано в бяло, защото не може да се постигне ефекта всичко да е лъскаво и чисто бяло, без да се променя във времето. Тоест паркета навсякъде е дървен, но мебелите в детската ги поръчах от МДФ чисто бели. Много се надявам да се получи готино  Simple Smile

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 239
Дивиана,стискам ви палци. Peace Hug

# 29
  • Мнения: 248
Току що говорих с ГаляМ. Коко вече се е пооправил и ще дойде на срещата в петък.

Общи условия

Активация на акаунт